Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 28, 2010 12:04 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

amyszka pisze:Chciałabym zobaczyć tego rozbrykanego staruszka :1luvu: :lol: :wink:

Naprawdę bawi się jak kociak :lol: . To w ogóle jest fajny facet :D . Gdy jechaliśmy do weta, siedziałam z nim na tylnym siedzeniu i trzymałam na kolanach zapiętego w szeleczki. Źle znosił dotychczas jazdę w transporterze i pomyślałam, że podróżując w taki swobodniejszy sposób będzie mniej zestresowany. I faktycznie jechał bardzo grzecznie :) . Generalnie siedział na moich kolanach, choć w drodze powrotnej bywały momenty, że wyrywał się do Michała, jakby koniecznie chciał nauczyć się prowadzić ;-) . U weta bardzo spokojny, dał sobie pobrać krew bez słowa protestu. Złoty chłopak :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16779
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 28, 2010 12:09 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

JoasiaS pisze:
amyszka pisze:Chciałabym zobaczyć tego rozbrykanego staruszka :1luvu: :lol: :wink:

Naprawdę bawi się jak kociak :lol: . To w ogóle jest fajny facet :D . Gdy jechaliśmy do weta, siedziałam z nim na tylnym siedzeniu i trzymałam na kolanach zapiętego w szeleczki. Źle znosił dotychczas jazdę w transporterze i pomyślałam, że podróżując w taki swobodniejszy sposób będzie mniej zestresowany. I faktycznie jechał bardzo grzecznie :) . Generalnie siedział na moich kolanach, choć w drodze powrotnej bywały momenty, że wyrywał się do Michała, jakby koniecznie chciał nauczyć się prowadzić ;-) . U weta bardzo spokojny, dał sobie pobrać krew bez słowa protestu. Złoty chłopak :ok:

boszzz jak Sznycuś tylko poduchy nie miałaś na kolanach ach :1luvu:

alus1

 
Posty: 13699
Od: Śro wrz 03, 2008 16:26
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Śro lip 28, 2010 12:11 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

alus1 pisze:boszzz jak Sznycuś tylko poduchy nie miałaś na kolanach ach :1luvu:

W podróży faktycznie jak Sznycuś, ale przy pobieraniu krwi to już raczej nie :twisted:
Sznyc miał jednak dużo większe poczucie nietykalności własnej osoby 8)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16779
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 28, 2010 12:14 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

JoasiaS pisze:
alus1 pisze:boszzz jak Sznycuś tylko poduchy nie miałaś na kolanach ach :1luvu:

W podróży faktycznie jak Sznycuś, ale przy pobieraniu krwi to już raczej nie :twisted:
Sznyc miał jednak dużo większe poczucie nietykalności własnej osoby 8)

następne wcielenie jest lepiej dostosowane do potrzeb kochającej 8)

alus1

 
Posty: 13699
Od: Śro wrz 03, 2008 16:26
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Śro lip 28, 2010 12:15 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

alus1 pisze:
JoasiaS pisze:
alus1 pisze:boszzz jak Sznycuś tylko poduchy nie miałaś na kolanach ach :1luvu:

W podróży faktycznie jak Sznycuś, ale przy pobieraniu krwi to już raczej nie :twisted:
Sznyc miał jednak dużo większe poczucie nietykalności własnej osoby 8)

następne wcielenie jest lepiej dostosowane do potrzeb kochającej 8)

:lol:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16779
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 28, 2010 12:22 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

Prawo ewolucji 8)

Jutro musze zawiezc cala trojke na szczepienia do wrednej Nathalie. Mam dwie klatki, albo wladuje oba Minibusy do jednej, albo Dex pojedzie w szekach, a kobitki w klatkach. Zobaczymy :roll:
Obrazek

Chat

Avatar użytkownika
 
Posty: 12883
Od: Nie cze 15, 2008 8:57
Lokalizacja: Belgia

Post » Śro lip 28, 2010 15:24 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

Podczytuję nadal podczytuję :D .Moje kocisko też do weta jeździ w szelkach jak psiak:-)

mięta

 
Posty: 1131
Od: Pt sty 09, 2009 23:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 28, 2010 15:58 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

Można chyba nieśmiało zacząć się cieszyć z tego, że nic groźnego Fryckowi nie dolega :roll:

Zastanawiałaś się Joasiu czy to nie jest jakiś Sznycowy kuzyn, brat alboco 8)
Była mowa o tym, że w tym rejonie dość gęsto od tego genotypu :wink:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw lip 29, 2010 9:05 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

AYO pisze:Zastanawiałaś się Joasiu czy to nie jest jakiś Sznycowy kuzyn, brat alboco 8)
Była mowa o tym, że w tym rejonie dość gęsto od tego genotypu :wink:

A nad czym się tu zastanawiać? To dla mnie jasne jak słońce :lol:
Oto galeria kocurów, które w latach 2005-2010 przybłąkały się do drukarni:

Sznycek:
Obrazek

Pirat:
Obrazek

Kotlet:
Obrazek

Adolf:
Obrazek

Frycek:
Obrazek

Jak dla mnie to jedna wielka rodzina 8)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16779
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw lip 29, 2010 9:43 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

cudne chłopaki ach :1luvu: :1luvu: :1luvu:

no powiem że Neryś też czasem przybiera taką pozę i minę że się zastanawiałam czy nie jest po Sznycku :mrgreen:


a jak Adolf sobie radzi? :roll:

alus1

 
Posty: 13699
Od: Śro wrz 03, 2008 16:26
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Czw lip 29, 2010 9:47 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

alus1 pisze:a jak Adolf sobie radzi? :roll:

Adolf nie przychodzi już od dawna...
Obawiam się, że już go nie ma, bo zawsze pojawiał się w miarę regularnie :(
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16779
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw lip 29, 2010 9:50 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

rany! ale "Liga niezwykłych Dżentelmenów" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
przystojniaki:)
Obrazek Obrazek Obrazek
Koty są stworzeniami skończonymi, reszta świata jest wadliwa, taki jest obiektywny stan rzeczy. Jerzy Pilch
wyprzedaż szafy, zapraszam :)

gosikbaum

 
Posty: 2807
Od: Pt sty 30, 2009 21:43
Lokalizacja: łomianki

Post » Czw lip 29, 2010 9:52 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

JoasiaS pisze:
alus1 pisze:a jak Adolf sobie radzi? :roll:

Adolf nie przychodzi już od dawna...
Obawiam się, że już go nie ma, bo zawsze pojawiał się w miarę regularnie :(

pewnie znalazł inne miejsce czując żeś zajęta Fryderykiem :ok:

alus1

 
Posty: 13699
Od: Śro wrz 03, 2008 16:26
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Czw lip 29, 2010 9:59 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

alus1 pisze:
JoasiaS pisze:
alus1 pisze:a jak Adolf sobie radzi? :roll:

Adolf nie przychodzi już od dawna...
Obawiam się, że już go nie ma, bo zawsze pojawiał się w miarę regularnie :(

pewnie znalazł inne miejsce czując żeś zajęta Fryderykiem :ok:

No oby, choć nie jestem taką optymistką, Aluś... :roll:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16779
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw lip 29, 2010 10:17 Re: Milka, Kropka, Frodo i Sznycek [']. Wiejskie klimaty :-)

Piękne chłopaki :1luvu: :1luvu: :1luvu: ale do Sznycka najbardziej podobny jest ....Fryyyycek ! :spin2: :1luvu:
ObrazekObrazek

amyszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 24121
Od: Czw mar 22, 2007 14:26
Lokalizacja: Bolesławiec Śl.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 88 gości