Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany kotek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 15, 2014 19:52 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Miraclle pisze:Aniu może to tylko takie chwilowe i jak się rozrusza to przejdzie.

Mam nadzieję, że mu przejdzie, a jak nie to jutro znowu do lecznicy. :(

O Kubusiu na razie nie mam wieści, ale siedzę z duszą na ramieniu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40265
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 15, 2014 19:58 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Za wszystko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9988
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sty 15, 2014 20:42 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Aniu nic się nie martw :ok:
Na pewno będą wieści o Kubusiu i to same dobre :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Śro sty 15, 2014 21:10 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Za Jasieńka :ok: :ok: :ok: za Kubusia :ok: :ok: :ok: za Ciebie Aniu oczywiście :ok: :ok: :ok: i za całokształt :ok: :ok: :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 16, 2014 8:19 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Miraclle pisze:Aniu nic się nie martw :ok:
Na pewno będą wieści o Kubusiu i to same dobre :1luvu:


No pewnie :D Taki słodki kocio :kotek:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 16, 2014 10:06 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Jak znam Twojego czuja do domków Aniu,to na pewno Kubełek będzie szczęśliwy
Kciuki to tylko teoria :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Za Jasinka :ok: :ok: :ok:

Jak dzisiaj nasza chudzinka ?
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66383
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Czw sty 16, 2014 11:28 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Myszolandia pisze:Jak znam Twojego czuja do domków Aniu,to na pewno Kubełek będzie szczęśliwy
Kciuki to tylko teoria :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Za Jasinka :ok: :ok: :ok:

Jak dzisiaj nasza chudzinka ?

Nie jest dobrze z Kubusiem:(
witam. niestety nie mam dobrych wieści. kotek chowa się przede mną nic nie je nie pije nie korzysta z kuwety. albo siedzi wciśnięty za kanapą albo w kanapie. gdy raz odważył się wyjść spod kanapy to akurat zrzucił rolete i w tym momencie zesikał się na kołdrę i znowu schował się za kanapę. w tym momencie jest tak schowane że nie wiem gdzie się znajduje. obawiam się o zdrowie kotka bo ile można nie jeść i nie pić.

jadę po niego:(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40265
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 16, 2014 11:45 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

O, qrcze :(
Biedaczek :(

mb

 
Posty: 9988
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 16, 2014 11:56 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

dobrze,ze ma gdzie wrócić :(
To może innego kociaka od Ciebie Aniu by domek wziął ?
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66383
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Czw sty 16, 2014 12:35 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Kubuś już z powrotem u mnie. :(
Wali mi się wszystko naraz.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40265
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 16, 2014 12:48 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

No właśnie Aniu może zaproponuj innego kotciambra skoro to dobry dom. ?
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Czw sty 16, 2014 13:31 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

:( Aniu a Kubuś u Ciebie nie bał się? był spokojny i normalnie funkcjonował?. Może jednak zmiana miejsca to dla niego ogromny stres !. Przyzwyczaił się do Ciebie i Twoich zwierzaków :1luvu: Aniu a może myszolandia ma rację- może wezmą innego kotka od Ciebie, który jest bardziej otwarty?. :kotek:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kasia1568

 
Posty: 1539
Od: Śro cze 12, 2013 14:37
Lokalizacja: WARSZAWA-SRÓDMIEŚCIE

Post » Czw sty 16, 2014 13:41 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Aniu, jak długo Kubuś był u tych Państwa ? Może potrzebuje więcej czasu, żeby się odnaleźć w nowym domu ?
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 16, 2014 17:16 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Biedaczek :(
Jak go zestresował nowy dom :cry:
Żeby wszystko z nim było dobrze :ok:

Stres jest najgorszy
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Czw sty 16, 2014 18:01 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

JaEwka pisze:No właśnie Aniu może zaproponuj innego kotciambra skoro to dobry dom. ?

Pani sama to nadmieniła, ale kotek ma być młodziutki. :ok: :ok:
Ja nie mam żadnego takiego i nie są miziakami do obcych. :(

pisiokot pisze:Aniu, jak długo Kubuś był u tych Państwa ? Może potrzebuje więcej czasu, żeby się odnaleźć w nowym domu ?

Dzisiaj 3 dzień, bez jedzenia i picia. :(
Miraclle pisze:Biedaczek :(
Jak go zestresował nowy dom :cry:
Żeby wszystko z nim było dobrze :ok:

Stres jest najgorszy

Jak go zobaczyłam wciśniętego między kanapę a ścianę(dosłownie szparka i leżał jak placek) to mało mi serce nie pękło.
Podeszłam do niego, i najnormalniej w świecie go wyjęłam stamtąd, usiadłam na tej kanapie, zaczęłam głaskać bo trząsł się cały, to zaraz zaczął mruczeć i wtulił się we mnie. :cry:
Nawet sama Pani zauważyła, że już był szczęśliwy u swojej starej pańci.

Po przywiezieniu do domu zaraz pozwiedzał kąty, koty go zaczęły obwąchiwać co niektóre pchykały na niego bo obcymi zapachami przeszedł już. A chodził a chodził, a przyszedł do kuchni obcierając mi się o nogi i nadstawiając grzbiet do miziania, potem zmęczony poszedł do siebie na drapak spać i tak śpi błogim snem już kolejną godzinę.

Myszolandia pisze:Jak znam Twojego czuja do domków Aniu,to na pewno Kubełek będzie szczęśliwy
Kciuki to tylko teoria :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Za Jasinka :ok: :ok: :ok:

Sylwia, ja to przeczuwałam, ale zostawiłam Kubusia bo domek bardzo fajny choć niedoświadczony, ale chciałam spróbować, bo mam za dużo kotów. :(

Jak dzisiaj nasza chudzinka ?

Chudzinka moja bez zmian, łapka troszkę lepiej, a jutro rano jedziemy do lecznicy.
Nie wiem, tracę nadzieję na lepsze jutro dla Jasia, żyję w ciągłym stresie drżąc o jego życie. :cry:

Poza tym popsuł mi się samochód, biegi się nie zmieniają i trzeba robić sprzęgło, mąż potrafi prowadzić bez zmiany biegów i tak dzisiaj kursowaliśmy bez zmiany biegów, bo a to po Kubusia, a to termin u lekarza był, a to jutro rano z Jasiem, a do tego w poniedziałek na badanie ja i do lekarza, już mam dość.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40265
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 43 gości