BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto maja 07, 2002 22:05 BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

TORUŃ

Pan dr Paweł Suchecki :) Prawdziwy wet, który podchodzi do swojej pracy z sercem i ogromna wiedzą, nie ignoruje wszelkich pytań włascicieli pacjentów.
http://www.lecznicawet.torun.com.pl/

Kiara pisze:To jest lecznica Specjalistyczna dla Zwierzat przy Kosciuszki 41/47 ;)

Dopisalabym jeszcze pana Tomasza Garsteckiego, z tejze wlasnie przychodni, ktory najlepiej z calego zespolu orientuje sie w chorobach oczu i okulistyce zwierzat (o ile wiem ma nawet taka specjalizacje) wiec z Paczusiem za wsze chodzimy do niego.

mema pisze:Ja też na pana Tomasza Garsteckiego głosuję. W ogóle kinika przy Kościuszki jest najlepsza w Toruniu. Chodziłam tam z psem, a teraz z kotami :lol:

Bella pisze:Tak jak moi przedmówcy z Torunia polecam pana dr. Garsteckiego z lecznicy na Kosciuszki, oraz pana dr. Raka.

nie polecam weterynarza na ulicy Krasińskiego - nie miał zupełnie podejścia do zwierząt i jak moja kicia miała koci katar, to nie potrafił zdjagnozować i prawie ja uśmiercił (dr. Garstecki ja ratował)

dronusia pisze:Ja polecam szczerze Pana dr. Garsteckiego, który przyjmuje przy ul. Kościuszki. Młody, wykonuje swój zawód z pasją, bardzo troszczy się o swoich pacjentów, mówi do zwierzaków po imieniu. Moje psiaki i koty go polubiły, a stres związany z wizytą był znacznie mniejszy ;)

10.2008 kawaler pisze:jak najbardziej Dr Garstecki!! - niezastąpiony w diagnozach [...] oczu telefon - do przychodni 056 623 15 87

06.2010 borysek1 pisze:Polecam klinikę na Kościuszki. Bardzo profesjonalni lekarze. Mam do nich zaufanie. Od wielu lat tam chodzę z moim kotkiem i pieskiem !!!!

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto lip 08, 2003 13:08

Bydgoszcz

Polecam, sprawdzony nie tylko przeze mnie, ale i przez licznych krewnych i znajomych królika:
lek.wet. Jarosław Michalski
Klinika weterynaryjna Fila
u. Grobla 15, Bydgoszcz
pon. -sob.: 9:00 - 21:00
niedz.: 9.00 - 20.00
Na miejscu rtg, usg, laboratorium. Aha - klinika współpracuje z fundacją "Animals".

Agatt pisze:podpisuje sie pod tym z cala swiadomoscia :D

Sterylizowalam u pana Michalskiego Lune i wszystko bylo jak najlepiej. zadnych komplikacji (oprocz tych urojonych wynikajacych z moich nerwow :wink: ) Bardoz mila atmosfera. POLECAM!!!

05.06.2008 catani pisze:w dniu wczorajszym JAREK MICHALSKI zginal w wypadku, zabil sie na swoim ukochanym motorze. wielki talent, wielka strata i dla ludzi i dla zwierzat. pogrzeb bedzie w przyszlym tygodniu :(

10.2009 Angel_ pisze:Ku czci Ś.P dr. Michalskiego napiszę, jak wspaniałym był człowiekiem. Byłam przeogromnie zachowycona, ze wkoncu znalazłąm weterynarza przez duze W. Sterylizowal mi suczke, a leczenie pooperacyjne mialam za darmo bo..pochodzilam z jego rodzinnych stron;) Cały dla zwierząt kasa na drugim planie. Tak samo jego żona dr. Michalska wciąż w FILI i FOXie lecząca ma wiele serce i wiedze. ( uczy mnie tez na studiach profilaktyki weterynaryjniej- prawie po kazdych zajeciach zostawalam z jakims pytaniem i zawsze odpowiadała i próbowała mi doradzic..)
Reszta wetów z FILI I FOXa tez przesympatyczna..
No takiej lecznicy nigdy nie spotkałam..

Czyli FILA na ul. Grobla Michalskich jak najbardziej TAK.
Tak samo ich mała filia na Konopnickiej 28- "FOX" gdzie na zmiane przebywaja Ci weterynarze z Fili.

05.2011 DITRI pisze:jestem za byłem tam ze swoim kotem kiedyś świetny wet

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lut 08, 2004 20:22

BYDGOSZCZ

dodaje dr. Judka. Wspanialy wet, z wizytami domowymi, sprawdzony od wielu lat. Teraz jak przyjezdzamy na dzialke pod Bydgoszcza to w chwilach krytycznych korzystamy. NIEDROGI!!!!. Kidys mial wizyty domowe, teraz podobno otworzyl swoj gabinet.
jovanna - 11.10.2006 pisze:Gabinet Weterynaryjny GLINKI
Dr n. wet. Jacek Judek
specjalista chorób psów i kotów
Bydgoszcz
ul. Glinki 92
tel. 602 458 205
Weterynaryjne wizyty domowe
Rejestracja telefoniczna

Z domowych wizyt doktora korzystam od wielu lat. Gdy nie mialam samochodu to on zawiozl mnie na sterylke mojej poprzedniej kici i zawiozl na rtg psa ktory mieszkal u mnie na wybiegu. Nigdy mnie zawiodl, zawsze pomogl...Jak nie mam pieniazkow to poczeka ( przywilej stalego klienta :D ).

11.2009 yogusia pisze:Chciałabym bardzo polecić dr Judka, ma świetne podejście do zwierząt, jest niedrogi, nie udaje, że zna się na czymś na czym się nie zna i poza gabinetem (Glinki) ma także wizyty domowe, co dla mnie-właścicielki kotki, która nie lubi opuszczać domu-jest świetnym rozwiązaniem


Aga i N 31.01.2012 pisze:Bydgoszcz - Dr Judek. :ok:
Ja jeżdżę do Dr Judka na ul. Glinki z fordonu i jestem bardzo zadowolona z fachowej wiedzy, porady, rozmów i podejścia do mojego psa (tak tak wiem że to forum kocie, ale z kotkiem też będę tylko tam jeździć :) ). We fordonie, dla 99,9% wetów każdy przypadek z jakim idzie się do weta, jest przypadkiem śmiertelnym ;) i należy niezwłocznie podać zastrzyk, koniecznie z antybiotykiem i 3 serie :lol: mimo tego że wskazane jest daną dolegliwość leczyć "książkowym" sposobem!!!
A dr Judek leczy objawowo, a nie na oko, wieloletnie doświadczenie jest bezcenne :ok: . Miałam to szczęście wyszukać Dr Judka, dzięki Hodowcom którzy zauważyli u mojego psa pierwsze objawy enostozy i powiedzieli mi że leczy się to środkami przeciwbólowo-przeciwzapalnymi kilka dni, a nie zastrzykami które zalecał mi wet ode mnie z osiedla...
No i rozbraja mnie to poczucie humoru i życzenie pojawienia się w gabinecie za rok na szczepieniu... :) :ok:
Jaki Pan taki pies - i razem uwielbiamy tego Weterynarza :ok:

cathrine1

 
Posty: 753
Od: Śro maja 28, 2003 23:53
Lokalizacja: Wawa-Bródno

Post » Czw lut 26, 2004 8:34

BYDGOSZCZ

Polecam lecznice "Cora" przy ulicy C.Skłodowskiej. Tanio moze tam nie jest-ale az tak drogo tez nie. Przyjazna atmosfera, a do tego wet slucha Twoich uwag, spostrzezen. Chyba umieja leczyc bo moja kotka juz zdrowieje :)

Oberhexe pisze:Z Corą bym akurat uważała :roll: Wielu, wielu naszych znajomych ma o tej lecznicy jak najgorsze zdanie, opinia "rzeźnicy" jest często spotykana. Nawet taksówkarz, z którym rozmawialiśmy kiedys o zwierzakach, wyrażał sie o Corze źle.


Sydney pisze:Odradzam z całego serca! Moje maleństwo nie dostało żadnej pomocy od lekarzy...


kota7 pisze:Przeczytałam głosy odradzające klinikę weterynaryjną Kora (prawidłowa ulica to Moniuszki, przedłużenie Curie Skłodowskiej). Od lat korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Na miejscu USG i rtg, obsługa miła i kompetentna. Nie tylko zajmują się zwierzętami 'dochodowymi', zaoferowali się kiedyś, że mogą przeprowadzić sterylkę podwórkowych kotek z mojego osiedla za darmo i po niższej cenie. Przygarniają wałęsające koty i psy w potrzebie, szukają im domów, można też przynieść do nich chore ptaki, jedna z lekarek ma coś w rodzaju szpitalika dla nich.
U nich został uśpiony mój ukochany Kot i chociaż jest to jedno z najgorszych moich wspomnień, lekarz, który to zrobił był wspaniały dla Kocia i bardzo współczujący i delikatny dla mnie.
Na podstawie moich doświadczeń z tą kliniką mogę ich z czystym sumieniem polecić.
Kasia

paulaaaa

 
Posty: 7
Od: Śro lut 25, 2004 10:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt lis 19, 2004 21:38

BYDGOSZCZ

Pozwolę sobie dodać...
Przychodnia "Wyżyny" - ul.Siedleckiego 6, dr Michał Połulich
tel.371-30-68

Kompetentny, kocha zwierzęta i znosi bez mrugnięcia oka rozliczne pytania dociekliwego właściciela. Potrafi zadzwonić i spytać jak się czuje kot np. po szczepieniu 8O :D
Jest ponadto konkurencyjny cenowo.

Przyjmuje nawet w niedziele (2 godz.), uznaje wizyty domowe.
Specjalność - kardiologia, żona - okulistyka. Ale nie boi się niczego...

Miłego leczenia! 8)

DeLimiter pisze:Również polecam!
Byłem kilkanaście razy w tej lecznicy z moim bardzo chorym kotkiem i bardzo wysoko oceniam fachowość, efektywność i podejście do zwierząt lekarzy z tej przychodni.

Pozdraiwm
DeLimiter

02.2009 jomi20 pisze:Polecam przychodnię weterynaryjną Wyżyny. Przyjmuje tam 4 lekarzy, mają niezbędny sprzęt. Szefem jest dr Poulich ale jego akurat nie polecam. Mam wrażenie, że prowadzenie spraw administracyjnych za bardzo go absorbuje i powoduje "nadwrażliwość". Polecam dr Surawskiego - świetne podejście do kotów, duży spokój i kompetencja.
kota7 pisze:Popieram. Znakomity lekarz z pasją, otwarty, nie idący na łatwiznę, współpracujący z opiekunem i IMO mający wszelkie zadatki na bycie wetem naprawdę znakomitym.

walpurgiarm pisze:Dla mnie rewelacja. Przemili ludzie, ze zrozumieniem wysluchuja najdziwniejszych pytan, zero zniecierpliwienia. Super atmosfera. I przede wszystkim 100% kompetencji i zyczliwe podejscie do pacjentow:)
Pozwolę sobie dodać...
Przychodnia "Wyżyny" - ul.Siedleckiego 6, dr Michał Połulich
tel.371-30-68

Kompetentny, kocha zwierzęta i znosi bez mrugnięcia oka rozliczne pytania dociekliwego właściciela. Potrafi zadzwonić i spytać jak się czuje kot np. po szczepieniu 8O :D
Jest ponadto konkurencyjny cenowo.

Przyjmuje nawet w niedziele (2 godz.), uznaje wizyty domowe.
Specjalność - kardiologia, żona - okulistyka. Ale nie boi się niczego...

Miłego leczenia! 8)

DeLimiter pisze:Również polecam!
Byłem kilkanaście razy w tej lecznicy z moim bardzo chorym kotkiem i bardzo wysoko oceniam fachowość, efektywność i podejście do zwierząt lekarzy z tej przychodni.

Pozdraiwm
DeLimiter


11.2009 prrrszalona pisze:Ja również polecam, leczyłam u nich moje koty + koty znajomych + znajdki. pracują tam znakomici lekarze, którzy do zwierząt podchodzą z wielkim sercem, a do dociekliwych właścicieli z dużą cierpliwością :lol:
Ostatnio zmienili adres, w tej chwili Lecznica mieści się przy ulicy Modrakowej tuż za Kauflandem, dokładnie między Modrakową a Chabrową.


Ewa Lutomska 4.12.2009 pisze:Bydgoszcz

Moim zdaniem z czystym sumieniem mogę polecić Przychodnię Weterynaryjną Wyżyny - Wiesława i Michał Połulich Bydgoszcz ul Modrakowa 65
Leczę u nich zwierzaki od wielu lat, zawsze zainteresowani i cierpliwi , drążą temat jeśli diagnoza nie jest oczywista , zdarzyło mi się do nich dzwonić w nocy i podczas urlopu i nigdy nie odmówili pomocy


03.2011 Matahari pisze:polecam, niedawno otwarty gabinet weterynaryjny doktora Bartka Babińskiego, mieści się przy kładce na ul. Wojska Poskiego, dokładny adres ul.Siedleckiego 6
jak dla mnie to świetny lekarz z właściwym podejściem i do pacjentów i do właścicieli... i nie będę ukrywać, ceny ma też przyzwoite... naprawdę polecam...

dakota

 
Posty: 8376
Od: Wto lis 16, 2004 15:06
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon lis 14, 2005 21:26

BYDGOSZCZ:

Bardzo polecam Lecznice Weterynaryjna CHIRON i specjaliste chirurga Janusza Zamyślewskiego. ul. Gajowa 34

Lekarz przyjmuje codziennie (niedziela - umowieni), wizyty domowe i dyzur nocy rowniez jest. tel. (052) 342-24-12.

Trafilam tam z moimi malenstwami, ktore pan doktor postawil na nogi, zaszczepil, mnie uspokajal, byl pelen dobrych rad, nie szarpal kociakami (taaak, weci potrafia :? ) i naprawde byl wyrozumialy i bardzo pomocny. Nigdy mnie nie zbywal, zawsze na pytania odpowiadal zrozumiale, tlumaczy o co chodzi, jak sie wszystko dzieje, ze sa takie skutki a nie inne.

Natomiast ODRADZAM klinike ktora miesci sie mniej wiecej na przeciwko, ulica Gajowa/Zmudzka, Lecznica dla zwierzat Bona. Pani, ktora tam pracuje, a jest tylko jedna, albo nie lubi kotow albo jest kiepskim weterynarzem. Kiedy moja malutka zachorowala, bylo z nia bardzo zle, pani nie dosc, ze odeslala mnie do domu z mysla, ze kicia nie przezyje to jeszcze gdy w nocy do niej zadzwonilam zeby sie umowic na badanie koteczka (ma dyzury noce niby) powiedziala, ze jedyne co moze dla mnie zrobic to dac jej kroplowke wzmacniajaca, ale mam sobie odpuscic, bo to nic nie da. Zmienilam weta. Wlasnie na pana Janusza. Po trzech dniach mala brykala az milo 8)
Ostatnio edytowano Sob mar 18, 2006 18:22 przez Nicolus, łącznie edytowano 1 raz

Nicolus

 
Posty: 252
Od: Wto wrz 20, 2005 23:59
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pd)

Post » Sob sty 28, 2006 16:55

BYDGOSZCZ
Polecam przychodnię weterynaryjną "ARKA" na Osowej Górze przy ul. Kormoranów 33. Lekarze z zagraniczną praktyką, kompetentni i uprzejmi, niedrogo, cierpliwi- wysłuchuja setek pytań i udzielają odpowiedzi, sami też dużo mówią. Są wizyty domowe- czynne pon- pt:9-20, sob-ndz:10-15.

ODRADZAM całodobową klinikę przy ul. Marcinkowskiego w Bydgoszczy- opryskliwi, drodzy, zdzierają kasę a nie leczą, (śmiem nawet powiedzieć ,że zabijają- nie chcieli pomóc mojej Kresce :cry: )

ola19 pisze:Niestety muszę podpisać się pod tym, co Nazira napisała o klinice na Marcinkowskiego. Usiłowałam u nich leczyć moją kotkę ale nie mogłam się nic od nich dowiedzieć dostawałam receptę,żadnych dokładnych badań.Jak guzki pękną czy coś to się zobaczy (z zabijaniem się nie spotkałam). Jednak właściciel to też człowiek chciałby wiedzieć co i jak,czego się spodziewać.

01.2009 aniajaz3 pisze:Ja moje kociaki sterylizowałam na Osowej Górze ijestem bardzo zadowolona miła obsługa i tanio miły wet ,i sklep z karmą na miejscu.Wet jest nowo otwarty polecam Kormoranów12 a tel 605063416 mają otwarte od 10 do18

10.2009 Angel_ pisze:NA NIE W BYDGOSZCZY

lecznica całodobowa na Marcinkowskiego. Odesłaliby mi suke za TM bo zachorowała na ropomacicze i była "za stara". Zapozyczylam sie, uparłam- zoperowano ją.
Dopiero dwa tygodnie temu odeszła od nas na nowotwór przeżywszy po tym ropomaciczu wspaniale 3 lata ( miała 9 jak ja wzielam na dt i zostala ;) ) .
Aha po operacji doktor ktory ja operowal wyszedl z sali i.. przeszedl obok mnie i mojego meza i poszedl do swojego gabinetu 8O A ja cała aż drzałam bo wchodzac na sale operacyjna umowilismy sie, ze jak sunie otworzy i bedzie źle to niech jej nie meczy.. WIec majac swiadomosc, ze albo jest zoperowana albo uspiona, stalam czekalam na informacje, a on przeszedl obok i zamknal sie w gabinecie :roll: Po chwili wyszedl technik i powiedzial nam co i jak.. KPINA. To byla moja ostatnia wizyta tam.

P.s
Dopiero dwa tygodnie temu sunia odeszła od nas na nowotwór przeżywszy po tym ropomaciczu wspaniale 3 lata ( miała 9 jak ja wzielam na dt i zostala ;) ) .

TyMa pisze:W Bydgoszczy w całodobowej na Bełzy drogo!

03.2009 meakulpa pisze:Dużo ocen krytycznych widzę skierowanych w stronę weterynarzy z kliniki Centrum kiedyś na ul.Marcinkowskiego a aktualnie ul.Bełzy
Fakt zazwyczaj leczenie poważniejszych schorzeń jest kosztowne...ale mojego kota leczyło kilku lekarzy w różnych lecznicach bezskutecznie a właśnie na marcinkowskiego (to tak dawno temu było) wykryto przyczynę nawracającego zapalenia jelit. Ja osobiście polecam! Wiem od innych spotykanych w klinice, że walczą dzielnie z wieloma najtrudniejszymi przypadkami i wielokrotnie skutecznie. Właściciel jest faktycznie dość specyficznym człowiekiem i nie daje się lubić przy pierwszym poznaniu ale najważniejsze, że jest dobrym chirurgiem. Jak każda klinika ma przypadki, że nie udaje się uratować zwierzaka i tego chyba nikt nie uniknie. Dysponuję dobrym sprzętem diagnostycznym. Osobiście najbardziej polecam weta Sebastiana Słodkiego, przesympatyczny dla kociaków i ludzi.


kobra672 5.12.2011 pisze:
PATRZĄC NA DATĘ KIEDY TEN POST ZAMIESZCZONY TO NA ULICY MARCINKOWSKIEGO A TAK NA PRAWDĘ NA BULWARY WTEDY MIEŚCIŁA SIĘ KLINIKA "CENTRUM" KTÓRA JEST TERAZ NA BEŁZY. BYŁEM RAZ U NICH Z MOIM MŁODSZYM KOCURKIEM I NIGDY WIĘCEJ. CENY Z KOSMOSU, A KOCI KATAREK PO NICH WYLECZYŁEM SZYBKO I O WIELE TANIEJ A PRZEDE WSZYSTKIM SKUTECZNIE W KLINICE "NAD BRDĄ"

nazira

 
Posty: 2400
Od: Śro gru 21, 2005 9:22
Lokalizacja: Bad Vöslau / Austria

Post » Sob sty 28, 2006 17:27

Toruń

Polecam doktora Pana Jarosława Manikowskiego z Torunia.Mój kocurek bardzo chorował po wzięciu ze schroniska,pan doktor wyleczył go i w razie potrzeby też u niego bywam.Nie obciąża zbytnio kieszeni,leczył mi kiedyś kotka "na krechę"(zabrakło pieniążków).Przyjmuje w lecznicy na ulicy Podgórnej 13c.Jednym zdaniem -mam do niego największe zaufanie i nigdy więcej nie wybiorę się do innego weta. :)

07.2009 Otoshi pisze:Pan Jarosław Manikowski. Podgórna 13c. Zawsze daje ogromny upust cenowy, aż śmieszny, bo wie, że trudno nam utrzymać tyle kotów i ceni dobre serce mojej mamy. :D Kiedyś leczyliśmy Trussi'ego w lecznicy na Kościuszki, najlepiej nie było, a ceny mega. :?
Obrazek
Mini[*]-22.10.2009r.nigdy Cię aniołku nie zapomnę.
Bibi[*]-03.11.2009r.Małe,radosne słoneczko,bądź szczęśliwa.
Lili[*]-06.11.2009r.Czekaj na mnie moja wesoła koteczko.
Izzi[*]-07.11.2010r.Zasnęłaś o wiele za szybko.Przyjdę smyku do Ciebie,czekaj na mnie.

kotek72

 
Posty: 2223
Od: Pt sty 13, 2006 20:20
Lokalizacja: Toruń

Post » Pon sty 30, 2006 22:23

WłOCłAWEK

Godny polecenia jest Andrzej Budindorf. Zajął się Fiolką od serca i widać ze bardzo lubi koty :).
Natomiast szczerze odradzam Marcina Wojciechowskiego. Zupełnie zaniedbał i zbagatelizował kwestie, które potem Budindorf musiał podleczyć.

http://www.schronisko.wloclawek.pl/zaloga.htm obaj panowie na stronie włocławskiego schroniska

black_kitty

 
Posty: 63
Od: Nie sty 22, 2006 14:06

Post » Śro lut 08, 2006 20:42

Bydgoszcz
Dr Sławomir Sypek - mała klitka w podwórzu ulicy Gdańskiej 75 może nie zachęca wyglądem, ale za to lekarz - cudo! Leczyliśmy u niego już dwa psy (jeden niestety odszedł na raka płuc) oraz kotkę, moją Pusię, którą uratował z panleukopenii - ma zachwiania równowagi, ale poza tym wszystko jest ok, chorobe przeszła 6 lat temu. Wbrew wyglądowi gabinetu jak trzeba to aż tam błyszczy (moja ciotka - dr nauk biologicznych - nie miala nigdy zastrzezen, a byla przy paru zabiegach na swoim psiaku w tym przy wycieciu np guza nowotworowego).
Poza tym szalenie sympatyczny jest ten pan doktor no i kitule z kamicą nerek jakoś do pionu z siusianiem przywraca jak trzeba :)

mozna spokojnie umawiac sie na telefon:
tel. (052) 322-68-88, tel.kom 0608-76-76-73

Ayertienna

 
Posty: 20
Od: Wto lut 07, 2006 20:28
Lokalizacja: Wrocław/Bydgoszcz

Post » Nie cze 11, 2006 11:10

TORUŃ

Witam! A ja polecam gabinet wet. na Piskorskiej 7 (Szczech Szczepan, Smoliński Wojciech. Przychodnia dla zwierząt SC). Przyznam że sama tam jeszcze nie byłam, ale przez wiele lat z pieskami które dużo chorowały, chodziła tam moja mama oraz ciocia - zawsze z bardzo dobrym skutkiem (profesjonalna diagnoza i leczenie). Również mój narzeczony, który pojawił się tam ze swoją kicią był bardzo zaskoczony wysoką jakością obsługi.

awa pisze:nie moge sie przekonac do dr smolinskiego,
ale Panstwa Renate i Szczepana Szczechów moge z calego serca polecic.
Maja jeszcze gabinet na Podgorzu:
ul. Drzymaly 1 (pawilon Ip.)
tel: 651-38-58; 622-64-03

Oprocz reki do zwierzat maja tez dla nich serce.
Nie zlicze ile razy pomagali leczyc bezdomne zwierzaki.


Gabinet w którym ja bywam, to z kolei Lecznica dla zwierząt Mikołajczaka na Wyszyńskiego 5b. Mam zastrzeżenia bo panowie weci strasznie jacyś niekonkretni i do mojej Grubci histeryczki nie mają podejścia :) (pięknie się z nią obchodzi młoda babeczka która tam przyjmuje, niestety nie znam nazwiska), ale sterylkę G zrobili popisowo i jestem barrrrrdzo zadowolona :). Wystawiam db+.

Evelka04 6.07.2009 pisze:Toruń

Nie polecam Lecznicy dla zwierząt Mikołajczaka na Wyszyńskiego 5b!
Moja kotka musiała być uśpiona, z powodu zle wykonanej operacji na Wyszyńskiego.Kotce rozeszła sie rana na drugi dzień,nastepnie wdało sie zakażenie. Po 2 tyg walki z zakazeniem przeniosłam sie na Kościuszki,tam stwierdzono że sruby w złamaniu byly niepodokrecane a zakazenie rozpoczęło sie własnie z okolicy założenia zespolenia,a to oznacza ze zabieg nie byl wykonany do konca sterylnie.Niestety kota nie udalo sie uratowac...To byla trauma dla calej naszej rodziny,od tej pory unikam lecznice na wyszynskiego,z tego co wiem moja kicia nie była odosobnionym przypadkiem,gdzie zwierzatko mogłoby zyć ale z powodu niedokladnosci stało sie takie nieszczescie.


korinna82 2.10.2009 pisze:Najpierw zawcze od konowalow bo ich jest znacznie wiecej. Juz 2 koty usmiercila mi Lecznica Zwierząt Mariusz Mikołajczak przy ul. Wyszyńskiego 5B w Toruniu podając złą diagnozę. Ostatniego kolta 2 letniego syberjaka leczyli na zapalenie oskrzeli a zmrl kotek z odwodnienia organizmu spowodowanego niewydolnością nerek. Podajać mu jeszcze zastrzyki na przeziebienie szybciej przyczynili sie do jego smierci. Ogólnie jak macie kota nie idzie do tej lecznicy. Robia wszytko na odwal. Nie zbadaja dogłębie i podaja najblizsza najczesnie zla diagnoze choroby kota. Traktuja koty bardzo przedmiotowo. Tak samo nie informuja o stanie kota. Nie powiedza np ze jest tragiczny i wymaga usmienia. Glupie z mama chodziłysmy przez 2 tygodnie na kroplowke myśląc ze to cos da otu wycieczonemy prze białaczke. Patrzyli wszyscy na nas jak na glupie i dopiero jak sie spytalam ze to w ogole cos da to powiedzi ze nie i lecpiej kota uspic. To przez te 2 tygodnie jeszcze meczylismy naszego Gacka.

Polecam klinike calodobową dla zwierząt przu ul. Kościuszki w Toruniu. To tam wczoraj zawiezlismy umierajacego Bazyla i tam wlasnie prawdziwy lekarz stwierdzil ze to zadne zapalenie oskrzeli tylko niewydolniosc nerek. Gdybysmy trafili tam odrazy pewnie kot jeszcze by zyl. Niestety prze konowalow pana Mikolajczaka kot umarl podlaczony do kroplowek w inkubatorze. Byl zupelrnie odwodniony a jego krew byla tak zatruta ze byla prawie czarna



05.2011 DITRI pisze:No niestety ale tej lecznicy też nie polecam :-(zachowam dla siebie dlaczego ale to coś to nie lecznica :-(


marcin12345 18.11.2011 pisze:A ja polecam Lecznice na Wyszyńskiego w Toruniu wyciągneli mi kota z cięzkiej mocznicy młody fajny zespół szczególnie dr Trymers i dr Kamila Kwiatkowska (zangażowana miłośniczka kotów) Jedna wada koooolejki pozdr Marcin

bruna77

 
Posty: 37
Od: Wto sty 24, 2006 0:56
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt cze 30, 2006 14:52

Szubin

Kaptur Maciej
pl. Wolności 3a
89-200 Szubin
tel. 0 52 384 21 01

szczęściara

 
Posty: 263
Od: Sob cze 03, 2006 18:27

Post » Wto maja 22, 2007 22:54

BYDGOSZCZ

POLECAM lecznicę Sonia, znajduje się na Skłodowsiej-Curie 78a
czynna w godzinach 10-12 i 17-20, w soboty 10-12. tel 052/345 23 23, lecz jest tez możliwośc wizyt domowych. Lekarzem jest pani Mariola Szalbierz, przemiła osoba, ma dobre podejście, wiedzę, doświadczenie, nie bierze dużo pieniędzy, jak narazie same plusy. Co prawda jeszcze na szczęście na nic poważnego nie były leczone moje kociaki, więc nie wiem jak pani doktor radzi sobie z poważnymi chorobami, zabiegami. Dało się zauważyc, że sporo osób przyprowadza tam swoich podopiecznych, więc mam nadzieję, że jest dobrym wetem, tak jak myslę. Niedlugo będę tam sterylizować moą koteczkę, jak wszystko będzie OK to dam znać ;)

*kacha

 
Posty: 15
Od: Czw maja 17, 2007 11:48

Post » Śro gru 05, 2007 19:41

GRUDZIĄDZ

Dr Maciej Czumiel Przychodnia Weterynaryjna "CliniVet"
ul Paderewskiego 20

Miły ,kompetentny i niedrogi :)
Lubi zwierzaki i to widać. Bardzo pomógł naszemu kociakowi.
Nie diagnozuje " w ciemno" - pełen zakres badań na miejscu.
Gabinet czynny pn-pt 10-13 i 15-19, soboty 10-14 i wizyty domowe.
Z czystym sumieniem POLECAM :)

03.2009 SyberyjskiSen pisze:Potwierdzam, opiekuje się naszą hodowlą.
Dodaję jeszcze telefon 0605190549, niedługo bedzie i stacjonarny
Adres od zeszłego roku to
Ul. Krzyżowa 2A przy ul. Paderewskiego w kierunku nowego ronda :lol:

09.2009 kirke18 pisze:Może i miły,ale już parę razy dał ciała:
ostatnio pani zawiozła swojego kota wychodzącego znalezionego w stanie niemal agonalnym. Pan diagnozował, robił badania (krew, USG), no cuda-niewidy. Dał kroplówkę, leki. Stwierdził wysoki mocznik i cukier. Orzekł cukrzycę i chorobę nerek.
Robiłam kotu zastrzyki w weekend, kot prawie bez kontaktu. W niedzielę wieczorem z boku kota trysnęła ropa. Na oko koło 3/4 szklanki. Okazało się, że (koniec końców) kot został pogryziony, najprawdopodobniej przez psa. Duże, głębokie rany w okolicach kręgosłupa i lewego boku, kilka do szycia. Zaszył. Wcześniej Pan Czumiel nie zauważył.

01.2010 iskierka1111 pisze:witam!! uważam, że ta opinia p kirke jest bardzo przesadzona niestety! ja jestem właścicilelem pogryzionego kotka Lusia, i p Maciek robił dosłownie wszytko żeby mu pomóc i słusznie zdiagnozował takie wyniki więc wcale nie leczył go w ciemno, a ropa która wytrysnęła zebrała się przez weekend i lekarz nawet nie miał szans jej wykryć ponieważ podczas ostatniej wizyty u p Maćka ropy jeszcze nie było a rana była wtedy jeszcze mała i nawet ja będąc właścicielem jej nie zauważyłam. wszytko było ukryte pod sierścią i nawet najlepszy lekarz nie wpadł by na to żeby golić kota bo musiałby go całego ogolić,P Czumiel leczy nie tylko tego kota ale wszystkie moje zwierzęta a jest ich trochę :) i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa ja jestem zadowolona z p Maćka i przykro mi że p kirke tak napisała . Ja nie zmienię lekarza bo uważam że pan Maciek jest najlepszym lekarzem na świecie:)

06.2010 kirke18 pisze:Proszę o zmianę mojej opinii dot. wet. Czumiela. Nawiązałam współpracę jako Fundacja For Animals, moja opinia o tym weterynarzu faktycznie się poprawiła. Ponadto zmienił adres z Paderewskiego na ul. Krzyżowa 2A (wjazd od Paderewskiego na przeciw stacji benzynowej). Z FFA współpracują również Klinika Mederskich i Gabinet Ciszewskiego. Celiński stroił fochy przy współpracy, więc się wycofałam.

Aniulek

 
Posty: 138
Od: Sob sie 18, 2007 21:10

Post » Wto gru 25, 2007 22:56

Grudziądz

dr Wiesława Kazubowska - Makowska
Kłódka 37a, ok.Grudziądza
Bardzo sympatyczna, niedroga, rozmawia ze zwierzętami, kociara
tel: 0 56 46 48 701, przyjmuje w gabinecie w domu, także wizyty domowe

sweet-a

 
Posty: 5059
Od: Pon lip 02, 2007 12:42
Lokalizacja: ok.Grudziądza, woj. Kuj - Pom

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości