Probiotics Pro-Biotyk Em-15 jako zamiennik Azodylu?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie kwi 26, 2015 19:45 Probiotics Pro-Biotyk Em-15 jako zamiennik Azodylu?

Czy ktoś stosował ten preparat i z jakim efektem?

http://animalia.pl/produkt,21438,0,prob ... 15-1l.html

W składzie wyczytałam że zawiera:
•Bacillus subtilis
•Bifidobacterium animalis
•Bifidobacterium bifidum
•Bifidobacterium longum
•Lactobacillus acidophilus
•Lactobacillus casei
•Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus (Synonym: Lactobacillus bulgaricus)
•Lactobacillus fermentum
•Lactobacillus plantarum
•Lactococcus lactis subsp. Lactis ( Synonym: Streptococcus lactis)
•Saccharomyces cerevisiae
•Streptococcus thermophilus

Co sądzicie?
Do mnie bardzo przemawia forma (płyn) i oczywiście cena.

Sava

 
Posty: 220
Od: Czw lis 23, 2006 22:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 26, 2015 21:03 Re: Probiotics Pro-Biotyk Em-15 jako zamiennik Azodylu?

mogę tylko powiedzieć ,że ma kwaskowy smak,dolewałam do miski z wodą /bardzo mało na 1,5 l pojemnik /to nie chciały pić.
Em -y stosuje do pryskania kuwet,posłań ,podłogi itp.
Bioclean i Refresh.
Rozmawiałam z panią od producenta -powiedziała ,ze one mają za zadanie zasiedlenie środowiska dobrymi bakteriami.

anka1515

 
Posty: 4101
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Nie kwi 26, 2015 21:19 Re: Probiotics Pro-Biotyk Em-15 jako zamiennik Azodylu?

anka1515 pisze:mogę tylko powiedzieć ,że ma kwaskowy smak,dolewałam do miski z wodą /bardzo mało na 1,5 l pojemnik /to nie chciały pić.
Em -y stosuje do pryskania kuwet,posłań ,podłogi itp.
Bioclean i Refresh.
Rozmawiałam z panią od producenta -powiedziała ,ze one mają za zadanie zasiedlenie środowiska dobrymi bakteriami.


Te dobre bakterie bardzo by się przydały widząc jakie kupy teraz Angus robi :( Kiedyś to były po prostu porządne kupale ,a teraz pożal się Boże rzadkie wypierdki. No i słyszę jak mu w kiszkach bulgocze, jakby jakieś bańki pękały.
Zamówię ten probiotyk, najwyżej będę kwiatki nim podlewać.

Sava

 
Posty: 220
Od: Czw lis 23, 2006 22:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 26, 2015 21:33 Re: Probiotics Pro-Biotyk Em-15 jako zamiennik Azodylu?

jak masz jednego kota to mu do pyska podasz strzykawką
tylko ten do picia podawaj.ja tamtymi pryskam .

anka1515

 
Posty: 4101
Od: Nie gru 25, 2011 16:05




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości