stadko kocio-psie zaprasza :) proszę o zamknięcie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 18, 2017 22:04 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

taizu pisze:Dodawanie wody jest ok. Sucha karma dla odwodnionego kota jest zdecydowanie niedobra, lepsza mokra.
Co do stanu zapalnego - sprawdź zęby i dziąsła. Dobrze by też było zbadać mocz. To obok ran najczęstsze miejsca infekcji


Dziękuję taizu za rady :)
Co do zębów i dziąseł to ma je zdrowe( zero zaczerwień,kamienia nazębnego) a więc to nie z tego powodu jest stan zapalny.
Co do moczu to mogę pomarzyć o jego zbadaniu bo kizia zawsze korzysta z kuwety gdy mnie nie ma lub gdy śpię :roll:
Na pewno zaniosę kizię na ponowne pobranie krwi ale tym razem dodatkowo poproszę o zbadanie tarczycy :)

Kizia w ciągu miesiąca straciła 2 kg i to mnie martwi :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie lut 12, 2017 17:54 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Śpieszę donieść kocia królewna kizia czuje się coraz lepiej i zaczęła nareszcie jeść suchą karmę :D Oczywiście nie zaprzestałam podawania jej mokrej karmy bo biedulka wciąż nie odzyskała utraconych kilogramów :roll:
U pozostałych "łobuzów" wszystko po staremu czyli koci wandal i żebrak w jednej osobie ( czyli pirat ) codziennie czai się na psiaki i goni ich po całym mieszkaniu :twisted: A jak się już tym zmęczy to zachciewa mu się męczyć kizię ale ta się nie daje i okropnym syczeniem pokazuje mu gdzie jest jego miejsce :lol:

Niekiedy myślę patrząc na ten cały harmider że w moim pokoju panuje wojna kocio-kocio-psia :ryk:

A tu na poprawę nastroju parę fotek :1luvu:

Idziemy z wizytą do babci :)
Obrazek

Obrazek

Już na miejscu :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pirat i jego pozy :ryk:

Obrazek

Obrazek


Zdjęć kizi póki co nie ma bo zanim zdążę chwycić aparat to ona zawsze zdąży się schować w kolejnej kociej kryjówce :(

Póki co muszę je wszystkie obczaić bo za parę miesięcy szykuje się u bardzo wielka zmiana 8)
Oczywiście będą potrzebne wielkie kciuki :ok:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie lut 12, 2017 19:11 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Kciuki masz i to dużo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 12, 2017 20:00 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Gosiagosia pisze:Kciuki masz i to dużo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Wielkie dzięki Gosiu :D
Będą bardzo potrzebne bo nie wiem jak futrzaki zniosą parogodzinną podróż :roll:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie lut 12, 2017 20:04 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:Kciuki masz i to dużo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Wielkie dzięki Gosiu :D
Będą bardzo potrzebne bo nie wiem jak futrzaki zniosą parogodzinną podróż :roll:

Dobrze że nie ma upału więc ta podróż nie będzie taka ciężka. A gdzie się wszyscy wybieracie ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 12, 2017 20:24 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Gosiagosia pisze:
indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:Kciuki masz i to dużo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Wielkie dzięki Gosiu :D
Będą bardzo potrzebne bo nie wiem jak futrzaki zniosą parogodzinną podróż :roll:

Dobrze że nie ma upału więc ta podróż nie będzie taka ciężka. A gdzie się wszyscy wybieracie ?



Co do upałów to nie wiem jak będzie bo planuję przeprowadzkę na początku czerwca :) W sumie to mogłabym się przeprowadzić w połowie maja (jak zakończę rehabilitację ) :roll: Przeprowadzka i tak będzie ciężka bo to będzie kilkugodzinna podróż samochodem i nie wiem jak wszystkie futra ją zniosą :| Na pewno poradzę się weterynarza w sprawie środków uspokajających :)

Wybieramy się dość daleko ( przynajmniej dla mnie ) bo do Kalisza 8O
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Czw lut 16, 2017 14:48 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Wygląda na to że nadchodzi wiosna bo pirat dostał kociego szajbusa :twisted:
Codziennie ćwiczy ukrywanie się w kolejnych zakamarkach i atakowanie pozostałych futer :evil:
A jak się już zmęczy to robi wszystko żeby otworzyć szafkę ,w której jest kocie żarcie :|

Chyba mu zmienię imię na "szajbus " :ryk:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro mar 01, 2017 8:36 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

A tu na poprawę nastroju parę fotek :1luvu:

Idziemy z wizytą do babci :)
Obrazek

Obrazek

Już na miejscu :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pirat i jego pozy :ryk:

Obrazek

Obrazek


fajne takie mieszane kocio-psie stadka :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 01, 2017 17:37 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

mir.ka pisze:A tu na poprawę nastroju parę fotek :1luvu:

Idziemy z wizytą do babci :)
Obrazek

Obrazek

Już na miejscu :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pirat i jego pozy :ryk:

Obrazek

Obrazek


fajne takie mieszane kocio-psie stadka :)


Dziękuję :)
Jak się ma takie cudowne stadko to chce się wracać do mieszkania :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt mar 10, 2017 10:36 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Niekiedy się zastanawiam po co zakładałam ten temacik jak i tak u mnie nic ciekawego się nie dzieje :roll:
Ale cóż temat założony i trzeba jednak coś napisać :wink:

Dzisiejszy dzień jest pechowym dniem dla kociego "łobuza " :roll:
Najpierw został pogoniony przez zbója a potem dostał z łapy od kizi bo ta miała już dość jego dominowania 8O
W sumie to się najbardziej cieszę z tego że zbój wreszcie pokazał że jest psem i go pogonił bo pirat przez całe 4 lata mu dokuczał i zabierał mu zabawki :roll:

Do przeprowadzki pozostały 3 miesiące a ja już zaczynam planować co i jak :oops:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie mar 12, 2017 12:53 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

U mnie tez nic ciekawego się nie dzieje ale pisz co tylko ci do głowy przyjdzie. Przeprowadzka to ciężka decyzja i cała masa pracy. Kciuki się przydadza. :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 12, 2017 16:40 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Przeżyłam przeprowadzkę w grudniu :evil: do tego remont i parę innych rzeczy. Jeszcze remont łazienki przede mną i osiatkowanie balkonu- już się cieszę :twisted: Tak że wiem bardzo dokładnie co Cię czeka. :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19477
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie mar 12, 2017 18:12 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

meg11 pisze:Przeżyłam przeprowadzkę w grudniu :evil: do tego remont i parę innych rzeczy. Jeszcze remont łazienki przede mną i osiatkowanie balkonu- już się cieszę :twisted: Tak że wiem bardzo dokładnie co Cię czeka. :mrgreen:



Gratuluję przeprowadzki :) Remontu ci nie zazdroszczę bo ja należę do osób które "panicznie nie znoszą robienia remontów " :strach:
Ja póki co mam tremę przed tą przeprowadzką bo mam zamieszkać w całkiem innym mieście ( Kalisz ) a na dodatek mam zamieszkać z facetem :roll:

W sumie to nie wiem co mnie bardziej przeraża :
a) inne miasto
b) wspólne zamieszkanie z facetem

Obstawiam drugą opcję :evil:

A jutro wstawię nowe fotki futrzaków :1luvu:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie mar 12, 2017 18:19 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Gosiagosia pisze:U mnie tez nic ciekawego się nie dzieje ale pisz co tylko ci do głowy przyjdzie. Przeprowadzka to ciężka decyzja i cała masa pracy. Kciuki się przydadza. :ok:



Gosiu masz rację że to ciężka decyzja :oops:
Niby decyzja podjęta ale jednak się waham bo nie wiem jak to będzie na miejscu :oops: Znam siebie ( a raczej swoją psychikę ) i wiem że będzie mi się ciężko przyzwyczaić się do nowego miejsca :roll:
Boję się też jak futrzaki przyjmą zmianę otoczenia :( Już sam transport będzie ciężkim sprawdzianem bo szelma okropnie się boi samochodów ( plus moja choroba lokomocyjna ) :|


Wiem że są leki na chorobę lokomocyjną ale przetestowałam je wszystkie jako dzieciak i działanie było zerowe :roll:


Gosiu masz swój temacik??/
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie mar 12, 2017 18:36 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

indianeczka pisze:
meg11 pisze:Przeżyłam przeprowadzkę w grudniu :evil: do tego remont i parę innych rzeczy. Jeszcze remont łazienki przede mną i osiatkowanie balkonu- już się cieszę :twisted: Tak że wiem bardzo dokładnie co Cię czeka. :mrgreen:



Gratuluję przeprowadzki :) Remontu ci nie zazdroszczę bo ja należę do osób które "panicznie nie znoszą robienia remontów " :strach:
Ja póki co mam tremę przed tą przeprowadzką bo mam zamieszkać w całkiem innym mieście ( Kalisz ) a na dodatek mam zamieszkać z facetem :roll:

W sumie to nie wiem co mnie bardziej przeraża :
a) inne miasto
b) wspólne zamieszkanie z facetem

Obstawiam drugą opcję :evil:

A jutro wstawię nowe fotki futrzaków :1luvu:

Zmiany i te nawet na tzw lepsze nas przerażają. Trzeba jedna iść do przodu i próbować nowych rzeczy. Przecież jak coś nie wyjdzie po twojej myśli to zawsze możesz wrócić do rodzinnego miasta. A więc nie bój się i przyj do przodu :1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 108 gości