Poszukuję Azodylu

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon lis 25, 2013 10:17 Poszukuję Azodylu

Jak w temacie - zakup bezpośrednio w USA to oczekiwanie ok.16 dni na dotarcie przesyłki (zależy mi na czasie), natomiast u dr Neski w tym momencie nie ma go za dużo i sprzedaż wysyłkowa nie wchodzi w grę (te zapasy które są, zarezerwowano dla pacjentów przychodni dr, a jestem z Wrocławia).
Stąd moja prośba, może ktoś ma na zbyciu?

Jeżeli w niewłaściwym dziale moja prośba - proszę o przeniesienie.

caruso

 
Posty: 3
Od: Śro wrz 10, 2008 22:25

Post » Wto lis 26, 2013 10:27 Re: Poszukuję Azodylu

Może tymczasem spróbuj dostępnych w Polsce zamienników, np. Quatrum czy Probiolac Plus.
Trzeba jednak podawać je w kapsułkach dojelitowych, bo dopiero w jelitach mają szansę zacząć "wyjadać" mocznik, nim ten wejdzie do krwioobiegu
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie lut 02, 2014 16:24 Poszukuję Azodylu

Dzień dobry!

Ostatnio u naszego zaawansowanego wiekiem Korka (pers) zdiagnozowano niewydolność nerek :( Pani weterynarz podpowiedziała, że lekiem, który może mu pomóc jest Azodyl. Nie jest on dostępny w Polsce, ale można go sprowadzić ze Stanów.

Czy ktoś z Was stosował ten lek w leczeniu Swojego pupila? Może posiadacie ten lek i macie możliwość jego odsprzedania?

Słyszałam także o zamiennikach, które są dostępne w Polsce - Quatrum i Probiolac Plus, jednak nie wiem jak wygląda skuteczność ich stosowania. Może mieliście doświadczenia w kuracji tymi lekami?

Jeśli ktoś z Was również poszukuje Azodylu, to proszę o kontakt. Przy większym zamówieniu moglibyśmy zaoszczędzić na dostawie.

Pozdrawiam!

ginka

 
Posty: 1
Od: Sob lut 01, 2014 15:38

Post » Nie lut 02, 2014 17:15 Re: Poszukuję Azodylu

Odpowiedzi na wszystkie swoje pytania znajdziesz używając wyszukiwarki.
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Sob mar 08, 2014 14:37 Re: Poszukuję Azodylu

Poszukuję Azodylu dla mojego 8 letniego kota wiem że musi być przechowywany w niskich warunkach wiec jeżeli ma ktoś dostępny z okolic Wrocławia lub wie jak go przesłać z innej miejscowości proszę o kontakt : monika6517@wp.pl

monika6517

 
Posty: 2
Od: Sob mar 08, 2014 14:34

Post » Śro mar 26, 2014 12:58 Re: Poszukuję Azodylu

Pisałam PW, ale nie otrzymałam odpowiedzi :(
Obrazek

Miga

 
Posty: 530
Od: Śro cze 02, 2004 16:34
Lokalizacja: Krasnystaw

Post » Śro mar 26, 2014 14:47 Re: Poszukuję Azodylu

Awaria forum niektóre PW też skasowała, zobacz, czy masz w "do wysłania" lub "wysłane"
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Wto kwi 29, 2014 15:38 Re: Poszukuję Azodylu

Kończy mi się azodyl, czy może ktoś ma do odsprzedania albo wie gdzie zamówić . Ostatnio dostałam od dr Neski, ale teraz mam problemy z zamówieniem . Czy można kupić w Niemczech ?

MaurycyKot

 
Posty: 31
Od: Wto kwi 29, 2014 13:39

Post » Czw maja 01, 2014 20:05 Re: Poszukuję Azodylu

Już znalazłam Azodyl, zamówiłam na Amazon w USA, jakby ktoś potrzebował, to dostałam też linki do sklepów niemieckich i holenderskich, ale na Amazon chyba najtaniej

MaurycyKot

 
Posty: 31
Od: Wto kwi 29, 2014 13:39

Post » Czw maja 01, 2014 21:20 Re: Poszukuję Azodylu

Uważaj, bo tak kupionego azodylu mogą nie przepuścić celnicy. Jest nierejestrowany w Polsce
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw maja 01, 2014 23:09 Re: Poszukuję Azodylu

Wiem, weterynarz mnie uprzedził, ale mam nadzieję , że dojdzie, I nadal nie rozumiem czemu nie jest dopuszczony , bo pomaga i wet mi powiedzial , że to nasza ostatnia nadzieja

MaurycyKot

 
Posty: 31
Od: Wto kwi 29, 2014 13:39

Post » Pt maja 02, 2014 8:57 Re: Poszukuję Azodylu

Azodyl nie przeszedł w Polsce badań, bo to firmę kosztuje, dlatego nie został zarejestrowany. Zresztą w wielu innych krajach nie jest dopuszczony, bo jego efekty są nie do końca jasne, cokolwiek wet by Ci nie mówił.
Jeśli nie dostaniesz z jakiegoś powodu Azodylu, spróbuj może probiotyku Biopron (dostępny w aptekach bez recepty) w połączeniu z łuskami psyllium (dostępny w sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością), albo samego Biopronu.
Przynajmniej teoretycznie będziesz miała w sumie wszystkie składniki Azodylu (to są 3 bakterie + psyllium właśnie), chociaż podobno Azodyl działa lepiej, ale jak się nie ma go...
Czy podajesz kotu wyłapywacz fosforu? Utrzymanie fosforu w dolnej połowie normy jest bardzo istotne w kontroli pnn, może nawet istotniejsze niż Azodyl
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pt maja 02, 2014 10:23 Re: Poszukuję Azodylu

właśnie przeczytałam , że powinnam dodatkowo dawać. A jaka jest dawka na 8,5 kg kota ? I myślę teraz dodatkowo o karmie mokrej dla seniora w galarecie, może ktoś ma sprawdzoną , nie może mieć chemii, bo i z wątrobą u niego nie bardzo , biedak po tym zapaleniu trzustki i wątroby nie ma już takiego zdrowia , co kiedyś , ale żyje i to najważniejsze

MaurycyKot

 
Posty: 31
Od: Wto kwi 29, 2014 13:39

Post » Pt maja 02, 2014 14:41 Re: Poszukuję Azodylu

Ilość podawanego wyłapywacza zależy również od tego, jaki ma poziom fosforu we krwi. Czy podajesz mu Ipakitine? To też jest wyłapywacz fosforu, chociaż akurat większość kotów go nie lubi i nie lubi posypanego nim jedzenia. Popatrz na skład tego jedzenia, które chcesz mu dawać, co tam w środku jest.
Hm, 8,5 kg, niczego sobie kotek :)
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Wto maja 06, 2014 17:40 Re: Poszukuję Azodylu

Dostałam dzisiaj azodyl ze sklepu Amazon. Przesyłka bardzo szybka i profesjonalnie zapakowana w torbę termiczną , opakowanie obłożone żelem chłodzącym . Jesteśmy teraz bezpieczni z Maurycym

MaurycyKot

 
Posty: 31
Od: Wto kwi 29, 2014 13:39

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości