Azodyl

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro wrz 02, 2015 14:31 Re: Azodyl

Yagutka pisze:Mnie ostatnio kosmos wyszedł, 380 ;)

No rzeczywiście kosmos - w czerwcu u Neski płaciłem tyle samo co teraz :)
I jeszcze też liczy się fakt że dziś zamówiłem a jutro odbieram od kuriera a ze stanów idzie czasem bardzo długo i jeszcze na cle potrafią przetrzymać.

Gedo

 
Posty: 176
Od: Pt lut 26, 2010 15:01

Post » Śro wrz 02, 2015 14:34 Re: Azodyl

Mnie ze Stanów dochodził w ciągu 2 tygodni, z czego tydzień transportu, tydzień na cle ;)

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 02, 2015 14:46 Re: Azodyl

Gedo pisze:
Yagutka pisze:Teraz widzę, że Entirely Pets sprzedaje nawet na ebayu, można kupić już z opłaconym cłem itp., wyszło mi, że sztuka by kosztowała koło 320-330, zależnie od kursu dolca.
http://www.ebay.co.uk/itm/6-PACK-Azodyl ... 1ea3640516

Ta cena wyszła z przesyłką do Polski?

Yagutka pisze:Tak, ta cena wyszła już z przesyłką do Polski.

No to żeby to porównać rzetelnie do Neski to od niej 6-ciopak wychodzi po 318,- za szt z przesyłką, więc nawet ciut taniej niż z Ebaya.

Więc wychodzi że żeby kupić taniej niż od Neski trzeba szukać promocji i okazji albo trafić na lepszy kurs dolara ;)

Gedo

 
Posty: 176
Od: Pt lut 26, 2010 15:01

Post » Śro wrz 02, 2015 15:23 Re: Azodyl

Ale ten 6-pak to z ceną jednej przesyłki. A co potem?
Przecież mieszkamy w różnych częściach kraju.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro wrz 02, 2015 15:26 Re: Azodyl

Potem to i tak na to samo wychodzi. Jeżeli osoba X kupi 6-pak niezależnie gdzie, to potem i tak musi powysyłać do innych osób. Więc dla osoby Y, która kupuje od osoby X, liczy się i tak cena zakupu Azodylu bez uwzględniania przesyłki w kraju, bo ta będzie taka sama, niezależnie skąd ten Azodyl pochodzi.

W sumie to by się przydała osoba w Wawie, która kupi u Neski bezpośrednio, wtedy odpadnie koszt kuriera 50 zeta, i będzie jeszcze taniej.

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 02, 2015 15:48 Re: Azodyl

Erin, niezależnie czy od kogoś kto kupi z Ebaya czy od Neski za przesyłkę trzeba zapłacić ;)
W sumie na jedno wyjdzie czy kupisz dwa opakowania od kogoś kto kupi na Ebayu czy dwa opakowania od Neski i tu i tu za przesyłkę płacisz tylko od Neski niby drożej ale idzie kurierem w warunkach chłodniczych z opcją że dostajesz do południa następnego dnia - a od kogoś to już jaką chcesz przesyłką, nawet najtańszą ekonomiczną ale ryzykujesz że azodyl się przegrzeje po drodze i straci właściwości. Finansowo wyjdzie Ci podobnie w obu przypadkach jeśli przesyłkę weźmiesz kurierem czy ekspresowym priorytetem. Żeby wyszło taniej z Ebaya musiałby być inny kurs dolara lub jakaś większa okazja/promocja.
Chyba że to Ty będziesz zamawiać z Ebaya i rozsyłać innym to wtedy wyjdzie Ci taniej właśnie o te koszty przesyłki w kraju.

Gedo

 
Posty: 176
Od: Pt lut 26, 2010 15:01

Post » Śro wrz 02, 2015 15:50 Re: Azodyl

Yagutka pisze:W sumie to by się przydała osoba w Wawie, która kupi u Neski bezpośrednio, wtedy odpadnie koszt kuriera 50 zeta, i będzie jeszcze taniej.

No tak, oszczędność może być spora, zależy jeszcze czym i za ile byłaby wysyłka.

Gedo

 
Posty: 176
Od: Pt lut 26, 2010 15:01

Post » Śro wrz 02, 2015 17:55 Re: Azodyl

A jaką masz pewność, że do Neski z USA przesyłka leci w warunkach chłodniczych?
Ja nie mam żadnej. A kurierem samemu też można wysłać i to nie kosztuje 50zł.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro wrz 02, 2015 19:24 Re: Azodyl

Nie wiem jak jest teraz - co do przesyłki chłodniczej do Neski z USA. Wiem jak było kilka lat temu bo rozmawiałam z babką, która załatwiała azodyl. Nie było żadnych chłodniczych przesyłek :wink: Ale może coś się zmieniło w tym względzie
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 02, 2015 19:34 Re: Azodyl

Erin pisze:A jaką masz pewność, że do Neski z USA przesyłka leci w warunkach chłodniczych?
Ja nie mam żadnej. A kurierem samemu też można wysłać i to nie kosztuje 50zł.

To do mnie?
Nie mam powodu żeby nie wierzyć że Neska sprowadza transportem medycznym w warunkach chłodniczych. Zaopatruje się w takie ilości że na pewno nie kupuje 6-cio paków na Ebayu ;)
Ale przecież nikt Ciebie nie namawia do kupowania u niej - kupuj gdzie ci wygodniej i taniej, mnie nic do tego.
Ja kupiłem kolejny raz od Neski i za jedno opakowanie z przesyłką kosztowało mnie tyle samo lub nawet taniej niż bym płacił kupując w tej chwili na Ebayu. To jest fakt, więc jojczenie że u Neski jest tak drogo jest nieuzasadnione ;)

Pytanie było czy ktoś wie może gdzie można kupić taniej, bo jak nie ma tańszej oferty niż ta z Ebaya to wyszło że się nie opłaca robić zamówienia zbiorowego skoro w porównywalnej cenie każdy może kupić u Neski. A jeszcze taniej byłoby gdyby ktoś z Warszawy zebrał zamówienie zbiorowe, kupił od Neski i porozsyłał do nas za mniej niż 50,-.

Gedo

 
Posty: 176
Od: Pt lut 26, 2010 15:01

Post » Śro wrz 02, 2015 19:36 Re: Azodyl

Może ty jojczysz. Ja wyrażam swoje zdanie :D
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 03, 2015 9:36 Re: Azodyl

Jasne, oczywiście niech Ci będzie że ja jojczę ;) :lol:

Tymczasem mój azodyl zamówiony wczoraj od godziny już jest u mnie w lodówce :ok:
Wkład chłodzący był jeszcze zamrożony więc warunki chłodnicze transportu zachowane jak najbardziej a mieszkam po przekątnej po drugiej stronie kraju w malutkiej wiosce na pogórzu - więc szacun dla kuriera że tak szybko dostarczył. Przesyłka warta swojej ceny - moim zdaniem oczywiście :wink: Normalny kurier zanim by dotarł do mojej wioski to woziłby paczkę cały dzień (a czasem i dwa dni) w nagrzanym samochodzie...
Tak więc mimo kontrowersji wokół zakupu azodylu u Neski - ja polecam tą drogę bo transakcja i transport są błyskawiczne i w sumie kosztowo wychodzi ok (przynajmniej przy dzisiejszym kursie dolara) :ok:

Ale oczywiście nadal chętnie się przyłączę do zamówienia zbiorowego jeśli byłoby znacząco taniej :)

Gedo

 
Posty: 176
Od: Pt lut 26, 2010 15:01

Post » Pon wrz 14, 2015 17:42 Re: Azodyl

Ja również jestem chętna na zakup większej ilości. Interesuje mnie ok. 6ciu opakowań. Czy robienie zbioroweggo zamówienia ma jakikolwiek sens? Ile doliczają na cle? I czy liczą to od netto, czy brutto na fakturze?
Siedzę w Warszawie, wiec odchodzi mi koszt kuriera i zastanawaim sie, czy nie wyjdzie mi na to samo kupując bezposrednio u Neski zamiast bawic sie w zamawianie z amazonu.

kashikashi

 
Posty: 81
Od: Wto sie 13, 2013 20:34

Post » Pon wrz 14, 2015 17:46 Re: Azodyl

kashikashi pisze:Ja również jestem chętna na zakup większej ilości. Interesuje mnie ok. 6ciu opakowań. Czy robienie zbioroweggo zamówienia ma jakikolwiek sens? Ile doliczają na cle? I czy liczą to od netto, czy brutto na fakturze?


Doliczają chyba około 20-25% (piszę z głowy), to jest w sumie VAT, nie opłaty celne. Liczą od całej kwoty, włącznie z kwotą przesyłki.
Parę dni temu na amazonie było taniej niż na ebayu, trzeba po prostu sprawdzać regularnie, no albo zamówić od Neski, tu cena jest stała.

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 25, 2015 16:34 Re: Azodyl

Słuchajcie, zastanawiam się nad ludzką wersją Azodylu - Renadylem. Okazuje się, że to to samo, tylko silniejsze (w związku z czym wychodzi taniej), a dodatkowo o wiele dłużej może być przechowywane poza lodówką.

http://www.thrivingpets.com/index.php/r ... ottle.html
http://www.felinecrf.org/treatments_was ... lation.htm (Ctrl+F: Renadyl).

.gaia

 
Posty: 13
Od: Śro wrz 16, 2015 9:33
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 59 gości