insulina nie pomaga

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie lis 17, 2013 15:08 insulina nie pomaga

Mam problem z moją kicią chorą na cukrzycę. Choroba została zdiagnozowana w czerwcu tego roku i od tego czasu kociak otrzymuje insulinę. Na początku przez 2 miesiące otrzymywał Caninsulin. Efekty były mierne, kociak zaczął tracić sierść i chudł, glukoza była na wysokim poziomie - ponad 400. Od sierpnia jest na Lantusie. Na początku widać było poprawę. Zaczęła odrastać sierść, kociak zaczął przybierać na wadze, poziom glukozy delikatnie ale zaczął spadać. Niestety, od pewnego czasu zauważyłam pogorszenie. Znowu kot traci sierść, chudnie a glukoza ponownie skoczyła. Normą jest 500. Jestem zrozpaczona. Już nie wiem co robić. Błagam, pomóżcie!!! Czytałam wszystkie wątki na "kotach cukrzycowych".
devon

malgorzata_kry

 
Posty: 6
Od: Pon kwi 02, 2007 14:47

Post » Nie lis 17, 2013 15:25 Re: insulina nie pomaga

Wpisz się na którymś z wspólnych cukrzycowych wątków, bo ten wątek spadnie niezauważony. Napisz, u kogo kota leczysz, może trzeba zmienić weta.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14692
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości