WĄTEK ILUSTROWANY. Lolek.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 08, 2017 11:24 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Każdy ma jakiś talent

I do tego słodziak :love:
ObrazekObrazek

amyszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 24121
Od: Czw mar 22, 2007 14:26
Lokalizacja: Bolesławiec Śl.

Post » Nie mar 19, 2017 22:59 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Każdy ma jakiś talent

Cudny widok, Pucio w pościeli. 8)

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 25, 2017 22:46 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Każdy ma jakiś talent

Jestem z Wami odkąd pojawił sie Putek...
Ale metamorfoza nie do poznania...
do lozka.... do poscieli :lol:

Przepiękny KOCUR!
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw mar 30, 2017 9:35 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

Kilka dni temu obudziłam się z paskudnym, migrenowym bólem głowy. Usiłowałam zebrać się jak co dzień do pracy, ale tym razem złe samopoczucie wzięło górę i zmusiło mnie do pozostania w domu :| .
Zażyłam silniejsze tabletki od bólu głowy i koło południa poczułam się na tyle dobrze, by wreszcie wstać z łóżka.

Kropka, Frodo i Putek spali w najlepsze, zmęczeni swoimi porannymi wyprawami w teren. Milka, która zwykle przeczekuje fazę aktywności Puta, by sobie swobodnie połazić, gdy ten wreszcie odpoczywa, powitała moje „zmartwychwstanie” z niekłamaną radością:
- O, wstałaś w końcu! Nie za dobrze wyglądasz... A wiesz, że na ból głowy najlepsze jest świeże powietrze? Pójdziemy na spacer?
Pomyślałam, że może to całkiem niezły pomysł i poszłyśmy sobie połazić dookoła domu. Wzięłam ze sobą aparat, żeby uwiecznić Milkę podczas tej wycieczki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Było co prawda słonecznie, ale o tej porze dnia jeszcze dość chłodno i po dobrej godzinie spaceru, Milka zaczęła zmierzać w stronę domu.

Na ganku poniuchała jeszcze zapachy marcowych kocich zalotników:
Obrazek

Obrazek

I wróciłyśmy :-)

Chyba przyniosłyśmy na sobie niezwykle interesujące zapachy, bo nie minęło pięć minut, gdy Kropka, Frodo i Putek zaczęły kręcić się u moich nóg.
- To z nią spacerowałaś, a z nami nie pójdziesz? My też chcemy z tobą połazić. To dobre dla zdrowia, a podobno boli cię głowa...
- No dobrze, miśki, pójdę z wami.
- Ale dalej niż koło domu?
- Ok, pójdziemy na łąkę i do lasu :)

Ale fajna wycieczka!
Obrazek
Obrazek

Byłaby fajniejsza, gdyby Put był bardziej do niej przekonany...
Obrazek

No chodź, nie pękaj!
Obrazek

Mówię ci, Kropka, straszna ciamajda z niego :roll:
Obrazek

Chodźmy, Putek, czas ucieka!
Obrazek

Las jest straszny! Jesteście nienormalni!
Obrazek

Wytarzaj się w piachu, zamaskuj i nic ci się nie stanie

Obrazek

Namawianie trwało i trwało. Szliśmy kawałek i odpoczywaliśmy, czekając, aż lamentujący za domem Putek dołączy, by znów pójść dalej i znów czekać :lol: .
Zeszło ze dwie godziny, kiedy Put powiedział:
- Kategorycznie dalej nie idę!
Obrazek

- No to jesteśmy uziemieni przez tego głupka :roll:
Obrazek

Zarządziłam powrót, a Frodo i Kropka zmuszeni byli zgodzić się z moją decyzją. Nie są aż tak odważni, by samotnie spacerować po polach.
Zmęczyli się jednak porządnie, bo z kotów to jednak marni piechurzy :wink: i po powrocie do domu zaszyli się w swoich kocykach.

Na to wstała Milka, która akurat zdążyła wypocząć :roll:
- Dalej boli cię głowa? Pójdziemy znowu razem na spacer?
- A co mi tam, Mila, chodź :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tak zleciała kolejna godzina w terenie...

Ledwo zdążyłam ugotować jakiś prosty sos do makronu, a już Michał przyjechał z pracy.
Po obiedzie zaproponował:
- Może przejdziemy się z kawą po ogrodzie?
Wiedziałam, że po dniówce w drukarni, to bardzo dobry pomysł, więc nie mogłam mu odmówić.
Tym razem dołączyli do nas Kropka i Putek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I znów zleciała godzina na łonie natury.

Wieczorem Michał zapytał:
- Asia, a może ty się chcesz przejść przed snem? Tak mizernie rano wyglądałaś :roll:
- Misiu, mnie już dawno nie boli głowa... Za to nogi dosłownie wchodzą mi do ...
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw mar 30, 2017 9:46 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

Zazdraszczam z całego serca tych spacerów z kotami!
W dawnych, normalnych czasach na działkach uwielbialam chodzić z kotami wkoło działek. Potem już zrobił się niemiły klimat i trzeba było zejść z kotami do podziemia ...
Teraz znów jakby normalniej, tylko kotów chętnych na spacery brak - te spacerujace poodchodziły. Na razie "wdrażam" nowego młodziaka, już potrafi przejść ze mną kilkadziesiat metrów ;)

Cudna relacja :)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw mar 30, 2017 9:49 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

U mnie Kropka i Frodo to prawdziwi entuzjaści spacerów. Putek zakotwiczył w domu i nie czuje potrzeby oddalania się poza ogrodzenie.
Milka drugi rok kontynnuje swoje dziwactwo pt. "wychodzę, ale tylko koło domu i wyłącznie pod opieką" :lol:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw mar 30, 2017 9:51 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

siedzę i się zachwycam....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw mar 30, 2017 10:14 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

czarno-czarni pisze:siedzę i się zachwycam....

U nas jeszcze ździebko jesiennie :wink: , ale jeszcze ze dwa tygodnie i będzie wiosna. Na pewno :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw mar 30, 2017 10:31 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

Milka ma całkiem dorodny fartuszek :twisted:

No i fogle jak zwykle niezwykle przepięknie :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Putek już się wyszlajał w swoim życiu i nic lepszego, niż miejscówka na Waszej kanapie nie mogło go spotkać, więc z jego punktu widzenia odbija Wam z tymi spacerami ;)

Kot.B. chadza swoimi drogami, a ja celowo nie uczę go spacerów ze mną, żeby nie przyszło mu przypadkiem do łebka pójść za mną do szosy. I bez tego zapuszcza się coraz dalej :|
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw mar 30, 2017 10:37 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

AYO pisze:Milka ma całkiem dorodny fartuszek :twisted:

STARSZYM kotom chyba taki fartuszek się robi, bo ona raczej nie ma nadwagi...
Nie chcę myśleć o niej w tych kategoriach wiekowych, ale chyba nie ma rady :roll:
AYO pisze:Putek już się wyszlajał w swoim życiu i nic lepszego, niż miejscówka na Waszej kanapie nie mogło go spotkać, więc z jego punktu widzenia odbija Wam z tymi spacerami ;)

Pewnie tak :lol:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw mar 30, 2017 10:42 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

AYO pisze:Kot.B. chadza swoimi drogami, a ja celowo nie uczę go spacerów ze mną, żeby nie przyszło mu przypadkiem do łebka pójść za mną do szosy. I bez tego zapuszcza się coraz dalej :|

A przed moimi nie ucieknę. Jeżeli chodzi o spacery, mają siódmy zmysł.
Jeszcze dobrze nie opuścimy ogrodu, a już maszerują za nami, wietrząc atrakcje :) .
Mordy czasem zaspane jak nie wiem co, ale IDĄ :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw mar 30, 2017 10:44 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

Ale mialas coaching, jak ta lala :lol: sielanka tam u Was :1luvu:

Chat

Avatar użytkownika
 
Posty: 12883
Od: Nie cze 15, 2008 8:57
Lokalizacja: Belgia

Post » Czw mar 30, 2017 10:47 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

Chat pisze:Ale mialas coaching, jak ta lala :lol: sielanka tam u Was :1luvu:

A wiesz jak sobie obiecywałam, że w taki nieoczekiwanie wolny dzień NIC, ale to absolutnie NIC nie będę robić!
Wieczorem leciałam z nóg :twisted:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw mar 30, 2017 11:13 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

Ale przeciez nic nie robiłaś :D
A już na pewno odpoczęłaś psychicznie 8)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw mar 30, 2017 11:22 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Na migrenę najlepszy spacer

Avian pisze:Ale przeciez nic nie robiłaś :D

"Nic" oznacza dla mnie zapadniecie się z książką w głębokim fotelu pod kocem, a nie łażenie po krzorach za kotami :twisted:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Carmen201, MB&Ofelia, Silverblue i 139 gości