propozycja do Moderatora

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon mar 17, 2014 21:59 propozycja do Moderatora

W części 3: szczęśliwy kot, jest dział ostrzeżenia, i tam jest taki wątek: ciało obce w kocie

Uważam że powinny powstać tego typu wątki dla kilku ważnych kocich dolegliwości, z którymi to koty najczęściej trafiają do wetów a ONI PRAWIE NIGDY OD RAZU NIE POSTĘPUJĄ TAK JAK POWINNI i nasze koty często kończą źle

W tym wątku o ciele obcym w kocie jest np bardzo dobrze napisane jak rozpoznać, CZEGO WYMAGAĆ OD WETA!!!, i co robić w czasie leczenia

To by była dobra pigułka wiedzy, przydatna dla spanikowanego kociarza, naprowadzająca na trzeźwy tor myślenia, pozwalająca ocenić czy czy dobrze myślimy i czy wet do którego trafiliśmy postępuje słusznie (sama wiem jak trudno znaleźć coś sensownego w necie kiedy się tego potrzebuje na JUŻ!!!)

Wiedza forumowiczów jest na tyle duża że chyba mogłoby coś takiego powstać

Ja osobiście mogę zaproponować wątek "ZAPALENIE PĘCHERZA itp" co mogę zrobić ja, co powinien lekarz

lub coś w tym stylu

jest to problem z którym boleśnie się zetknęłam i czytając forum widzę że wszyscy przeżywają to co ja wtedy, a weci jak jeden mąż postępują starym nieaktualnym schematem!!! (oczywiście całego forum nie przeczytałam bo to dość trudne więc szacun dla tych którzy potrafią leczyć inaczej, bo może i takie przypadki są tutaj opisane)

Czekam na odpowiedź

stopopliszka

 
Posty: 9
Od: Nie mar 16, 2014 16:26

Post » Wto mar 18, 2014 20:31 Re: propozycja do Moderatora

Dalej czekam na odpowiedź...

stopopliszka

 
Posty: 9
Od: Nie mar 16, 2014 16:26

Post » Wto mar 18, 2014 20:45 Re: propozycja do Moderatora

Tak gwoli wyjaśnienia, wątek o leczeniu pęcherza możesz założyć i prowadzić sama, tak, jak założyłaś ten i jeszcze jeden. Inna rzecz, że powinnaś się przygotować na to, że będziesz jako autorka komentowana i niekiedy nawet krytykowana, jak każdy inny autor 8)
Trafienie do kociego ABC wymaga pewnego ustabilizowania dobrej opinii wątku na forum, jak przypuszczam.
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Wto mar 18, 2014 22:44 Re: propozycja do Moderatora

Taa... Tylko to ja jestem ten poszukujący informacji... Więc raczej nie ja taki wątek stworzę... założę jedynie

Więc może ktoś ma lepszą wiedzę i doświadczenie niż ja i opisze to w podobny sposób jak autor wątku o ciele obcym w kocie:)

Zachęcam!!!

Bo np. dzisiaj próbowałam wyszukać taki post konkretnie mówiący o przyczynach i profilaktyce cukrzycy i konkretu mówiącego tylko o tym nie było. Trudno przeczytać całe forum żeby z opisów różnych historii dowiedzieć się tego czego się szuka

Pomyślę jeszcze jak kogoś mądrego by tutaj zmobilizować:)

stopopliszka

 
Posty: 9
Od: Nie mar 16, 2014 16:26

Post » Wto mar 18, 2014 23:11 Re: propozycja do Moderatora

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś nt kotów z cukrzycą, zajrzyj na forum kotów cukrzycowych, tu:
http://www.kotycukrzycowe.pl/kotycukrzycowe Bez rejestracji dostępny jest tylko informator, szczegółowe wiadomości - po zarejestrowaniu
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości