Oddam karmę

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto lip 19, 2016 6:40 Oddam karmę

witam,
oddam potrzebującemu kotu 2 kg suchej karmy Vet Life Renal Feline (otworzona kilka dni temu, ale mój kiciuś nie chciał już nic jeść :( ) plus trzy saszetki mokrego animonda integra nieren i dwie kottiven nieren. Do odbioru Żyrardów lub Warszawa w godzinach mojej pracy - okolice metra Wierzbno. Bursztyn już biega za TM... Powodzenia dla wszystkich walczących dalej.
"Człowiek jest cywilizowany na tyle, na ile potrafi zrozumieć kota" (J. Cocteau)

Bursztyn (*) Tom (*) na zawsze w moim sercu

mamago

Avatar użytkownika
 
Posty: 115
Od: Wto lip 19, 2016 6:32

Post » Wto lip 19, 2016 13:16 Re: Oddam karmę

mamago pisze:witam,
oddam potrzebującemu kotu 2 kg suchej karmy Vet Life Renal Feline (otworzona kilka dni temu, ale mój kiciuś nie chciał już nic jeść :( ) plus trzy saszetki mokrego animonda integra nieren i dwie kottiven nieren. Do odbioru Żyrardów lub Warszawa w godzinach mojej pracy - okolice metra Wierzbno. Bursztyn już biega za TM... Powodzenia dla wszystkich walczących dalej.

Zaklepię dla Hani66 dobrze? Już do niej piszę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 19, 2016 13:25 Re: Oddam karmę

Dam jutro rano znać czy aktualne, bo jedna z forumowiczek już wcześniej napisała, więc chcę być w porządku.
"Człowiek jest cywilizowany na tyle, na ile potrafi zrozumieć kota" (J. Cocteau)

Bursztyn (*) Tom (*) na zawsze w moim sercu

mamago

Avatar użytkownika
 
Posty: 115
Od: Wto lip 19, 2016 6:32

Post » Wto lip 19, 2016 13:49 Re: Oddam karmę

mamago pisze:Dam jutro rano znać czy aktualne, bo jedna z forumowiczek już wcześniej napisała, więc chcę być w porządku.

ok
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 19, 2016 15:03 Re: Oddam karmę

Karmę mam przekazać umówionej pani z forum w czwartek. Gdyby coś nie wypaliło odezwę się na forum i przekażę ją Pani znajomej. Pozdrawiam.
"Człowiek jest cywilizowany na tyle, na ile potrafi zrozumieć kota" (J. Cocteau)

Bursztyn (*) Tom (*) na zawsze w moim sercu

mamago

Avatar użytkownika
 
Posty: 115
Od: Wto lip 19, 2016 6:32

Post » Pt lip 22, 2016 7:06 Re: Oddam karmę

witam. Karma została wczoraj przekazana. Można zatem zamknąć wątek. Dziękuję.
"Człowiek jest cywilizowany na tyle, na ile potrafi zrozumieć kota" (J. Cocteau)

Bursztyn (*) Tom (*) na zawsze w moim sercu

mamago

Avatar użytkownika
 
Posty: 115
Od: Wto lip 19, 2016 6:32




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości