Nowicjat , czy ktoś wie coś więcej ?

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Czw sie 13, 2015 11:50 Re: Nowicjat , czy ktoś wie coś więcej ?

SnappyLay pisze:Czyli poprostu muszę wysłać zgłoszenie wraz z kwotą wstępną ? Dzięki za szybką odpowiedź ;D



Ruvil pisze:Jak już zostało napisane, możesz swoją kotkę wystawić (zgłosić) w klasie kotów domowych. Najpierw należy jednak zapisać się do legalnego Klubu uznawanego przez światową organizację WCC - World Cat Congress. Tu Lista Klubów w FPL'u - FIFe: http://www.felispolonia.eu/stowarzyszenia/


czyli, najpierw musisz wybrać klub i tam się udać , zarejestrować kotkę w klubie, a w klubie powiedzą Ci co robić dalej .

Salami

Avatar użytkownika
 
Posty: 2316
Od: Sob lis 25, 2006 22:43

Post » Czw sie 13, 2015 12:10 Re: Nowicjat , czy ktoś wie coś więcej ?

Właśnie o tej wystawie myślałam :ok: No ale nie wiem czy zdąże do 24 sierpnia ją zgłosić , tym bardziej ,że w poniedziałek jade z nią na czipowanie :/ podejrzewam ,że we Wrocku wystawa będzie też w marcu więc jak nie reraz to za kilka miesięcy :D No ale teraz jak nie z kotkiem to pojawie się bez kotka jako osoba kibicująca innym :)

SnappyLay

 
Posty: 10
Od: Pon sty 05, 2015 11:05

Post » Czw sie 13, 2015 12:22 Re: Nowicjat , czy ktoś wie coś więcej ?

monten pisze:Btw. na początku września jest wystawa we Wrocławiu, więc jak się sprężysz...


Wątpię. Kot musi być wykastrowany, zaszczepiony (łącznie z wścieklizną) szczepienia na minimum 14 dni przed wystawą, jeśli kot nie był jeszcze szczepiony, przy kontynuacji szczepień ta 15 dniowa karencja nas nie obowiązuje, zachipowany...
Obrazek Obrazek Świat z marmuru <3
Mój świat runął. Nigdy już nic nie będzie takie samo... 31.05.2020 [']
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym :)

phoenix6

 
Posty: 660
Od: Śro wrz 18, 2013 22:25

Post » Czw sie 13, 2015 13:04 Re: Nowicjat , czy ktoś wie coś więcej ?

Tak czy inaczej zapraszam na wystawę wrocławską - znajdź mnie (zielona klatka z napisem Gagatki), wszystko Ci opowiem. Zobaczysz tez na przykładzie mojego jak wygląda ocena kota domowego. Ja już kilka domowych wystawiałam :kotek:

... no i pokaż fotkę kotki, zobaczymy jakie rasy przypomina 8)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 8 gości