Wet współpracujący z dr Neską-jest taki w Wawie?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie mar 04, 2012 15:26 Wet współpracujący z dr Neską-jest taki w Wawie?

Czy ktoś zna, orientuje się czy są w Warszawie weci którzy konsultują się, wspólpracują pod kątem merytorycznym z dr. Neską Suszyńską z Konstancina???
Obrazek

Ewik

 
Posty: 6713
Od: Pt lip 25, 2003 22:55
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Nie mar 04, 2012 15:32 Re: Wet współpracujący z dr Neską-jest taki w Wawie?

Chyba nikt.
Neska wraca dopiero14marca.Pewnie jest już duża kolejka.
(można też skorzystać z konsultacji internetowej z Neską )

luty-1

 
Posty: 1139
Od: Nie lut 21, 2010 19:19
Lokalizacja: już nie Konstancin

Post » Nie mar 04, 2012 15:40 Re: Wet współpracujący z dr Neską-jest taki w Wawie?

Ja jestem już pacjentką dr Neski, od września zeszłego roku prowadzi mi koty...no i własnie dostałam mail z automatu, że urlop :(
Pożaru nie ma ale tak sobie myślę...w końcu prowadzi konsultacje dla lekarzy :roll: Jak mi jakiś czas temu kocina z piachem w nerkach zatruła karmą to weci tutaj chcieli zaordynować leki których absolutnie nie powinni...więc się zastanawiam czy są w tym mieście tacy którzy mają z Neską po drodze albo chociaż jakieś pojęcie o lekach nefrotoksycznych...Bo ja Boga kocham, jak mi jeszcze jakiś dzidek zaproponuje metacam lub inne g...do dostanie z liścia :evil: ;)
Obrazek

Ewik

 
Posty: 6713
Od: Pt lip 25, 2003 22:55
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Nie mar 04, 2012 17:32 Re: Wet współpracujący z dr Neską-jest taki w Wawie?

Ewik, jak ostatnio bylam z Daisy u dr. Jodkowskiej na Bemowie, to przyjmowaniu jej towarzyszyla jakas doktor ponoc nefrolog :wink: glownie z powodu problemow, ktore Daisy miala przy poprzednim czyszczeniu zebow, z wybudzeniem sie
moze sprobuj zadzwonic tam i sie dowiedziec?
http://www.bemowo-wet.com.pl/index.html

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości