POZNAŃ i Wielkopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt cze 19, 2015 8:38 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Dołączam się całym sercem do opinii Avian. Dr Czerwiński zadziałał mi strasznie na układ nerwowy , ale muszę przyznać, że jest super specjalistą od chorób skóry u kotów. Jeżeli moja kotka MCO nie ma problemów z sierścią to odwiedzam gabinet na ul. Siostry Faustyny w Luboniu i bardzo lubię dr Agnieszkę i Oliwię za doktorem Pawłem nie przepadam choć nigdy złego słowa od niego nie usłyszałam ale miałam wrażenie że dobrze się bawił moimi obawami o sierściuchy.
Mieszkając kilkanaście lat w Lubonu przetestowałam kilka gabinetów weterynaryjnych "bo były bliżej" ale jak trafiłam na dr Agnieszkę dalej nie szukałam. Po przeprowadce ...do gm Dopiewo byłam zmuszona pilnie skontaktować się z weterynarzem i w Komornikach trafiłam do dr Czerwińskiego wyleczył mi kotkę ale ja brałam środki uspakajające jak do niego jechałam a kuracja trwała ponad miesiąc. Cierpiałam bo widziałam wyraźny efekt jego starań.
W najblizszym czasie muszę pojechać na "przeglad" mojego nowego nabytku i chociaż teraz mam daleko jadę do Lubonia.

Pozdrawiam
:201461
Sylwia

anna0505

 
Posty: 6
Od: Czw mar 29, 2007 8:54

Post » Pt cze 19, 2015 8:58 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Zapomniałam o adresach:

Komorniki ul Staszica 41 dr Adam Czerwiński - warunkowo jako specjalista od chorób skóry
Lubońul Siostry Faustyny 1: dr Agnieszka Sobieralska oraz dr Oliwia Chosia
Poznańul Wojska polskiego 52 Klinika Akademicka: dr Agnieszka Sobieralska oraz dr Oliwia Chosia przyjmują w obu gabinetach

anna0505

 
Posty: 6
Od: Czw mar 29, 2007 8:54

Post » Pt cze 19, 2015 19:58 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Akademicka od lipca 2014 roku znajduje się na ul.Dojazd 30.
" Nie zamieniaj serca w twardy głaz póki jeszcze serce masz"
Lombard

Alama

Avatar użytkownika
 
Posty: 851
Od: Pt lip 07, 2006 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lis 12, 2015 18:17 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Serdecznie polecam gabinet Anima wet! Dr Przybylski jest bardzo miły i rzetelny pomógł mojej kotce gdy była bardzo chora i szukaliśmy pomocy u innych lekarzy. Parę miesięcy pózniej Niunia była na sterylizacji u doktora, operacja krótka (czekałam w poczekalni), a po pół roku Blizna prawie niewidoczna! Serdecznie polecam !

Ul.Nad Wierzbakiem20/1
61 8 401 262, 602 225 371

Debi

 
Posty: 1
Od: Czw lis 12, 2015 18:12

Post » Śro sty 20, 2016 15:18 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Od siebie mogę polecić:

NeoVet - Głogowska 164 (szczególnie dr Jakuba - przemiły weterynarz, mój kot pierwszy raz nie miał ochoty uciec :)
Mobivet - ul. Tyrwacka 1 (ale jak nazwa wskazuje - dojeżdżają do klienta!)

nigdy w życiu nie polecę kliniki na Mieszka I, a jak będę musiała z niej skorzystać to tylko w ostateczności.

amehtana

 
Posty: 41
Od: Nie lis 30, 2014 21:29

Post » Nie mar 13, 2016 18:01 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

anna0505 pisze:Zapomniałam o adresach:

Komorniki ul Staszica 41 dr Adam Czerwiński - warunkowo jako specjalista od chorób skóry
Lubońul Siostry Faustyny 1: dr Agnieszka Sobieralska oraz dr Oliwia Chosia
Poznańul Wojska polskiego 52 Klinika Akademicka: dr Agnieszka Sobieralska oraz dr Oliwia Chosia przyjmują w obu gabinetach

Jeśli chodzi o pierwszą polecaną klinikę - dr jest tak super od problemów skórnych, że sukę TZta leczył pół roku na grzybicę, a okazało się, że wystarczyło ją wysterylizować, bo miejsce leczone to była zmiana hormonalna.
U dziewczyn miałam dwie "przygody" - jedna to zaszczepienie kota Purovaxem z białaczką, ale w książeczce wlepienie zamiast szczepionki - naklejka od rozpuszczalnika. I druga - wiązanie łapki kociaka zamiast stazą, kawałkiem uciętej rękawiczki.
No ale to pierdoły są w przeciwieństwie do leczenia grzybicy przez pół roku i brania za to kasy.
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon kwi 11, 2016 18:35 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Potrzebuje dobrego weterynarza w Pile. Jestem z Wałcza, ale u nas nie ma takiej kliniki z prawdziwego zdarzenia, więc szukam w większym mieści, ale niezbyt odległym.

Tyna7

 
Posty: 1
Od: Wto lut 23, 2016 18:20

Post » Pon kwi 25, 2016 9:36 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Cóż mamy dobrego w Pile: DONA - przychodnia 24h/7, kiedy nie zadzwonisz - zawsze odbierają telefon

amehtana

 
Posty: 41
Od: Nie lis 30, 2014 21:29

Post » Wto cze 07, 2016 21:43 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Jak to nie mamy onkologa?
Dr Agnieszka Lisiecka z kliniki na Mieszka, dzięki niej mój pies przeżył z chłoniakiem 4 lata... A zachorował kiedy miał 11 lat.
Znam opinie o tej klinice, sama miałam kiedyś mieszane uczucia, ale odkąd zawiodłam się potężnie ( i kilkakrotnie) na doktorze Dąbrowskim, a moja sąsiadka straciła 4-letniego psa, odradzam każdemu tego weta.
Byłam w ciągu ostatnich 4 lat na Mieszka chyba ze sto, może 200 razy, również z innymi zwierzakami, np., swoimi kotami, ale także powypadkowymi które się do mnie kleją, i zawsze było ok.
Wspaniały chirurg doktor Kamiński, dr Płucz, dr Weronika Szmaj która niestety niedawno zginęła tragicznie... No i ciocia Agniecha Lisiecka, onkolog... Polecam. Bardzo.
Tu pracowała kiedyś chwalona dr Karakliumis, którą też dobrze wspominam.
Wracając do weta - onkologa, mam w domu znowu psa z nowotworem, dr Lisiecka konsultowała moją sunię ze słynnym doktorem Jagielskim z W-wy, blisko współpracują...
Kiedyś miałam psa i myślałam, że żyję. Później miałam psa i 2 koty.Jeszcze później (całkiem niedawno, ale już tego nie pamiętam) miałam 2 psy i 2 koty. Teraz mam 3 psy i 3 koty i wiem, ze moje życie dopiero się zaczyna...

DonDie

 
Posty: 520
Od: Czw sty 20, 2005 20:45
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 08, 2016 21:02 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Nasi lekarze/KLINWET

lek.wet. Agnieszka Lisiecka

Doktor Agnieszka Lisiecka ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.W Klinice zajmuje się interną, a szczególnie interesuje ją diagnozowanie i leczenie chorób nowotworowych małych zwierząt.

I to, że interesują ja choroby nowotworowe czyni z niej onkologa?

A Klinwetu nie polecam. Za każdym razem kolejna wizyta = kolejna porażka. Również ta ostatnia, trzy lata temu.
Z dr Dąbrowskim zetknęłam się dwa lata temu. Operował moją, dziś już 13-letnią kotkę. I nie mam mu nic do zarzucenia.
" Nie zamieniaj serca w twardy głaz póki jeszcze serce masz"
Lombard

Alama

Avatar użytkownika
 
Posty: 851
Od: Pt lip 07, 2006 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 15, 2016 13:41 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

NOWY TOMYŚL

Poszukuję weterynarza dla kotki i jej kociąt w Nowym Tomyślu albo okolicach. Międzychód też wchodzi w grę :D
Wiem, że ciężko w tamtych stronach o godnego polecenia i znającego się na zwierzętach domowych weterynarza, dlatego proszę Was o pomoc. Nie chcę wieźć kociaków aż do Poznania. Chociaż jeśli nie znajdzie się żaden dobry w tamtych okolicach to ostatecznie wybierzemy się w dalszą podróż :)
Chodzi o szczepienia i, jak maluchy podrosną, sterylki dla wszystkich.

Kocia Matka

 
Posty: 1
Od: Śro cze 15, 2016 13:34

Post » Śro lip 27, 2016 21:02 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Alama pisze:Nasi lekarze/KLINWET

lek.wet. Agnieszka Lisiecka

Doktor Agnieszka Lisiecka ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.W Klinice zajmuje się interną, a szczególnie interesuje ją diagnozowanie i leczenie chorób nowotworowych małych zwierząt.

I to, że interesują ja choroby nowotworowe czyni z niej onkologa?

To czyni z niej lepszego onkologa... Mój pies przeżył 4 lata (bez jednego miesiąca) od zdiagnozowania chłoniaka, i nie dam złego słowa na nią powiedzieć. Wrrr
Kiedyś miałam psa i myślałam, że żyję. Później miałam psa i 2 koty.Jeszcze później (całkiem niedawno, ale już tego nie pamiętam) miałam 2 psy i 2 koty. Teraz mam 3 psy i 3 koty i wiem, ze moje życie dopiero się zaczyna...

DonDie

 
Posty: 520
Od: Czw sty 20, 2005 20:45
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 16, 2016 11:13 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Od lat korzystam z pomocy weterynarzy z kliniki dr. Wąsiatycza w Poznaniu. Oddając tam wielokrotnie swojego psa, czy to na zabieg czy na zwykłe szczepienie jestem pewien, że wszystko zostanie wykonane porządnie, profesjonalnie tak aby mój pies był pełen sił i żył jak najdłużej. Polecam

Pluto

 
Posty: 5
Od: Wto sie 16, 2016 11:09

Post » Pt sie 26, 2016 11:13 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Pluto pisze:Od lat korzystam z pomocy weterynarzy z kliniki dr. Wąsiatycza w Poznaniu. Oddając tam wielokrotnie swojego psa, czy to na zabieg czy na zwykłe szczepienie jestem pewien, że wszystko zostanie wykonane porządnie, profesjonalnie tak aby mój pies był pełen sił i żył jak najdłużej. Polecam


Nie ma to jak opinia od osoby z jednym postem ;) Godna poparcia :twisted:
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Pt sie 26, 2016 11:19 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

itaka pisze:
Pluto pisze:Od lat korzystam z pomocy weterynarzy z kliniki dr. Wąsiatycza w Poznaniu. Oddając tam wielokrotnie swojego psa, czy to na zabieg czy na zwykłe szczepienie jestem pewien, że wszystko zostanie wykonane porządnie, profesjonalnie tak aby mój pies był pełen sił i żył jak najdłużej. Polecam


Nie ma to jak opinia od osoby z jednym postem ;) Godna poparcia :twisted:


Jako osoba z większą ilością postów niż jeden :D , mogę powiedziec,że owszem na codzień korzystam z usług innych wetów, ale 4 lata temu moj kocur miał własnie u tej klinice wykonywany zabieg przeszycia cewki moczowej, został również w szpitalu na okres tygodnia i naprawdę jestem pełna podziwu dla profesonalizmu i działania zgodnie z moimi rządaniami dotyczącymi kota, ktory jest zwichrowany behawioralnie

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości