ERYTROPOETYNA Dostęp Warszawa Tarchomin

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie sty 26, 2014 23:35 ERYTROPOETYNA Dostęp Warszawa Tarchomin

Szanowni Troskliwi Opiekunowie.

W związku z ogromnym zapotrzebowaniem na lek Erytropoetyna postanowiłem sfinansować zapas tego leku, który będzie dostępny w jednej z lecznic na Tarchominie.
W dniu jutrzejszym lecznica spróbuje zamówić opakowanie leku. Gdy uda się go sprowadzić to będzie dostępny dla wszystkich jeśli wystąpią wskazania lekarskie za opłatą wynikającą z użytego preparatu na zastrzyk (zostawiam to do decyzji lecznicy).
Z pieniążków, które się zbierze za pojedyńcze zastrzyki zapas będzie odnawiany.

Niejednokrotnie stawałem wraz z Mamą pod ciężarem i problemem z zakupem całości. To są duże koszty. A gdy się utworzy miejsce, gdzie jest zapas to taki jeden zastrzyk na kota czy psa nie będzie aż takim dużym ciężarem finansowym. Po za tym co najważniejsze będzie pod ręką.

Proszę nie spamować i nie pytać o szczegóły. Jak dostarczą to podam namiary.
Bardzo bym chciał wiedzieć jakie jest zapotrzebowanie. Dlatego proszę o krótkie i wzięzłe odpowiedzi.

Kotka, która u Mamy jej potrzebuje nie zużyje nawet ampułki z tego co wiem.

Po za tym może inni także odważą się na taki gest i w większej ilości miast w naszej zacofanej Polsce będzie dostępna pomoc. Takich leków i sprzętu jest wiele.

Pozdrawiam,

Tomasz

niketunedtom

 
Posty: 4
Od: Nie sty 26, 2014 23:16

Post » Pon sty 27, 2014 16:54 Re: ERYTROPOETYNA Dostęp Warszawa Tarchomin

Dostałem potwierdzenie z lecznicy. Zamówili całe opakowanie tj 6 ampułkostrzykawek. Zapas będzie odnawiany w miarę zużycia. Cena okazała się też nie taka tragiczna więc tym lepiej dla naszych pupilów. :ok:

Preparat będzie dostępny w Centrum Zdrowia Małych Zwierząt na Warszawskim Tarchominie.

CZMZ
Ul. Śreniawitów 9
Telefon: 0-22-889-05-82

lecznica czynna 24h

niketunedtom

 
Posty: 4
Od: Nie sty 26, 2014 23:16

Post » Śro mar 12, 2014 14:06 Re: ERYTROPOETYNA Dostęp Warszawa Tarchomin

Hej,
szukalam wiele informacji na temat erytrpoetyny, gdzie mozna to zakupic, jakie sa ceny... i przypadkowo wpadlam na ten watek.

Problem polega na tym ze nie mieszkam w Polsce, wiec chacialabym sie dowiedziec czy ten lek jest nadal dostepny w lecznicy i jak moge go zakupic?

Z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje :)

_Karola_

 
Posty: 1
Od: Śro mar 12, 2014 13:57

Post » Śro mar 12, 2014 14:14 Re: ERYTROPOETYNA Dostęp Warszawa Tarchomin

Możesz kontaktować się bezpośrednio z Amgen:
http://www.amgen.com/about/locations_europe.html

Nie wiem jak w innych krajach - w Polsce albo zamawia się w aptece, która zna produkt albo pyta w Amgen Polska, z którą najbliższą apteką współpracują i tam się idzie z receptą od weta.

Piszę oczywiście o preparacie Aranesp - darbepoetynie alfa, która jest dla kota lepszym wyborem.
Ostatnio edytowano Sob maja 17, 2014 18:40 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunęłam posty niezgodne z regulaminem.
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości