TOFIK 12 lat - SUK ?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pt lut 27, 2015 21:59 Re: TOFIK 12 lat - SUK ?

A dlaczego kotek dostaje steryd ?

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Wto mar 03, 2015 12:31 Re: TOFIK 12 lat - SUK ?

Dziś wizyta kontrolna była - kot sika już cienkimi strumyczkami a nie kroplami- tak więc jest poprawa - generalnie jest dość ospały od tego kalmvetu, leków i choroby zapewne. Ma kłopot z łapą - vet który dawał mu zastrzyk 2 tyg temu wsadził się w nerw i kot kulał przez pierwsze 3-4h potem przeszło w 80% ale nadal co jakiś czas widać jakieś zachwianie się. Miał badanie moczu wyniki- link wklejam, teraz jeszcze 5 dni na antybiotyku enroton f 50mg (łącznie 10 dni ma być 1/2 tab co 24h) po zakończeniu antybiotyku od piątku 30 dni codziennie 1/2 furaginy.

http://zapodaj.net/650672dbf172f.jpg.html

a co do sterydu - zupełnie nie znam się na lekach i wierzę w słuszność wyboru lekarza weterynarii. Z zawodu jestem informatykiem i nie mam żadnych podstaw do podważania jego wyboru, tym bardziej że został zmieniony na polecanego tutaj.

awangarda

Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Od: Śro lut 25, 2015 13:09
Lokalizacja: Pruszcz Gdański -Gdańsk

Post » Wto mar 03, 2015 14:52 Re: TOFIK 12 lat - SUK ?

łapka sie nie martw powinno z czasem przesc.jeśli trafił w okolice nerwu to mogło dojsć do porażenia.mam nadzieję że sterydu nie dostaje codziennie.
"koty śpią z ludżmi,gdy tylko jest to możliwe,
w pozycji tak niewygodnej dla ludzi,
jak to tylko mozliwe dla kota"

franeczka2

Avatar użytkownika
 
Posty: 301
Od: Czw cze 07, 2012 16:56

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości