Badania moczu. Co może dolegać kotu, co robić?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon sty 27, 2014 18:48 Re: Badania moczu. Co może dolegać kotu, co robić?

Bardzo trochę ogranicza, szczerze mówiąc. W razie czego mam upatrzonego w miarę sensownego weta w sąsiednim mieście, był chyba nawet polecany na tym forum. Ale to już musiałaby być ostateczność, rodzice sprawie nieprzychylni i ani mnie nie zawiozą, ani samej autobusem nie puszczą (i tak jakoś tego nie widzę, w ogóle nie znam miasta). Dlatego musimy sobie radzić w takich warunkach, jakie są.

Muhikons

 
Posty: 69
Od: Nie lis 10, 2013 10:59

Post » Wto sty 28, 2014 18:24 Re: Badania moczu. Co może dolegać kotu, co robić?

Co może być przyczyną bardzo wysokiej fosfatazy? Nie mam wyników, robimy fosfatazę jeszcze raz, skala się skończyła czy coś...inne parametry wątrobowe i nerkowe w porządku, ale niestety wyników na razie nie mam.

Muhikons

 
Posty: 69
Od: Nie lis 10, 2013 10:59

Post » Wto sty 28, 2014 18:31 Re: Badania moczu. Co może dolegać kotu, co robić?

Wysoki poziom fosfatazy przeważnie ma związek z chorobami wątroby, w tym - niedrożnością dróg żółciowych, marskością wątroby lub nowotworem...
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Wto sty 28, 2014 18:36 Re: Badania moczu. Co może dolegać kotu, co robić?

Muhikons pisze:Co może być przyczyną bardzo wysokiej fosfatazy? Nie mam wyników, robimy fosfatazę jeszcze raz, skala się skończyła czy coś...inne parametry wątrobowe i nerkowe w porządku, ale niestety wyników na razie nie mam.

To niestety by pasowało do zdecydowanie zbyt niskiego poziomu kreatyniny, może być coś z wątrobą
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości