8letnia kota sika z krwią

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro wrz 07, 2016 19:16 8letnia kota sika z krwią

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce - jeśli nie to proszę o przeniesienie wątku.

8letnia sterylizowana kocica sika od jakiegoś czasu krwią. Wyniki krwi w normie. Przeleczona convenią. Doraźnie przy zaostrzeniu na przeciwzapalnych i nospie. Raz jest lepiej i nie ma śladów krwi, kocica zachowuje się normalnie innym razem są ślady krwi, niewielkie skrzepy, dziś krwi było dużo. Od razu zrobiła się zestresowana, chowa się. Przy zaostrzeniach choroby traciła apetyt, nie piła, odwadniała się. Po kroplówkach, lekach wracała do formy.
Po karmie suchej od trzech miesięcy wymiotuje (sprawdzone różne), mokrego urinary nie chce jesć. Jest na mokrym RC gasto intestonal pół na pół z animondą carny senior.
Usg robione trzy tygodnie temu nic nie wykazało. Sika raczej niewielkimi "porcjami", czasem się napina.
Wyniki moczu robione kilka dni temu:

Obrazek
Obrazek

Weterynarz do której chodzimy akurat na urlopie. Co mogę jeszcze zrobić? co jest mojej kocicy? Obstawiała wcześniej śródmiąższowe zapalenie pęcherza. Może macie pomysł jak ją leczyć?
Obrazek

bunkowa

 
Posty: 130
Od: Pt mar 09, 2007 10:31
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro wrz 07, 2016 22:26 Re: 8letnia kota sika z krwią

NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw wrz 08, 2016 5:48 Re: 8letnia kota sika z krwią

Dzięki.
Obrazek

bunkowa

 
Posty: 130
Od: Pt mar 09, 2007 10:31
Lokalizacja: Białystok




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości