Proszę o pomoc w sprawie cukrzycy u Garfilda

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto paź 01, 2013 13:58 Proszę o pomoc w sprawie cukrzycy u Garfilda

Mam od lipca chorego kota na cukrzyce. Zaczęła się po leczeniu zapalenia ropnego płuca. Najpierw cukier był niemierzalny. Po dwumiesięcznej walce było 160. Ale znów wzrosło. Obecnie ma 560. Dostaje insuline wieprzowa 2 razy dziennie po 3 kreski strzykawki. Oprócz tego dostaje pół tabletki leku obniżającego poziom cukru. Jedzenie dostaje 4 razy dziennie bo inaczej nas terroryzuje krzykiem. Dostaje jedynie puszki z rybą bo za suchą nie przepada oraz na obiad gotowanego kurczaka. Kot ma 9 lat. Oprócz chorego płuca nie ma innych chorób. Przeszedł szczegółowe badania i oprócz cukrzycy ma wyniki w normie. Proszę o pomoc jaką dietę i leczenie stosować by w końcu ustabilizować cukier.

picius212

 
Posty: 2
Od: Czw lip 11, 2013 11:14

Post » Wto paź 01, 2013 14:04 Re: Proszę o pomoc w sprawie cukrzycy u Garfilda

Skocz na to forum http://www.kotycukrzycowe.pl/kotycukrzycowe/

, tam się przeniosły koty cukrzycowe
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw paź 03, 2013 8:42 Re: Proszę o pomoc w sprawie cukrzycy u Garfilda

picius212 pisze:Mam od lipca chorego kota na cukrzyce. Zaczęła się po leczeniu zapalenia ropnego płuca. Najpierw cukier był niemierzalny. Po dwumiesięcznej walce było 160. Ale znów wzrosło. Obecnie ma 560. Dostaje insuline wieprzowa 2 razy dziennie po 3 kreski strzykawki. Oprócz tego dostaje pół tabletki leku obniżającego poziom cukru. Jedzenie dostaje 4 razy dziennie bo inaczej nas terroryzuje krzykiem. Dostaje jedynie puszki z rybą bo za suchą nie przepada oraz na obiad gotowanego kurczaka. Kot ma 9 lat. Oprócz chorego płuca nie ma innych chorób. Przeszedł szczegółowe badania i oprócz cukrzycy ma wyniki w normie. Proszę o pomoc jaką dietę i leczenie stosować by w końcu ustabilizować cukier.

dieta bardzoważna, ale bez insuliny właściwej i właściwej dawki nieda rady
dietato wysokobialkowa karma mięsna, zero węglowodanów- SUCHA KARMA ODPADA!!!
WEJDZ DO NAS NAFORUM CUKRZYCOWE- NIE MASZ CZASU, ZRÓB TO

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

Post » Czw paź 03, 2013 11:02 Re: Proszę o pomoc w sprawie cukrzycy u Garfilda

dziękuję za pomoc. Właśnie czytam poradnik z waszego forum. Zakupiłam już karmę szukam teraz glukometru a jutro mam wizytę u weterynarza to zdobędę insulinę tą co podajecie i poszukam strzykawek. Trzymajcie za nas kciuki bo od 6 miesięcy walczę o Garfiego najpierw płuca teraz cukrzyca już się boję co jeszcze nas czeka. Pozdrawiam Wszystkich. :)

picius212

 
Posty: 2
Od: Czw lip 11, 2013 11:14

Post » Czw paź 03, 2013 13:57 Re: Proszę o pomoc w sprawie cukrzycy u Garfilda

picius212 pisze:dziękuję za pomoc. Właśnie czytam poradnik z waszego forum. Zakupiłam już karmę szukam teraz glukometru a jutro mam wizytę u weterynarza to zdobędę insulinę tą co podajecie i poszukam strzykawek. Trzymajcie za nas kciuki bo od 6 miesięcy walczę o Garfiego najpierw płuca teraz cukrzyca już się boję co jeszcze nas czeka. Pozdrawiam Wszystkich. :)

ok. trzymamy, koniecznie przedstaw kota na forum , dostaniesz pomoc szybką o ins.i inncyh bardzo waznych sprawach dot., podawania. polecam glukometr optium xido, potrxzebuje malusiej kropelki krwi

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości