Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pt mar 22, 2013 14:41 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Coś sie tu nie zaczyna
w swojej zwykłej porze.
Coś się tu nie odbywa
jak powinno.
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma...

Dzisiaj są Katarzynki, Kasieńko - a Ciebie uporczywie nie ma, Ty mój półślepy i zezowaty Uparciuchu- tak bardzo tęsknię za Tobą
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 22, 2013 15:12 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Przytulam
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw mar 28, 2013 10:58 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Dziękuję.. Niemądre - ale może Kasia sercem przeczyta. Tak cholernie tęsknię za nią.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 31, 2013 20:02 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Witaj,

Twoja Kasia na pewno przeczyta.

Nasz Piątuś odszedl 28.12.2010 z dokładnie tego samego powodu. Walczyliśmy o niego 3 tygodnie, okropnie się męczył, wiem, że to dobrze, że odszedł, ale żal i ból pozostał. Dziś bylismy na jego grobie, pokazywalam go naszej coreczce, która go nie znała. Wiem, co czujesz...

I jedna jeszcze rzecz: wyobraź sobie, że jedna z naszych kotek nazywa się właśnie Kasia! I jest moją ulubienicą, chociaż dzieci się nie faworyzuje :)

BBBN

 
Posty: 5
Od: Czw cze 02, 2011 10:50

Post » Pt kwi 05, 2013 7:34 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Dziękuję..

Bardzo boli mnie, że Kasia mogła żyć
Po prostu wet, który zyskał sporo klientów dzięki mnie, kompletnie zlekceważył objawy Kasi. Lata jeździłam do niego z powodu stanu zapalnego dziąseł, nigdy nie wspomniał, ze może to być sprawa nerek. Co tam - jeden kot w tą, czy w drugą.

Mam nadzieję, że Wasza Kasia będzie miała większe szczęście, mnóstwo głasków dla niej, ciepłe, wbrew pogodzie, pozdrowienia dla Was i (*) dla Piątunia.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 25, 2015 14:45 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Kasiu - 27.01. będą już trzy lata od kiedy odeszłaś. Tak mi Ciebie brak. Kreatynina - ponad 17, a Ty jeszcze żyłaś i walczyłaś...

I te słowa weterynarz - "Pani przecież ma inne koty.." Jeden w tą czy w drugą...

Weterynarza "leczącego" Ciebie od lat z uwagi na dziasła. Na pytanie - czemu nie zrobił ani razu badania nerek usłyszałam - "przecież pani nie wspominała o tych badaniach"...

Kasiu

Śni mi się, że przychodzisz do mnie, jesteś ubrudzona ziemią, tak powoli się poruszasz. Biorę Ciebie na ręce i widzę, że powróciłaś stamtąd. Jesteś jeszcze zimna, przytulasz się powoli, a ja otrzepuję Ciebię z ziemi i biorę na ręce. Jesteś.

Miałaś jedno oczko zakryte bielmem, a drugie zezowało. Jakiś tydzień po swoim odejściu przyśniłaś się mojemu dziecku, na które czekałaś, żeby się pożegnać - we śnie miałaś zdrowe oba oczka, przyszłaś, popatrzyłaś nimi i odeszłaś..
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 25, 2015 17:39 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

:(
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie sty 25, 2015 18:52 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

[*]

anka1515

 
Posty: 4101
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Czw sty 29, 2015 12:30 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Przytulam... [*]
Bajtuś - mój skarb, moje słoneczko.
Nitroxik... [*] moje kochanie, tak mi źle bez Ciebie... 27.01.2015

xola

 
Posty: 41
Od: Pt gru 10, 2010 14:39

Post » Czw sty 29, 2015 15:05 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Przytulam... :cry:
kicikicimiauhau
 

Post » Pt sty 30, 2015 10:36 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Dziękuję...

Kasia odeszła 27.01 o 17. Póżniej zauważyłam, że jeżeli uparcie pojawiają się dwie, trzy siódemki razem - np w rejestracji mijajacego mnie samochodu, w rachunku płaconym w sklepie itd coś złego się dzieje. Zapewne to śmieszne, ale w takie dni zaczęłam uważać. A kiedy przez parę dni ciągle pajawiały się 77, sklep, internet, rachunki - wkurzyłam się i ..... poszłam do internisty, bo od pewnego czasu żle się czułam, ale machałam na to ręką.
Badania, okazało się, że mam cukrzycę i to sporą.
Gdyby nie te siódemki nie poszłabym, bo jestem kiepskim i niecierpliwym pacjentem.
I szereg innych sytuacji, nie będę o nich pisać, bo nie chciałabym być odebrana jako jakaś niezrównoważona emocjonalnie osoba.
Ale mam wrażnie, może nadzieję..... że Kasia nie opuściła mnie i ze czasem jest gdzieś blisko, i nadal opiekuje się tym swoim niedorobionym człowiekiem
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 30, 2015 11:33 Re: Błagam o rady - moja Kasia umiera, kreatynina ponad 17..

Kasia[*]
Przytulam :201428
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości