Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio - nasza codzienność :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 09, 2011 6:52 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

Kolejna wspólna noc za nami :) Guciak spał na nas całą noc, przychodził od czasu do czasu w głowy, mruczał nam do ucha, lizał po twarzy i dalej szedł spać :)

Jestem taka szczęśliwa, że nie potrafię tego nawet opowiedzieć!

Iwaś (rudzielec) próbuje już bawić się z Guciem, nawet troszkę im to wychodzi! Fifi wycofana jak zwykle, obserwuje sytuację :) Nie spodziewałam się, że będę miała 3 koty!

Ale Gugu naprawdę jest znów z nami!!! :1luvu: :mrgreen:
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

Post » Czw cze 09, 2011 9:25 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

Zadzwoniłam do Multivetu na Gagarina, aby powiedzieć, że można zdjąć ogłoszenie :) Cały czas tam było!!!! Podziękowałam..
a cały personel tak się ucieszył, że Gucio się znalazł!!! Sami przyznali, że trochę nie wierzyli... po 7 miesiącach, że się znajdzie... :)

Ale się znalazł :mrgreen:

Naprawdę tylu fantastycznych ludzi jest na świecie :1luvu: :1luvu:
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

Post » Czw cze 09, 2011 9:47 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

Dopiero teraz dotarłam do netu :D Bardzo, bardzo się cieszę, że wędrowniczek wrócił do domu!!!
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 09, 2011 20:11 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

NIESAMOWITE... Takie historie jak ta- umacniają wiarę.
Niech wszyscy o niej usłyszą i nigdy się nie poddają!
Nie można... nie wolno... nadzieja jest wieczna.

Guciu- masz wspaniałych właścicieli! Nie opuszczaj ich już nigdy.

:kotek:
http://www.otwock.toz.pl
Oficjalna strona internetowa Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Otwocku. Serdecznie zapraszamy!

AnnaM

 
Posty: 301
Od: Nie wrz 05, 2010 21:32
Lokalizacja: Otwock/Warszawa

Post » Czw cze 09, 2011 20:27 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

Wspaniałe zakończenie poszukiwań :D :D :D
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Czw cze 09, 2011 20:32 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

Cudownie jest słyszeć, jak znów mruczy, jak przybiega gadając na zawołanie, jak gada do nas tak po prostu!
Nie mogę się na niego napatrzeć!

Cudownie, że znów jest :mrgreen: :ryk: :ryk:
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

Post » Pt cze 10, 2011 18:51 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

:1luvu: aż mam gęsią skórkę jak przeczytałam ten post super super super :kotek: :kotek: :kotek:
a widzisz, mówiłam a raczej pisałam, że się znajdzie :mrgreen:
tadam tadam ...idę banerek wywalić o zaginionym Guciu :wink:

ależ się cieszę :kotek:

a nie chce wychodzić na dwór ? pamięta co to kuweta ?
Obrazek

#MAGDA#

 
Posty: 443
Od: Śro cze 30, 2010 22:32

Post » Pt cze 10, 2011 18:56 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

#MAGDA# pisze::
a nie chce wychodzić na dwór ? pamięta co to kuweta ?


Przygląda się tęskno w okno i na balkon chce wyjść, ale narazie ma kwarantannę! W najbliższych dniach osiatkowujemy balkon i kilka tygodni wszystkie sierściuchy wspólnie będą miały kwarantannę ;)
Pamięta, co to kuweta, pamięta, gdzie stały jego miseczki!! Wszystko pamięta!
Tylko jest taki ospały, zmierzwiony... powinien dużo wypoczywać, a Iwan mu nie daje! Cały czas chce się z nim bawić! Poluje na niego... masakra, nie potrafię go skutecznie odgonić!
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

Post » Pt cze 10, 2011 19:26 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

nurmi pisze:Zadzwoniłam do Multivetu na Gagarina, aby powiedzieć, że można zdjąć ogłoszenie :) Cały czas tam było!!!! Podziękowałam..
a cały personel tak się ucieszył, że Gucio się znalazł!!! Sami przyznali, że trochę nie wierzyli... po 7 miesiącach, że się znajdzie... :)

Ale się znalazł :mrgreen:

Naprawdę tylu fantastycznych ludzi jest na świecie :1luvu: :1luvu:


Chociaż kibicowałam Ci z całego serca, ja też traciłam nadzieję, zwłaszcza w te straszliwe mrozy :cry:

Nawet nie wiesz, jak sie cieszę :ryk: :ryk: :ryk:

Buziaki i mizianko dla 'marnotrawnego syneczka' :1luvu:

Amelia Poulain

 
Posty: 294
Od: Nie sty 16, 2011 13:58

Post » Pt cze 10, 2011 20:35 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

nurmi pisze:Pamięta, co to kuweta, pamięta, gdzie stały jego miseczki!! Wszystko pamięta!

Tylko jest taki ospały, zmierzwiony... powinien dużo wypoczywać, a Iwan mu nie daje! Cały czas chce się z nim bawić! Poluje na niego... masakra, nie potrafię go skutecznie odgonić!


w końcu w swoim w domku bezstresowo może się wyspać ...ufffff.... :kotek:
Obrazek

#MAGDA#

 
Posty: 443
Od: Śro cze 30, 2010 22:32

Post » Pt cze 10, 2011 20:39 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

mam łzy w oczach :oops: ,to dowód na to ,że nie wolno się poddawać i rezygnowac z poszukiwań :kotek: :ok: cudowne zakończenie :1luvu:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob cze 11, 2011 15:45 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

Ale się cieszę, że jest weekend i mogę cały czas patrzeć się na mojego giganciarza i podziwiać go :))

A on już ma się lepiej, ganiał już za myszką i laserkiem, apetyt dopisuje. Jest lekko osowiały i szybko się męczy.. potrzebuje odpoczynku :)
Aaa i z Iwasiem harcuje! Jak się wzmocni, to będę miała wesoło w domu, już widzę te gonitwy i zabawy szalone, których obecnie mam tylko przedsmak ;)

JESZCZE RAZ WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA ZAANGAŻOWANIE, POMOC I WSPIERANIE MNIE W TYCH TRUDNYCH CHWILACH :1luvu: :1luvu: :1luvu:
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

Post » Nie cze 12, 2011 19:13 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

Nurmi serdeczne gratulacje. Niesamowita wiadomość. Dopiero dziś doczytałam, a wątek śledziłam od początku. :ok:

Myślę, że Gucio rzeczywiście samodzielnie przetrwał te miesiące, że do nikogo nie trafił, bo nie miałby już obróżki. Moja koleżanka przygarnęła w maju domową koteczkę w obróżce, której nikt niestety nie szuka. Koteczka była wychudzona i wygłodniała. Gdyby teraz się chciała wymknąć, to już bez obróżki.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon cze 13, 2011 6:54 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

:ok: :ok: :1luvu: :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto cze 14, 2011 23:22 Re: Odnaleziony po 7 miesiącach Gucio już z nami!!! WarszawaFOTO

Mija tydzień odkąd Guguś znów jest z nami :)
Jest WSPANIALE!!!! Już zaczęłam wierzyć, że to nie sen :)
Guciak zaprzyjaźnił się z Iwasiem (Rudzielcem) i harcują co nie miara!
Rozpoznał już wszystkie kąty i widze, że powraca do dawnej formy :1luvu:
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 117 gości