Garfield

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw wrz 26, 2013 12:08 Garfield

Witam,

jestem tu pierwszy raz, więc wybaczcie jeśli nieumiejętnie poruszam się po forum. Jestem kocią "mamą" Garfielda, u którego stwierdzono niewydolność nerek. Chudł od jakiegoś czasu, ale poza tym nie było żadnych objawów. Dopiero wczoraj zaczął słabnąć i od razu wylądował u weta. W tej chwili jest pod kroplówką w szpitalu przy klinice. Nie dają mu wielkich szans, kreatynina 16, mocznik 500, wiem...lekarka powiedziała, że taki wynik widzi drugi raz w życiu... ale próbują... Właściwie to nie oczekuję żadnych rad, tylko wsparcia, bo czuję, że Garfi z tego nie wyjdzie. Dodatkowo czuję się za to odpowiedzialna, bo mogłam reagować wcześniej, ale NIGDY bym nie pomyślała, że chudnięcie może być objawem tak poważnej choroby :( Dziś jadę z drugim kotem na badania i będę go pilnować jak oka w głowie, pomimo, że ten akurat jest grubaskiem. Smutno jak cholera... :placz:

pozdrawiam

Kasia

kasiaju

 
Posty: 1
Od: Czw wrz 26, 2013 11:18

Post » Czw wrz 26, 2013 16:40 Re: Garfield

To poważna sprawa, taki wynik badania ale...z różnych kryzysów koty wychodzą. Znam takiego, który miał kreatyninę 18 i udało się go naprostować. Dużo zależy od tego jaka jest przyczyna takiego stanu. Czasem można naprawdę wiele zrobić. Najważniejsze to porządnie kota zdiagnozować i znaleźć rozważnego, doświadczonego weta, który poprowadzi leczenie.
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości