WARSZAWA dr Ada Uznańska wróciła do pracy!!!

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon paź 31, 2011 13:52 WARSZAWA dr Ada Uznańska wróciła do pracy!!!

To dla mnie - i myślę, że też dla innych osób - rewelacyjna informacja :D
dr Uznańska od 2 listopada oficjalnie (bo nieoficjalnie to już od zeszłego piątku - byłam, widziałam, rozmawiałam :D ) będzie przyjmować w lecznicy Animal - Center na Ursynowie na ul. Zamiany 12.
Na razie będzie jedynym weterynarzem i będzie codziennie od 12 do 20 na pewno (a nie wiem nawet czy nie do 21) oraz w soboty, a w przyszłości ma być jeszcze jeden lekarz tak, aby mogły być przyjęcia pacjentów już od rana.
Tu jest link:

http://www.animal-center.pl
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 12, 2011 10:55 Re: WARSZAWA dr Ada Uznańska wróciła do pracy!!!

Tak, moje "ogony" też się bardzo cieszą z tego faktu. Odwiedziliśmy już dr Adę w nowym miejscu. Szkoda tylko, że dla nas to dość daleko:(

Alex405

 
Posty: 1600
Od: Pt lip 10, 2009 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 12, 2011 10:59 Re: WARSZAWA dr Ada Uznańska wróciła do pracy!!!

No i warto dodać, że ta przychodnia specjalizuje się też w rehabilitacji. Myślę, że to ważna wiadomość dla właścicieli zwierząt z problemami ruchowymi i neurologicznymi.

Alex405

 
Posty: 1600
Od: Pt lip 10, 2009 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 13, 2011 0:41 Re: WARSZAWA dr Ada Uznańska wróciła do pracy!!!

Alex405 pisze:Tak, moje "ogony" też się bardzo cieszą z tego faktu. Odwiedziliśmy już dr Adę w nowym miejscu. Szkoda tylko, że dla nas to dość daleko:(


no ja mieszkam na Bielanach... :wink: i mam nadzieję być rzadkim pacjentem dr Ady :ok: :ok: :ok: pocieszam się tylko ze to przy samym niemal metrze.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lis 13, 2011 13:34 Re: WARSZAWA dr Ada Uznańska wróciła do pracy!!!

Mnie też pociesza to metro, ale jeden z moich rezydentów waży 10 kg + 2 kg transporter i do tego miauczy żałośnie całą drogę, więc nie dam rady z taką wyprawą. Udało się nam podjechać w ub. tyg. samochodem, a i tak był niezły stres, bo z Woli daleko, korki i kocur jęczał 40 minut, wyrwał kratkę z transportera i musiałam go trzymać na kolanach, żeby sie nie wyrwał. Na Białobrzeską trwa to tylko 20 min.

Alex405

 
Posty: 1600
Od: Pt lip 10, 2009 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 07, 2012 10:53 Re: WARSZAWA dr Ada Uznańska wróciła do pracy!!!

bieznia-wodna.pl

:)))

wiola85

 
Posty: 22
Od: Śro wrz 14, 2011 14:48

Post » Pt lip 24, 2015 16:17 Re: WARSZAWA dr Ada Uznańska wróciła do pracy!!!

No i niestety znow dr Ada wyjeżdżą , tym razem za granicę i to na co najmniej pół roku.... :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości