Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki w DS w Łodzi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 25, 2017 18:30 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Siła nałogu :mrgreen:
Masz dziś naćpane koty :201478 :ryk:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2399
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 25, 2017 19:30 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Naćpać się to ja powinnam, jakoś się znieczulić.Ponad 20 lat wisiało lustro w przedpokoju, a ja je dzisiaj stłukłam :evil: Co jeszcze złego się wydarzy?
Nic, idę moim "ćpunkom" dać jeść, potem sama coś przekąszę, chociaż apetytu nie mam, ale żyć trzeba, prawda?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sty 25, 2017 21:14 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Na lustro jest rada - nowa tafla :wink:
I nie przejmowanie się przesądami :smokin:
Ja stłukłam miesiąc temu małe lusterko, takie do makijażu; na drugi dzień było u szklarza i teraz mam nowe, jeszcze ładniejsze;
Tak, coś się kończy, coś się zaczyna :201419

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2399
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 26, 2017 6:58 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

waanka pisze:I nie przejmowanie się przesądami :smokin:

Niby tak, ale ...
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sty 27, 2017 7:45 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Kotki już zdrowe, ale Gucia jeszcze dostaje antybiotyk.Traktuje tabletkę jak przysmaczek , zjada z blatu, nie ma z tym problemu.Brzuszki już zarastają futerkiem, blizny są prawie niewidoczne.Świetnie zniosły zabieg.Majka wywala łysawy brzuszek do miziania, mruczy jak traktor.Ona już zaczęła przybierać na wadze, boję się ją zatuczyć.Gucia jest szczuplejsza,chociaż już nie taki szczypiorek, ale to jakiś jamochłon.Wciąż domaga się jedzenia, miaukoli okropnie.Nie jest chyba głodna, bo interesuje ją tylko Purizon, lubi chrupać? Wieczorem wsuwa mięso najczęściej.Obie kotki mają śliczną, błyszczącą sierść, ale na zdjęciach Majki tego nie widać.Ona robi się coraz ciemniejsza na grzbiecie.Kochane są bardzo, wesołe, rozbrykane, bawią się pięknie.Majka lubi, żeby rzucać jej kuleczkę z folii, aportuje ją, nosi w pyszczku, co wygląda przezabawnie.To dobre kotki, zupełnie pozbawione agresji.Nigdy żadna nie syknęła, nie warknęła.Czują się bezpieczne, czują, że są kochane przez ludzi i przez koty, o nic walczyć nie musiały i nie muszą.To dobry prognostyk na przyszłość.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sty 28, 2017 7:20 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Pszczoły reagują na swoje imiona :D Przybiegają w nadziei, że dostaną coś do jedzenia, albo się z nimi pobawię.Tu mam wyrzuty sumienia :oops: Nie mam czasu na zabawę, ale może bym i znalazła, ale za tym nie przepadam.Koty jednak mają plac zabaw, trochę to mnie usprawiedliwia.Pszczoły uwielbiają aportować kulki z folii aluminiowej.Maja nosi taką kulkę w pyszczku.Potem znajduję je w różnych miejscach, często w butach :mrgreen:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sty 28, 2017 13:55 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Kilka zdjęć Majki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ona jest mniej absorbująca niż Gucia, bardzo miziasta, uwielbia głaskanie po brzuszku.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sty 30, 2017 6:59 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Czarna Gucia kojarzy mnie z jedzeniem.Wystarczy, że wejdę do kuchni a już zaczyna miaukolić.Jedzenie dla niej to wyłącznie chrupki.Tylko wieczorem je mokrą karmę, głównie surowe mięso.Czasem zastanawiam się ile jest w stanie zjeść.Żałosnych dźwięków znieść nie mogę, daję parę chrupek, a wtedy cała ekipa się pojawia i też chce wrzucić coś na ząb.Nie podoba mi się to, bo wychodzi mi tuczenie kotów, w drugą stronę zaś nie za bardzo :mrgreen: Kociaki mają sporo ruchu, ale mimo wszystko.Uwielbiam patrzeć jak obie kocie dziewczynki bawią się kulką z folii.Noszą kulkę w pyszczku, gonią się, wypuszczają ja, a potem któraś zanosi ją na przykład do mojego buta.Wciąż tunele i tory z piłeczką są atrakcyjne.Podłoga jest nimi zasłana, nie wygląda to ładnie, ale muszę się z tym pogodzić.Ptyś i Balbinka włączają się do zabawy, Gabryś również w nich uczestniczy.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 02, 2017 16:14 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Zainwestowałam i kupiłam kotom tunel z budką z Zooplusa.Warto było.W tunelu i budce tłok, Pszczoły oczywiście były pierwsze, ale absolutnie wszystkie łącznie
z moją rudą Gucią są zabawką zachwycone.Na podłodze jednak nie ma już odrobiny miejsca, muszę coś z tym zrobić, ale koty naprawdę wszystkim się bawią.Spróbuję zrobić zdjęcia, Zooplus powinien wtedy chociaż przyznać mi parę punktów za reklamę :mrgreen:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 02, 2017 19:00 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Koty się chyba upodabniają do właściciela, bo moje są leniwe i zblazowane :mrgreen:
W żadne zabawki więcej nie inwestuję, ale solidny wysoki drapak by im się przydał, bo gruby lubi z rozbiegu wskakiwać gdzie nie trzeba.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Pt lut 03, 2017 7:27 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Sugerujesz, że ja imprezowa jakaś jestem? :mrgreen:
Po prostu mam kociaki, one lubią się bawić, a dorosłe jakoś tak przez naśladownictwo.Rzadko coś kupuję moim kotom, drapaki mają z Zooplusa za punkty, mnóstwo pięknych zabawek dostają od Reni ( pirulasińska), wypasiony tor z piłeczką to prezent od agamalaga, bo Klarcia i Kiciunia nie bawiły się nim wcale.Mam stary bardzo tunel, który kupiłam w szmateksie.Tyle lat się trzymał, jest super, duży, z otworami, łatwo go uprać, ale wygląda już koszmarnie.Nie sprawdza się tylko taki biało-zielony z Zooplusa, był kiedyś gratisem do czegoś.
Wczoraj Majka z Balbinką tak szalały w nowym tunelu, że bałam się, że coś im się stanie.Balbinka była tak zmęczona, że leżała z wyciągniętymi nóżkami i odpoczywała.Za chwilę już znowu było szaleństwo.Dobrze, że piętro niżej mieszkanie jest praktycznie puste, bo miałabym kłopoty, pomimo, że pani do której to mieszkanie należy jest bardzo miła.Mówiła mi, że jej takie hałasy nie przeszkadzają.No, nie wiem :wink:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lut 03, 2017 17:32 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Zdjęć w tunelu i budce na razie nie będzie.Wszystkie rozmazane :wink:
A to moja słodka Majeczka
Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 04, 2017 15:23 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Dzisiaj Majka i Gucia są nierozłączne.Wcześniej spały osobno, a dzisiaj razem, dokładnie się nawzajem umyły i teraz śpią przytulone do siebie.Piękny z nich duecik.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 04, 2017 16:06 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Mam mało wspólnych zdjęć ;)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Sob lut 04, 2017 16:09 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Z powodów jak wyżej.Robiłam im wspólne zdjęcia, ale zawsze któraś była rozmazana.Zaraz coś wkleję.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55119
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Lifter i 71 gości