oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie raka

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto kwi 14, 2015 16:32 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

Moj tez taki strachak jest i wiozlam w stanie agonalym okolo 70km... zadna klatka, zadny transporterek. Potrzebny kierowca i kicia na kolanach. Duzo pieszczot i zaineteresowania na poczatku. Ale to musisz miec zaufanie do kota i on do Ciebie, bezgraniczne. Moj na nikogo tak nie reaguje, jak na mnie i przy mnie znosi wszystko lepiej. Odbylismy 3 podroze po okolo 140km w taki sposob i bylo ok, zadnego wyrywania, niepokoju. Za trzecim razem, to nawet spal brzuchem do gory. Nie wyobrazam sobie, zebym go wiozla w transporterku, wtedy faktycznie padl by ze stresu. W poczekalniach tez zawsze "wisi" na mnie i sie wtula. Odlozenie go do koszyka/transporterka skutkowalo dyszeniem, lekiem, robieniem pod siebie.

Podkreslam jeszcze raz, to moj indywidualny przypadek. Z drugim kotem, ktorego mamy, w zyciu bym sie nie odwazyla na takie cos.

marijuanaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 42
Od: Pt kwi 25, 2008 13:10

Post » Wto kwi 14, 2015 17:39 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

Marijuanna -dzieki za podpowiedz, tez o tym myslalam, ale on nie daje mi sie wziac teraz na rece , miauczy zalosnie jakby odczuwal bol przy dotyku.. Sprobuje otworzyc drzwiczki od tansporterka i siedziec obok, moze nasaczyc mysze -przytulanke waleriana, wezme tez szczotke, uwielbia byc czesany, za to u weta jest super, dawal sobie pobrac krew bez miaukniecia, mruczal na stole jakby wiedzial, ze chce mu sie pomoc. No akurat! -biedny, bral zatrzyki na chybil -trafil,leczony najpierw na astme, potem zapalenie pluc, No i ostatnie przypuszczenie kolejnego weta rak. Czuje sie bezsilna, ten ostatni przypuszcza, w 90 %,ze nowotwor, tylko prawidlowe leukocyty daja mi nadzieje, bo nie pasuja do diagnozy.Nadzieja umiera ostatnia. Swoja droga wyglada na to ze niektorzy weci to naciagacze i rutyniarze, w glowie mi sie nie miesci. Ostatni wet.byl zbulwersowany sposobem leczenia, i antybiotykami, draxxin -lek dla swin, Prawo niemieckie zakazuje leczenia zwierzat domowych lekami przeznaczonymi dla bydla i ludzi. Moglabym wystapic do sadu, ale Co mi to da...Szkoda mi tylko kota, bo jezdzilam z nim codziennie na zastrzyki,ktorych nie powinien brac.

amika1

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Sob paź 04, 2014 7:36

Post » Wto kwi 14, 2015 18:04 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

Siedz obok niego, glaskaj, mow, reszta to tez dobry pomysl ;). Niech czuje, ze jestes przy nim, to na pewno jakos go uspokoi.
Dobrze, ze zmieniasz weta. Dobrego albo chociaz takiego, ktoremu faktycznie zalezy na pacjencie, to ciezko znalezc. Tez to ostatnio przerabiam. Pieniedzy i stresu, tyle, ze juz dawno pogubilam sie w liczeniu. Walcz, poki widzisz, ze jest szansa, bo jest. Ja dla swojego kociaka, poszlabym z diablem przybic piatke, gdyby to tylko pomoglo. Na tym forum, to pewnie nie tylko ja ;)
Pozdrawiam i trzymam kciuki. Badz w podrozy spokojna, tak, jak wtedy, gdy sie przytulacie beztrosko w domu, kot to odczuje i mu sie udzieli ;) (a na pewno lepiej mu bedzie, niz gdybys byla zestresowana)

marijuanaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 42
Od: Pt kwi 25, 2008 13:10

Post » Wto kwi 14, 2015 21:53 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

Marijuanaa- dzieki. Milo jest pogadac z kims,kto rozumie. ..Jutro wieczorem napisze, mam tylko nadzieje, ze ten wet.bedzie mial solidna wiedze, przynajmniej mowi po polsku i o wszystko möge zapytac.

amika1

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Sob paź 04, 2014 7:36

Post » Śro kwi 15, 2015 19:55 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

Marijuanaa - mialas rlacje, wystarczylo, ze otworzylam drzwiczki tansporterka, glaskalam i czesalam kota i sie uspokoil. Spowrotem spal na moich kolanach. To koniec pozytywow, wet . stwierdzil rozlegle zmiany w plucach, zaslaniajace na rrtg.serceZdiagnozowal leukemie, nie wie tylko dlaczego leukocyty sa w normie,jest pewny ze to nowotwor i kot umiera,zeby oszczedzic mu bolu, kazal podawac cwiartke prednisolonu dziennie, nie robil testu na felv, bo mowil, ze szkoda meczyc kota.nawet jesli wyszedlby negatywny to rtg.nie klamie. Mam na dzis dosc, pmysle jutro co dalej.

amika1

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Sob paź 04, 2014 7:36

Post » Pt kwi 17, 2015 11:31 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

Moj kocik nie zyje. Odszedl wczoraj ,zostal uspiony,na moim lozku w sypialni, glaskany do momentu gdy zasnal. Jeszcze poprzedniego wieczoru po powrocie od weta, wyszedl na ogrod, jadl. A rano z przerazeniem zobaczylam, jak probuje isc prawa lapke trzymal podkurczona jakby zlamana, wygladal jak sparalizowany,przy probie wziecia na rece, wyl. Zadzwonilam do weta, ktory stwierdzil,ze to zator, kroplowka, ktory sie wchlonela, spowodowala szybsze krazenie, a jakas komorka nowotworowa, prawdopodobnie sie oderwala i zatkala tetnice. Kot bardzo ccierpial.Jak zyc bez niego, tak mi zal .

amika1

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Sob paź 04, 2014 7:36

Post » Pt kwi 17, 2015 12:14 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

Kocik [*]
Przytulam.

anka1515

 
Posty: 4065
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pt kwi 17, 2015 12:28 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

[*]
Bardzo, bardzo mi przykro.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 17, 2015 15:48 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

[*]
Mi również przykro. Zrobiłaś co mogłaś. Przytulam

marijuanaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 42
Od: Pt kwi 25, 2008 13:10

Post » Pt kwi 17, 2015 22:09 Re: oprocz nerek chroniczne zapalenie pluc i podejrzenie

Współczuję
Żegnaj, koteczku [*]
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości