szukam petsittera dla nerkowca [Warszawa]

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pt wrz 26, 2014 11:23 szukam petsittera dla nerkowca [Warszawa]

Daaaawno mnie nie było na forum więc witam wszystkich ;)

Poszukuję osoby, która na okres 3 tygodni zajęła by się moimi 2 futrami. Jedna sztuka jest nerkowcem - rano i wieczorem musi dostać leki, dodatkowo co 2 dzień kroplówka. Jest bardzo towarzyski nie robi większych problemów z łykaniem prochów. Kroplówki jestem w stanie mu robić sama więc nie jest to też wielki problem chociaż czasem ma focha i głośno o tym mówi. Sztuka nr 2 ma tylko struvity i jest bardzo introwertyczna. Być może wyjdzie spod kanapy po tygodniu... Sztuka nr 2 nie ma problemu z innym zwierzakami, zaprzyjaźni się z każdym, im więcej tym lepiej. Sztuka nr 2 ma problem i nie będzie się zaprzyjaźniać, ale nie jest agresywna i z radością spędzi czas w swoim kącie jeżeli tylko nikt jej nie będzie tam zaglądać.

Opiekuna szukam w Warszawie na 3 tygodnie lutego 2015. Koty zamieszkają u niego, dostaną komplet jedzenia, leków, żwirków, kocyków itp. Opieka jak najbardziej odpłatna - cena do ustalenia.

Bardzo mi zależy na tym żeby była to osoba bardzo odpowiedzialna i mająca już doświadczenie z podawaniem kotu kroplówek i generalnie opieką nad nerkowcem. Proszę o kontakt na pw osoby zainteresowane z większym niż "3 posty" stażem na forum lub takie, za które starzy forumowicze mogą poręczyć. Jeżeli forumowicze maja do polecenia kogoś spoza forum również proszę o namiary na taką osobę.

Zaczynam poszukiwania już teraz bo zależy mi na znalezieniu najlepszego możliwego opiekuna dla kociastych.

fruuu

 
Posty: 5623
Od: Wto wrz 13, 2005 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 27, 2014 8:05 Re: szukam petsittera dla nerkowca [Warszawa]

Trzymam kciuki, żeby udało znaleźć się dobrego i odpowiedzialnego opiekuna.

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Pon wrz 29, 2014 7:42 Re: szukam petsittera dla nerkowca [Warszawa]

na priv
Obrazek z Szafirkiem Obrazek malutka Obrazek z mamą Zołzą

morwena

 
Posty: 68
Od: Pon wrz 14, 2009 13:26

Post » Pon wrz 29, 2014 15:47 Re: szukam petsittera dla nerkowca [Warszawa]

nie mam niestety niczego w skrzynce, proszę o przesłanie jeszcze raz :)

fruuu

 
Posty: 5623
Od: Wto wrz 13, 2005 11:32
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 60 gości