Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany kotek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 18, 2014 20:48 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Myszolandia pisze:Tak kiedyś nie mogłam sobie za chiny przypomnieć ,gdzie Czaruś powędrował :oops:
A właśnie mb,nie wiem czy macie gdzieś swój wątek,jak nie to dawajcie tutaj (sorki Aniu,że się rządzę :oops: ) zdjęcie Czarusia :oops:

Tutaj jest Czaruś Sylwia :D viewtopic.php?f=46&t=155379
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sty 18, 2014 20:50 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

o dzięki Aniu :1luvu: właśnie wertowałam posty mb,żeby wątek namierzyć :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob sty 18, 2014 22:17 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Myszolandia pisze:o dzięki Aniu :1luvu: właśnie wertowałam posty mb,żeby wątek namierzyć :ok:

Już widziałam że byłaś w odwiedzinach. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 19, 2014 10:29 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Aniu, tak jak pisały dziewczyny ten kał na strawność wygląda. Ale jeśli Jasiu miał amylazę w normie, to raczej nie trzustka.
Aniu a może Ci kupić Biogen KT? to jest probiotyk koci. U mnie bardzo pomagał na problemy z wchłanianiem w jelicie. Wcześniej dawałam ludzkie probiotyki i nie działały.

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Nie sty 19, 2014 11:38 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Myszolandia pisze:jak na Jajorce nie ? :mrgreen: :lol:




Otóż to :mrgreen: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Dodatkowo pod ogonem jajorka są :ryk:






Aniu widocznie Twoim tymczosom tak dobrze jest u Ciebie, że nie w głowie im zmiana domku :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Nie sty 19, 2014 16:41 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

margoth82 pisze:Aniu, tak jak pisały dziewczyny ten kał na strawność wygląda. Ale jeśli Jasiu miał amylazę w normie, to raczej nie trzustka.
Aniu a może Ci kupić Biogen KT? to jest probiotyk koci. U mnie bardzo pomagał na problemy z wchłanianiem w jelicie. Wcześniej dawałam ludzkie probiotyki i nie działały.

Można by spróbować mu to podać i chętnie przyjmiemy ten probiotyk koci od Ciebie. :1luvu:

U nas bez zmian, Jaśko sam zjadł śniadanko, choć nie tyle co ostatnio po sterydzie ale sam, :ok: potem dostał strzykawką a potem znowu sam zjadł surowej wołowinki zrazówki a część mu ugotowałam.
Rano posłanko było zasikane więc znowu pranie a wczoraj wyprałam mu kocyki wcześniej zasikane.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 19, 2014 17:44 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

musiałam iść w odwiedziny Aniu,no musiałam :oops:
Za działanie probiotyku :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Nie sty 19, 2014 18:43 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Myszolandia pisze:musiałam iść w odwiedziny Aniu,no musiałam :oops:
Za działanie probiotyku :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję Sylwiczka :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 19, 2014 22:54 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Aniu chcę kupić na Animalii potwierdź tylko, że adres się od maja nie zmienił (podawałaś mi do przelewu), albo czy chcesz odebrać w którymś z ich punktów w okolicy.

Odbiór w naszym biurze w Michałowicach obrzeża Warszawy

Odbiór własny Łowicka - Mokotów

Odbiór własny Łukowa - Służew nad Dolinką

Odbiór własny Górczewska - okolice Wola Park

Odbiór własny Porannej Bryzy - Targówek

Odbiór własny Renesansowa - Bielany

Odbiór własny Krypska - Praga Południe

Odbiór w Pruszkowie przy ul.Kościuszki róg Prusa

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Nie sty 19, 2014 23:17 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Ania mieszka pod Łodzią wiec raczej odbiór w Wawie nie wchodzi w grę :lol:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pon sty 20, 2014 9:39 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Goyka pisze:Ania mieszka pod Łodzią wiec raczej odbiór w Wawie nie wchodzi w grę :lol:

Zgadza się, a dokładniej Pabianice. :(

Bardzo dziękuję margoth82 :1luvu:


Jasiu jak był po sterydzie to zjadł ponad 3/4 tacki a teraz 1/3 :(
i muszę go paść strzykawką.
Jestem już bezsilna, jak pomóc gdy nie wiadomo jak, jak pomóc gdy jego stan nie pozwala na badania?
Jaś to podobno starszy kot, nawet i 15 lat, ale nie znaczy, że już nie warto walczyć o niego, ale jak walczyć gdy nie wiadomo z czym chcemy walczyć?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sty 20, 2014 10:11 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Jasiu by miał 15 lat, a wcześniej tu czytałam,że ma 5....Biedny ten kochany Jasiunio...

yolaantaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Śro lis 14, 2012 14:10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pon sty 20, 2014 10:18 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

:1luvu: :1luvu: o każdego kota, pasa i inne zwierzaki warto i trzeba walczyć!. Jasiunio to cudowny kociak, nie miał tylko szczęścia i jemu przypadło tyle chorób. Wiem tylko jedno, ze Jasio trafił cudowną opiekunkę i tutaj miał ogromne szczęście, dzięki Tobie Aniu- Jaś ma wszystko czego zapragnie i tak wielką dawkę miłości, że wynagradza mu wszystkie trudy jego życia :1luvu: .
Jeśli chodzi o Kubusia, no to chyba już musi zostać u Was, za bardzo Was kocha, żeby poczuć się gdzieś tak dobrze :kotek: .
Czarus cudny chłopak :1luvu: :1luvu: bardzo się cieszę, że zaaklimatyzaował się w nowym kochającym domku :ok: .
MOja Tosia, która ma problemy jelitowe dostaje BIOTYK do karmy 1/2 kapsułki co drugi dzień, wg zalecenia lekarza.
Aniu zapytaj wet, może Jasiunio mógłby się tym wspomóc :?:
http://www.lekam.pl/pl/doc/dla-pacjento ... ety/biotyk.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kasia1568

 
Posty: 1539
Od: Śro cze 12, 2013 14:37
Lokalizacja: WARSZAWA-SRÓDMIEŚCIE

Post » Pon sty 20, 2014 12:05 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

yolaantaa pisze:Jasiu by miał 15 lat, a wcześniej tu czytałam,że ma 5....Biedny ten kochany Jasiunio...

Jakby nie był tak biedny :( to zapewne by do mnie nie trafił.

kasia1568 pisze: :1luvu: :1luvu: o każdego kota, pasa i inne zwierzaki warto i trzeba walczyć!. Jasiunio to cudowny kociak, nie miał tylko szczęścia i jemu przypadło tyle chorób. Wiem tylko jedno, ze Jasio trafił cudowną opiekunkę i tutaj miał ogromne szczęście, dzięki Tobie Aniu- Jaś ma wszystko czego zapragnie i tak wielką dawkę miłości, że wynagradza mu wszystkie trudy jego życia :1luvu: .

Kasiu, sprostuję, to w większości dzięki Wam mogę zapewnić Jasiowi wszystko co jest mu potrzebne, a potrzeby są ogromne, bo nie tylko leczenie i jedzenie jest mu potrzebne, ale też żwirek, proszek do prania, pralka która chodzi co drugi dzień (kocyki zasikane) a w związku z tym rachunki za energię elektryczną, paliwo do auta.
Sumując to wszystko, to rachunek wychodzi ogromny, a przecież w domu mam jeszcze 9 nieadopcyjnych :( :( tymczasów i 5 rezydentów.
Do tego samochód jest w warsztacie i samo tylko wyjęcie skrzyni biegów to koszt 450 złotych a gdzie reszta. :(

kasia1568 pisze:MOja Tosia, która ma problemy jelitowe dostaje BIOTYK do karmy 1/2 kapsułki co drugi dzień, wg zalecenia lekarza.
Aniu zapytaj wet, może Jasiunio mógłby się tym wspomóc :?:
http://www.lekam.pl/pl/doc/dla-pacjento ... ety/biotyk.

Zapytam Kasiulka, choć Jasiu dostawał kapsułki osłonowe bio...coś tam i miał po nich sraczkę, dlatego zamieniono na lakcid.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sty 20, 2014 13:43 Re: Nasza kocia rodzinka i tymczasy,Jasinek,biedny kochany k

Szukam małej koteńki na miejsce Kubusia viewtopic.php?f=13&t=159895
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, haaszek, Meteorolog1, Silverblue i 277 gości