do Taizu

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto kwi 14, 2015 22:09 do Taizu

Czy wiesz moze jakie spektrum dzialania ma convenia. ?czytalam tylko o leczeniu drog moczowych i ran na skorze. Moj kot dostal juz X2 ten zastrzyk, na zapalenie pluc,oczywiscie diagnoza nie trafiona, bo potem wet powiedzial, ze to nowotwor.cz y moze byc przyczyna zlego nastroju kota,ktory wyraznie sie separuje. dostal jeszcze prednisolon i decortin . Bede wdzieczna. :1luvu:

amika1

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Sob paź 04, 2014 7:36

Post » Śro kwi 15, 2015 14:16 Re: do Taizu

Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Sob kwi 18, 2015 19:49 Re: do Taizu

Jeśli jeszcze zaglądasz, bo wiem, że nie masz powodu, niestety -Przepraszam, w minionym tygodniu praktycznie nie miałam dostępu do netu i nie zauważyłam postu. Ale odpowiedź była.
Convenia działa przez dwa tygodnie to plus (nie trzeba kłuć kota) i minus -jeśli nie jest właściwie dobranym antybiotykiem, to zazwyczaj weci nie od razu szukają nowego, działającego. A jak wywołuje niekorzystne skutki uboczne - nie można przerwać podawania, bo cały przecież został podany na początku. Były tu na forum opisywane przypadki, gdy convenia kotu bardzo zaszkodziłą.
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości