stadko kocio-psie zaprasza :) proszę o zamknięcie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 15, 2017 20:22 Re: stadko kocio-psie zaprasza na nowe fotki ostatnia strona

indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:
indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:Tęsknie za psem ale jak narazie trzy koty mi wystarczą, chyba że los pokaże inaczej. :P


No wiesz Gosiu ja także nie planowałam posiadania psów ( koty mi wystarczały) ale jak je znalazłam na śmietniku to postanowiłam że zostaną i zostały :wink:

I właśnie o tym piszę, myślę o psie ze schroniska ale nie wiedziałabym którego wziąć .

To trudny wybór :oops:

Może ślepy los coś nam przyniesie.
To moja Mika, wielka przyjaciółka kotów.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 15, 2017 20:38 Re: stadko kocio-psie zaprasza na nowe fotki ostatnia strona

Gosiagosia pisze:
indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:
indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:Tęsknie za psem ale jak narazie trzy koty mi wystarczą, chyba że los pokaże inaczej. :P


No wiesz Gosiu ja także nie planowałam posiadania psów ( koty mi wystarczały) ale jak je znalazłam na śmietniku to postanowiłam że zostaną i zostały :wink:

I właśnie o tym piszę, myślę o psie ze schroniska ale nie wiedziałabym którego wziąć .

To trudny wybór :oops:

Może ślepy los coś nam przyniesie.
To moja Mika, wielka przyjaciółka kotów.
Obrazek


Przepiękna psinka :1luvu: :1luvu:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie sty 15, 2017 20:40 Re: stadko kocio-psie zaprasza na nowe fotki ostatnia strona

indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:To moja Mika, wielka przyjaciółka kotów.
Obrazek


Przepiękna psinka :1luvu: :1luvu:

Bardzo za nią tęsknię, to była cudna sunia, pełna miłości do wszystkich.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 15, 2017 20:46 Re: stadko kocio-psie zaprasza na nowe fotki ostatnia strona

Gosiagosia pisze:
indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:To moja Mika, wielka przyjaciółka kotów.
Obrazek


Przepiękna psinka :1luvu: :1luvu:

Bardzo za nią tęsknię, to była cudna sunia, pełna miłości do wszystkich.

Może kiedyś trafisz na psiaka z podobnym charakterem :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon sty 16, 2017 17:07 Re: stadko kocio-psie zaprasza na nowe fotki ostatnia strona

No dobra : psiaki miały swoją sesję fotograficzną ,która się spodobała :)
Ale ja również mam przeurocze kociaki ,które również ładnie zapozowały :lol:

śpiący pirat i jego nowa "miejscówka "
Obrazek

Obrazek

królewna kizia i jej minki :1luvu:
Obrazek

Obrazek

Wściekła kizia w drodze od weterynarza :?

Obrazek

Obrazek

Ostatnio zauważyłam że moja trikolorka ma mniejszy apetyt i zaczyna chudnąć :( Na początku myślałam że jest za leniwa żeby wskoczyć na szafkę ( zabezpieczenie przed psimi wyjadaczami kociej karmy ) i zaczęłam jej dawać więcej mokrego.Dzisiaj jednak postanowiłam wykorzystać fakt że jestem na zwolnieniu lekarskim i wzięłam moją księżniczkę do weterynarza na pobranie krwi.
Nie wiem czy to jest normalne ale był problem z pobraniem kizi krwi na badania ponieważ krew nie chciała lecieć :( Weterynarz wkłuwał się w 3 łapy i z każdej żyły pobrał po parę kropel krwi :( Przy okazji wyraził podziw dla temperamentu kizi ,która robiła wszystko żeby go ugryźć 8) A że nie mogła wyładować złości na nim to wyładowała ją na moim palcu :evil:
Jutro idę po wyniki i proszę o kciuki :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon sty 16, 2017 19:58 Re: stadko kocio-psie zaprasza na nowe fotki ostatnia strona

Kciuków od nas masz dużo :ok: :ok: :ok: żeby wszystko było ok.Już za dużo na Miau chorób ...
Czekamy na dobre wieści. :1luvu: :1luvu:
Tyle na dziś bo jestem padnięta po nieprzespanej nocy a jutro o 6 trzeba wstać. Pozdrawiam i do jutra.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 16, 2017 20:26 Re: stadko kocio-psie zaprasza na nowe fotki ostatnia strona

Gosiagosia pisze:Kciuków od nas masz dużo :ok: :ok: :ok: żeby wszystko było ok.Już za dużo na Miau chorób ...
Czekamy na dobre wieści. :1luvu: :1luvu:
Tyle na dziś bo jestem padnięta po nieprzespanej nocy a jutro o 6 trzeba wstać. Pozdrawiam i do jutra.


Kciuki będą bardzo potrzebne :(
Martwi mnie fakt że krew była za gęsta :( Weterynarz już na wstępie stwierdził że mocznik będzie podwyższony :(

Czy ktoś wie jak zmusić upartego kota do picia??
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Wto sty 17, 2017 12:30 Re: stadko kocio-psie zaprasza na nowe fotki ostatnia strona

Przyszły wyniki kizi i nie jest aż tak tragicznie jak myślałam :roll:
Z wyników wynika że kizia ma podwyższone leukocyty - 25,50 a to oznacza że ma stan zapalny ( tylko czego??)
Przez 10 dni mam jej dawać antybiotyk "zobuxa" i zmusić ją do jedzenia suchej karmy i do picia więcej wody :?
Ale co dalej to nic nie usłyszałam.
Czy powinnam wziąść wyniki i podejść do innego weterynarza??
Poradźcie coś :| :oops:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Wto sty 17, 2017 17:24 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Sama nie wiem co ci poradzic, jezeli tylko leukocyty podwyzszone a reszta w normie to podala bym antybiotyk i obserwowala. Nie wiem gdzie mieszkasz i czy masz zaufanie do tego weterynarza. Jezeli tak to obserwuj, zawsze zdazysz zdiagnozowac u innego weterynarza. Kciuki nadal trzymane :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 17, 2017 18:39 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Gosiagosia pisze:Sama nie wiem co ci poradzic, jezeli tylko leukocyty podwyzszone a reszta w normie to podala bym antybiotyk i obserwowala. Nie wiem gdzie mieszkasz i czy masz zaufanie do tego weterynarza. Jezeli tak to obserwuj, zawsze zdazysz zdiagnozowac u innego weterynarza. Kciuki nadal trzymane :ok:


Gosia jeszcze raz wielkie dzięki za kciuki :) Wierzę że twoje kciuki przyniosły efekt bo wczoraj weterynarz twierdził że kizia ma na 100 % ma podwyższony mocznik.Dlatego też sprawdziłam wyniki dokładnie i jak wół pisze że tylko leukocyty są podwyższone :roll:
Ja mieszkam we Wrzeszczu i najbliżej mam do weterynarza do którego szczerze mówiąc nie mam zaufania. Wczoraj podczas badania zlekceważył moje uwagi że kizia schudła ( i to wyraźnie ) i próbował wcisnąć mi jakiś preparat na apetyt.Dzisiaj jego syn stwierdził że kizia ma stan zapalny,dał antybiotyk na 10 dni i to wszystko.
A ja wciąż nie wiem dlaczego kizia nie chce jeść suchej karmy,pić wody i chudnie :(
Mam w planach sprawdzić kizi tarczycę ale to zrobię u sprawdzonego weterynarza i po skończeniu antybiotyku :roll:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Wto sty 17, 2017 19:07 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Jasny gwint :placz: bierze mnie cholera na takich konowalow, kase biora i lekcewaza nasze uwagi. Zmien lekarza a kciuki zawsze beda i musza pomoc. :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 17, 2017 20:35 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Gosiagosia pisze:Jasny gwint :placz: bierze mnie cholera na takich konowalow, kase biora i lekcewaza nasze uwagi. Zmien lekarza a kciuki zawsze beda i musza pomoc. :ok:


Gosia mnie też wkurzają tacy ludzie ale nie miałam innego wyjścia i musiałam do niego pójść z kizią :(
Zamierzam pójść z kizią do dr .Czernielewskiego bo wiem że on nie zlekceważ moich słów i zrobi kizi potrzebne badania :)

A póki co poję potajemnie kizię :lol:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro sty 18, 2017 12:01 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

indianeczka pisze:A póki co poję potajemnie kizię :lol:


Ciekawa jestem jak to robisz :roll: potajemnie znaczy jak :roll:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sty 18, 2017 17:03 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

ewan pisze:
indianeczka pisze:A póki co poję potajemnie kizię :lol:


Ciekawa jestem jak to robisz :roll: potajemnie znaczy jak :roll:

Dodaję jej wody do saszetki :wink: Jak na razie się nie skapnęła i wszystko zjada :D
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro sty 18, 2017 18:53 Re: stadko kocio-psie zaprasza -kizia chora,potrzebna rada .

Dodawanie wody jest ok. Sucha karma dla odwodnionego kota jest zdecydowanie niedobra, lepsza mokra.
Co do stanu zapalnego - sprawdź zęby i dziąsła. Dobrze by też było zbadać mocz. To obok ran najczęstsze miejsca infekcji
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 133 gości