Jaki lek przeciwbólowy dla kota?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Sob lut 21, 2015 11:58 Re: Jaki lek przeciwbólowy dla kota?

nie no ,ok,ale niektórzy weci wciskają kotom pyralgine po której nie fajne rzeczy się dzieją.kot to nie pies,więc nie daj sie "omamić" pytaj co podaje.
"koty śpią z ludżmi,gdy tylko jest to możliwe,
w pozycji tak niewygodnej dla ludzi,
jak to tylko mozliwe dla kota"

franeczka2

Avatar użytkownika
 
Posty: 301
Od: Czw cze 07, 2012 16:56

Post » Sob lut 21, 2015 12:02 Re: Jaki lek przeciwbólowy dla kota?

Zawsze pytam, nie ma innej opcji.
Ale ja miałam co do pyralginy jakieś niejasne podejrzenia, cos mi kołatało, a teraz się utwierdziłam, że sobie z palca tego nie wyssałam.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 21, 2015 12:53 Re: Jaki lek przeciwbólowy dla kota?

Dzwoń do Marcina - będzie taki sam efekt bez skutków ubocznych :wink:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 21, 2015 13:26 Re: Jaki lek przeciwbólowy dla kota?

casica pisze:Zawsze pytam, nie ma innej opcji.
Ale ja miałam co do pyralginy jakieś niejasne podejrzenia, cos mi kołatało, a teraz się utwierdziłam, że sobie z palca tego nie wyssałam.

nie wyssałas :ok:
"koty śpią z ludżmi,gdy tylko jest to możliwe,
w pozycji tak niewygodnej dla ludzi,
jak to tylko mozliwe dla kota"

franeczka2

Avatar użytkownika
 
Posty: 301
Od: Czw cze 07, 2012 16:56

Post » Sob lut 21, 2015 19:17 Re: Jaki lek przeciwbólowy dla kota?

mój kot się po pyralginie nie pieni. po akcjach z zatkaniem i dwukrotnym pobytem w lecznicy, która jest oddalona o 30 km nie jestem w stanie tam jeździć co chwilę. Mojemu akurat pomogło, podawałam dwukrotnie, bo temperaturę musiałam zbić. Specjalistką od kocich chorób nie jestem, ale od ponad miesiąca gromadzi mi się kocia apteczka. Generalnie sama nie lubię używać leków, a tym bardziej nie chciałabym faszerować nimi mojego sierściucha, więc nie bijcie :)
Wetka pozwoliła, to zadziałałam.

Nortishia

 
Posty: 65
Od: Czw sty 29, 2015 15:49

Post » Sob lut 21, 2015 20:49 Re: Jaki lek przeciwbólowy dla kota?

Nortishia pisze:mój kot się po pyralginie nie pieni. po akcjach z zatkaniem i dwukrotnym pobytem w lecznicy, która jest oddalona o 30 km nie jestem w stanie tam jeździć co chwilę. Mojemu akurat pomogło, podawałam dwukrotnie, bo temperaturę musiałam zbić. Specjalistką od kocich chorób nie jestem, ale od ponad miesiąca gromadzi mi się kocia apteczka. Generalnie sama nie lubię używać leków, a tym bardziej nie chciałabym faszerować nimi mojego sierściucha, więc nie bijcie :)
Wetka pozwoliła, to zadziałałam.

Nie bijemy :)
Są leki, które różnie działaja na różne koty. Jedne sie ślinią, inne nie. Ja nie mam szczęśliwie takiego problemu, w razie "w" zawsze można podjechac do całodobowej lecznicy.
Ale dobrze wiedzieć i o pyralginie, że w sytuacji gwałtownej ona nie otruje mi kota :)
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości