Azodyl odkupię lub kupię na spółkę*Kupiony - do zamknięcia

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro lut 04, 2015 21:57 Re: Azodyl odkupię lub kupię na spółkę

Hmm moja znajoma ma jakiś sklep w USA i podobno tam jest taniej niż na Amazonie.
Jak coś to nam zamówi :) Jutro podeśle mi koszty i je tutaj napisze.

Tak myślimy w domu, że może zamówimy 5 opakowań (tyle można legalnie zamówić) a w między czasie będziemy szukać chętnych.
Nasz kot z nerkami leci na łeb na szyje i musimy działać jak najszybciej a mocznik nam orbituje :/

Docccia

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Od: Śro lut 04, 2015 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 05, 2015 6:19 Re: Azodyl odkupię lub kupię na spółkę

To daj znać jaki to sklep, bo jednak dobrze wiedzieć, gdzie się zamawia :)

A skąd Ci się wzięło, że można legalnie 5 opakowań zamówić? Ja kiedyś zamawiałam sześciopak.

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lut 05, 2015 9:20 Re: Azodyl odkupię lub kupię na spółkę

Jak tylko mi to zdradzi :) Dzisiaj nam zamówiła 5 opakowań po 90 kapsułek.
.
Wyszło 270zł za opakowanie. Jeśli jesteś chętna wyślij mi proszę adres maila na pw ;)

Mam jeszcze 2 opakowania do odsprzedania :)

A 5 opakowań to limit ustalony przez prawo, wtedy nie trzeba płacić dodatkowych opłat czy coś ;)

Docccia

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Od: Śro lut 04, 2015 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 05, 2015 12:41 Re: Azodyl odkupię lub kupię na spółkę

Hmm, jakieś dziwne to mi się wydaje, że nie chce Ci powiedzieć, jaki to sklep. W końcu co to za tajemnica? Poza tym jak robisz wspólne zamówienie, a zrozumiałam, że tak to ma wyglądać, to dla mnie logiczne jest, że piszesz, sklep taki a taki, cena taka a taka, opłaty tyle i tyle i już. Bo tak to trochę podejrzanie wygląda, ja na razie rezygnuję.

Aha, i opłaty są też przy mniejszej liczbie, ja zawsze płaciłam cło.

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lut 05, 2015 13:05 Re: Azodyl odkupię lub kupię na spółkę

Ona jest zabiegana, wieczorem się dopytam. To cena ze wszystkimi opłatami. Pewne źródło, bo kupowała dla swojego psa.

[Edit] Już wiem! Czasem nie warto się denerwować :) Strona to http://www.entirelypets.com/ Podobno kupują tam niektórzy weci a Azodyl jest OK :)

Wybaczcie, ale na prawdę bardzo mi zależy na tym leku i nie mogłam czekać na zebranie ludzi, zdecydowałyśmy, że łatwiej kupić i potem szukać chętnych.
Zamówienie tych opakowań było dla mnie samobójstwem finansowym, zresztą raczej, nawet gdybym mogła je zatrzymać, wszystkich nie zużyje :(

W tym wszystkim najważniejszy jest mój futrzasty braciszek, któremu chce dać jeszcze trochę czasu, żeby chociaż zobaczył wiosnę :201461
Wiem, że nerki nie wybierają... Wiem, że jest pod najlepszą opieką... Ale wiem, że jego przypadek jest z tych, które dość szybko odchodzą...

Docccia

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Od: Śro lut 04, 2015 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 07, 2015 16:08 Re: Azodyl odkupię lub kupię na spółkę

Witam, mam do sprzedania 3 opakowania Azodylu, po 90 kaps każde, oryginalnie zapakowane, termin ważności do 11.2016r.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.

epo19

 
Posty: 1
Od: Sob lut 07, 2015 15:47

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Na Kocią Łapę i 55 gości