EntirelyPets - tu nie kupuj Azodylu!

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto sie 12, 2014 11:33 EntirelyPets - tu nie kupuj Azodylu!

Z przykrością przestrzegam przed zakupami Azodylu w EntirelyPets.
Koleżanka zamówiła lek, zapłaciła za przesyłkę w suchym lodzie, tymczasem paczka na lotnisku wylądowała zamoknięta (w środku znajdowały się 2 woreczki z chłodzonym żelem). Zawartość oczywiście już była już ciepła, dodatkowo, ze względu na wyciek, pracownicy lotniska osuszyli paczkę.
Firma nie reaguje na jakiekolwiek próby reklamacji.
Być może problem z przesyłką pojawia się tylko latem, ale wiem jakim kosztem zapewniamy naszym chorym podopiecznym Azodyl i nie chciałabym by ktokolwiek w taki sposób został potraktowany!

Jak się okazuje więcej osób ma zastrzeżenia do działalności tej firmy:
http://www.sitejabber.com/reviews/www.entirelypets.com

Może ktoś zechce polecić solidną firmę, w której zamawia?
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Wto sie 12, 2014 13:55 Re: EntirelyPets - tu nie kupuj Azodylu!

Ja zamawiałam na Amazonie i chyba raz szlo przez EntirelyPets właśnie.

Ale chętnie dowiem się, gdzie jeszcze można zamawiać.

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 13, 2014 9:20 Re: EntirelyPets - tu nie kupuj Azodylu!

Yagutka pisze:Ja zamawiałam na Amazonie i chyba raz szlo przez EntirelyPets właśnie.

Ale chętnie dowiem się, gdzie jeszcze można zamawiać.

Tak, i nie miałaś żadnych kłopotów :D Niestety teraz wyszło baaardzo źle :(

Byłabym Ci bardzo zobowiązana gdybyś znalazła solidne miejsce, w którym można zamówić i otrzymać lek transportowany w odpowiednich warunkach. (max temp 18 stopni do 72 godzin, poza tym lód i lodówka)
Wczoraj kolejny sklep, w którym złożyłam zapytanie odmówił przesyłki do Europy.
Mój Michaś z PNN jest chwilowo zabezpieczony, ale i ja będę musiała zrobić zamówienie.
Dziękuję bardzo, Yagutko :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw sie 14, 2014 6:46 Re: EntirelyPets - tu nie kupuj Azodylu!

A skąd masz info, że maksymalna temperatura 18 stopni przez 72 godziny?

Ja kiedyś na stronie producenta chyba znalazłam pdf, w którym jest napisane, że:
" A clinical study showed that the bacterial counts were stable at -20, 4 and 25 degrees Centigrade (C) for up to 14 days. The counts decreased at 37, 45, and 55 degrees C. The urea hydrolytic activity remained at least at 50% even under the 45 degree conditions. We recommend refrigeration as we are concerned that there may be a cumulative effect of temperature elevations over time. "

Bo tak na logikę, to ja nie wiem, czy znajdziesz możliwość przesyłki ze Stanów do Europy, która zagwarantuje Ci na 100% faktycznie utrzymanie temperatury lodówkowej przez cały czas transportu czyli około 2 tygodnie.

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sie 14, 2014 10:23 Re: EntirelyPets - tu nie kupuj Azodylu!

Moje info pochodzi ze strony jednego ze sklepów (niestety nie pamiętam nazwy :oops: ), który odmówił mi przesyłki do Europy właśnie ze względu na niemożność zachowania odpowiednich warunków transportu.
Pcimolki pisał kiedyś, że producent Azodylu na jego zapytanie bezwzględnie zalecił ciągłe utrzymywanie temperatury lodówkowej. Jednak producenci często robią miliony zastrzeżeń by nie narazić się na ryzyko ewentualnego procesu (zwłaszcza w USA) :wink: Poza tym Azodyl to liofilizat, więc niektórzy twierdzą, że tym bardziej nie wymaga transportu w chłodzie :? Ja będę się trzymać tego, co zacytowałaś powyżej :ok:
Twoja informacja jest dla mnie szalenie krzepiąca i niewątpliwie logiczna :D Dziękuję!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości