Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 07, 2017 10:34 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

..powiedziała była psiara :mrgreen:
a jak się mówi na kogoś kto wszystkie zwięrzęta lubi/kocha/szanuje ?
Zwierzęciara?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 07, 2017 15:56 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

morelowa pisze:..powiedziała była psiara :mrgreen:
a jak się mówi na kogoś kto wszystkie zwięrzęta lubi/kocha/szanuje ?
Zwierzęciara?


Nie mam pojęcia?
Ja lubię wszystkie zwierzęta, jednak zawsze na 1szym miejscu były psy, a teraz... no nie wiem, chyba koty są ciutkę bardziej fascynujące :D

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Wto lut 07, 2017 16:32 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Milosniczka zwierzat chyba ;) aczkolwiek wobec psiary i kociary to dosc slabe :P
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob lut 25, 2017 15:32 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Zrobiłam sobie taką podróż sentymentalną po wątku, bo zapomniałam, za pomocą jakiej strony wstawiałam fotki.

Poczytałam wpisy od momentu wizyty Alienor u nas z Melcią. Łezka mi się w oku zakręciła!!!

Tyle się pozmieniało przez 3 lata. Odszedł Kajtunio, potem Tuptuś, Felek (papużka).

Zamieszkała z nami Kaja, potem Misio, a ja rozstałam się z TZ-em.

A Melcia ciągle szczęśliwa, zadowolona, dla niej czas jakby stanął w miejscu. Moja kochana Królewna. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Nadal nie mam aparatu, ale dzisiaj cyknęłam Melci kilka fotek telefonem z jej nowej miejscówki.

Dostałam pudło z ciuchami na bazarek, otworzyłam, zajrzałam, a potem wyszłam na chwilę do kuchni.

Wracam, a Melcia oczywiście w pudle.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Sob lut 25, 2017 19:57 przez Gabi79, łącznie edytowano 1 raz

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob lut 25, 2017 17:19 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Ojej, faktycznie się porobiło u Ciebie :(
Dobrze, że jest Mela i Misio. Tylko z tą dwójką mieszkasz?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 25, 2017 17:32 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Bo pudla to jest to.
Za dobre zmiany!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob lut 25, 2017 19:54 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

morelowa pisze:Ojej, faktycznie się porobiło u Ciebie :(
Dobrze, że jest Mela i Misio. Tylko z tą dwójką mieszkasz?


Z trójką, a w zasadzie z czwórką, jeszcze jest Kajunia i Tosia (papużka).

Zaraz edytuję poprzedni wpis, bo nie napisałam o Kajuni.

Rozstanie bylo z mojej inicjatywy, już jakiś czas temu.

Już się przyzwyczaiłam do bycia singielką i dobrze mi z tym :D

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob lut 25, 2017 20:00 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

zuza pisze:Bo pudla to jest to.
Za dobre zmiany!


To prawda, chyba każdy kot uwielbia pudła.

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob lut 25, 2017 20:28 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Moje nie uwielbiają :placz: , a ciągle mam pudła z zoo+..

Single mają dobrze! Ale jak spotkasz takiego faceta, co będzie kochał zwierzaki jak Ty , albo bardziej , to przemyśl :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 25, 2017 21:03 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

morelowa pisze:Moje nie uwielbiają :placz: , a ciągle mam pudła z zoo+..

Single mają dobrze! Ale jak spotkasz takiego faceta, co będzie kochał zwierzaki jak Ty , albo bardziej , to przemyśl :mrgreen:


Największą zaletą Michała zawsze było to, że kochał i nadal kocha zwierzęta.

Rozstania z tymczasowiczami zawsze przeżywał bardziej niż ja.

Mamy ze sobą kontakt od czasu do czasu i zawsze pyta, jak tam Melcia i psiaki.

Nie wiem, czy dziewczyny (Kaja i Melcia) zaakceptowały by jakiegoś innego faceta.

Było by trudno, zatem nie szukam.

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob lut 25, 2017 21:13 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Takie wątki mają to do siebie, że są nieocenionym źródłem wspomnień i wzruszeń. Cieszę się, że u Was wszystko gra. Co do niezmiennie szczęśliwej Meli - cóż, nic jej do szczęścia nie brakuje :D . Jako zwierze żyje w tu i teraz, więc przeszłości nie rozpamiętuje, tylko cieszy się obecnym szczęściem i dobrobytem. :piwa:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob mar 04, 2017 21:08 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

U Melci i Spółki wszystko ok.

U mnie w bloku ktoś porzucil takie cudo
http://www.dogomania.com/forum/topic/33 ... ko-i-weta/

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Nie mar 05, 2017 8:59 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Co za jakaś idiotka, żeby takie śliczności porzucić :(
Zresztą każde inne, bez względu na śliczność, porzucają też idioci.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 25, 2017 19:43 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

morelowa pisze:Co za jakaś idiotka, żeby takie śliczności porzucić :(
Zresztą każde inne, bez względu na śliczność, porzucają też idioci.


Mnie się nie mieści w głowie, jak można jakiekolwiek stworzenie porzucić.

Lusia bezpieczna w DT, nikt nie dzwoni. Miałam tylko jedno bzdurne zapytanie na olx.

A u Melci wszystko ok. ostatnio robiłam porządek w szafie.

Melcia była bardzo zainteresowana i tym samym znalazła sobie nową miejscówkę na półce w szafie.

Półkę udostępniłam jej całą, układając tam mięciutki kocyk.

Wiem, że jestem monotematyczna, ale mam kompletnego fijoła na punkcie Melci.

To jest NAJCUDOWNIEJSZA KOTECZKA POD SŁOŃCEM.

MÓJ KOCHANY SKARB :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob mar 25, 2017 23:13 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Gabi - a spotkałaś się kiedyś z DT i innymi osobami blisko powiązanymi ze zwierzakiem, co by na zachwyty jaki kociak/pies jest mądry/kochany/cudowny reagowały jakimś " oj no przestań wreszcie, wiemy że ją kochasz, no skończ ten temat"? Bo ja nie. Nawet jak nie w pełni podzielam zachwyt nad Melą (napadła na moje koty i mnie pogryzła i podrapała gdy ich broniłam) to owszem - jak długo jest kocią jedynaczką to jest cudem wcielonym i bardzo się cieszę, że nie przeszła Ci miłość do niej. I że jej zrobiłaś fajną miejscówkę i w ogóle że dajesz znać co u Was słychać. :1luvu:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul, Silverblue, zuza i 88 gości