Działkowa Czarna Armia. I goście. Do zamknięcia.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 09, 2016 22:05 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Ja też :oops:

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Pt gru 09, 2016 22:21 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Dzięki dobre duszyczki! :D

Dzisiaj tak jak przewidziałam, Cyryl się nie pojawił - wolał nie ryzykować spotkania z matką-kastratorką ;)
Przynajmniej Lucynka spokojnie zjadła.

Miziak od ponad miesiąca już spedza nocki w altanie i wreszcie dzieki temu pozbył się kataru. Może wreszcie uda się go zaszczepic. Bardzo przypomina Radka, myślę, że nikt z działkowców nie wie, że to inny kot ;)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto gru 13, 2016 11:11 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Cyryl przemyślał w samotności to co się mu przytrafiło tydzień temu ;)
Wczoraj przyszedł na kolację.
Wprawdzie ciemno już było, ale udało mi się trochę lepszych fotek zrobić.
Oczywiście foch jeszcze jest, więc do ręki nie podszedł ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro gru 21, 2016 8:05 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Wczoraj nareszcie udało się zaszczepić Miziaka :D
Od prawie 2 miesięcy sypia w altanie i to pomogło, żeby katar, który go męczy od zawsze, poszedł sobie :D
Przy okazji Miziak oddał krew wampirowi i został komisyjnie zważony - uwierzy ktoś? Ma 7,3kg 8O Czas na dietę :twisted:

Fotka porównawcza z życia Miziaka - 9 miesiecy między zdjeciami
Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro gru 21, 2016 8:08 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Widziałam już na fb :D
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro gru 21, 2016 9:56 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Miał potencjał chłopak :lol:
Reszta ciała dorosła wreszcie do tego dużego, cudnego łba :1luvu: :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro gru 21, 2016 10:35 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

To jeszcze kilka Miziakowych fotek :201461

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro gru 21, 2016 10:52 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Niesamowite ma te oczyska :1luvu:
Prześliczny kot :201461
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro gru 21, 2016 22:31 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Cudne "kluchy" z Cyryla i Miziaka :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Pt gru 23, 2016 21:02 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Zdrowych, wesołych i mruczacych świąt :) miziak przeszedł fantastyczną przemianę, a Cyryl też piękna klucha :D

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Śro sty 11, 2017 11:48 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Witajcie w nowym roku!
Oby był lepszy niż ten, który się skończył ...

Kocia banda jakoś Sylwestra przetrwała. Wczoraj pojawił się ostatni z zaginionych w akcji - Znikot. Ufff!
Maleństwo bure, dziecię Lucynki zaczyna podchodzić coraz bliżej. Potrafi już jeść przy mnie, w odległości 2 metrów. To wielki postęp, zważywszy na jego płochliwość i wczesniejsze ucieczki w siną dal, jak tylko poczuł na sobie spojrzenie ;)
Maciejko jest po Sylwestrze poszkodowany - nie wiem co się stało, ma osmalony policzek, który teraz po 10 dniach wcale nie wygląda lepiej, wręcz przeciwnie :roll: Do tego ostatni weekend z -15 dał mu w kość, wczoraj dość mocno pociągał noskiem i charczał :(
Spróbuję mu podawać Unidox przez kilka dni, o ile będzie przychodził regularnie.
Najlepiej byłoby go złapać, ale nie mam pomysłu jak to zrobić. Do klatki-łapki, którą mam, nie wchodzi żaden kot 8O

Synka do miski we folii przyprowadziła Lucynka - doprowadziła do samej miski i odsunęła się na bok, żeby zjadł w spokoju. Jak jadł, poszła usiąść przed wejściem, tyłem do drzwi. To tak wyglądało, jakby monitorowała okolicę i czuwała nad bezpieczeństwem dzieciaka 8O Ona jest niesamowita!
Młody znalazł lokum niedaleko mojej działki, wśród desek pod zadaszeniem, na działce prezesa :lol:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro sty 11, 2017 11:53 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Lucynka
:201461
dawno Cię nie było, Avian
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro sty 11, 2017 13:17 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Jak mam urlop to paradoksalnie mam mniej czasu na komputer :lol:
Na urlopie jestem od wypełniania kocich życzeń ;)

Po świętach wycięłam jednego kocurka, który za chwilę będzie szukał domu. Piękny i miły, do tego ogromny (bo ja innych nie miewam ;) ) Miała iść jeszcze na sterylkę koteczka, ale okazało się, ze nie jest do końca zdrowa plus dodatkowo w bonusie jest niewidząca :( Tez będzie szukać domu, choć czarno to widzę ... Jutro ma badania krwi, zobaczymy, czy się regeneruje jakoś (miała ponad 50 tys. leukocytów 8O )

W sobotę na swój pierwszy w życiu pokaz w miejscu publicznym pojedzie Miziak!
Jest piękny, ogromny i ma cudny charakter, więc może komuś wpadnie w oko. Zasługuje na lepsze życie.
Zapraszam fanów z Poznania i okolic - sobota, 14.01, Galeria Handlowa Avenida (poprzednia nazwa City Center), godz.13-18.
Miziaka będzie w debiucie wspierał doświadczony kolega Dima :kotek:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro sty 11, 2017 14:30 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Kciuki za debiut Miziaka w takim razie!
Osobiście nie dam rady przyjechać ale na pewno będzie piękna fotorelacja jak zawsze więc czekam niecierpliwie :)

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Śro sty 11, 2017 15:09 Re: Działkowa Czarna Armia. Domu dla Miziaka i Cyryla trzeba

Lakina pisze:Osobiście nie dam rady przyjechać ale na pewno będzie piękna fotorelacja jak zawsze więc czekam niecierpliwie :)

Ja też! :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 299 gości