Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 31, 2016 10:51 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

PixieDixie pisze:Emee gratuluje! Bardzo sie ciesze. To bardzo wazne miec komfrot psychicznyw tej materii.

To prawda. Kamień spadł z serca :)

Aia, i jaki w końcu wybrałaś? :)

PixieDixie pisze:My ostatnio jak jechalismy z pracy to na zjezdzie na autostradzie... prawie w boczna szybe nam walnal jakis ogromny ptak.... Moj maz a on zwykle ma stalowe nerwy byl....
... w gacie (W przenosni, nie doslownie:):P

Uhu, ja bym dosłownie chyba miała :lol:
Ciekawe, czy ptak przeżył...?
Bo szyba chyba tak?

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Śro sie 31, 2016 11:39 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Poszłam za Twoja radą Emee i Samsung j5. Jest teraz w bardzo atrakcyjnej cenie, najniższej od stycznia br. Pewnie dlatego, że będą go niebawem wycofywać, bo wyszedł następca. Obyśmy się polubili! To mój pierwszy nowiutki telefon będzie :dance2:

Najbardziej przeraża mnie w prowadzeniu samochodem, że pod koła (tudzież w szybę :? ) mogło by wpaść jakieś zwierze... Ja też bym miała dosłownie pełno w portkach! Mi się zdarza, że ptaki się obijają o okna w mieszkaniu... Mam nawet sporą rysę na szybie od takiego zdarzenia. Tak to jest jak kawka przylatuje pijana do domu :wink:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Śro sie 31, 2016 11:42 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Aia pisze:Poszłam za Twoja radą Emee i Samsung j5. Jest teraz w bardzo atrakcyjnej cenie, najniższej od stycznia br. Pewnie dlatego, że będą go niebawem wycofywać, bo wyszedł następca. Obyśmy się polubili! To mój pierwszy nowiutki telefon będzie

Good choice :ok:
Polubicie się :)

Aia pisze: Mi się zdarza, że ptaki się obijają o okna w mieszkaniu... Mam nawet sporą rysę na szybie od takiego zdarzenia. Tak to jest jak kawka przylatuje pijana do domu

8O
Nigdy mi się nie zdarzyło 8O
Nawet, gdy mieszkałam na 7 piętrze nad samym morzem - mewy, kawki i inne latały, ale żadna nie walnęła 8O

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Śro sie 31, 2016 11:51 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Bo ja na ostatnim piętrze, nade mną mieszkają już tylko kawki. I się śmieję, że jak którąś zawieje, to myli piętra i zamiast to gniazda trafia do mnie... Nieczęsto to ma miejsce, ale się zdarza. Najdziwniejsze, że również przy spuszczonych roletach :| Ale żadna do tej pory życia nie straciła, więc dramatu nie ma.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Śro sie 31, 2016 11:55 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Może po prostu Cię lubią :D
Zresztą nie tylko one, bo i orły, i bociany - z tego, co widzę :D

P.S. Nawet nie wiesz, jak zazdroszczę Ci tego, że będziesz miała pierwszy telefon z androidem. Jest tyle rzeczy, które odkryjesz :D Uwielbiam to uczucie :D

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Śro sie 31, 2016 12:08 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

hahaha :D Pewne jest to, że przez jakiś okres czas będę chodzić cała w skowronkach, męczyć znajomych piszcząc co chwilę "A wiesz, że mój telefon ma/może/robi ..." :ryk: a Oni posiadają taką wiedzę pewnie od kilku lat :mrgreen:

Zmieniając trochę temat, czyż to nie jest najfajniejsza torba, w jaką sprzedawca może zapakować zakupy? :P
Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Śro sie 31, 2016 13:33 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

A który to sprzedawca pakuje rzeczy w tak boskie torby!!! 8O 8O 8O

Aia pisze: Pewne jest to, że przez jakiś okres czas będę chodzić cała w skowronkach, męczyć znajomych piszcząc co chwilę "A wiesz, że mój telefon ma/może/robi ..." a Oni posiadają taką wiedzę pewnie od kilku lat

Im też zazdroszczę :ryk:

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Śro sie 31, 2016 13:50 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

SinSay. Odzieżówka :)

Obiecuję też chwalić się tu, jako że jesteś niczym matka chrzestna dla tego telefonu :lol:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Śro sie 31, 2016 14:17 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Aia pisze:SinSay. Odzieżówka

Wow! Aż żałuję, że nie mam Sinsay po drodze :|

Aia pisze:Obiecuję też chwalić się tu, jako że jesteś niczym matka chrzestna dla tego telefonu

:ryk:
Mi zawsze! :lol:

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Śro sie 31, 2016 22:11 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Mi tu uwaga niepoterze obijaja sieo szybe... :D Czasem w nocy jest tylko takie "DUP" o szybe... aha nietoperz.

O w sinsay? takie torby?! :D Ja kupilam ostatnio w kauflandize taka torbe z kotem i psem.... taka mala pakowna na zakupy :d

Z duma nosze :D A z zooplus amam zielona "I love pets" ;D
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw wrz 01, 2016 7:22 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

:strach: nietoperze?! Jak żeście do tego doszli? 8O Lekki zawał :mrgreen: Mnie raz takie łupniecie obudziło, kiedy drzemaliśmy z Kajem na kanapie, nie wiedziałam co się stało, pies leży, więc to nie On fiknął, więc o co cho? :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw wrz 01, 2016 10:33 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Koleżanka z pracy założyła dziś koszulkę z kotem Simona 8O
Pytam: skąd?
A ona co? Sinsay! :D
Fajny ten sklep 8)

A nietoperz ostatnio kilka dni siedział u sąsiada nad balkonem. Kolega go nie ruszał, tylko fotki strzelił. Niestety, pewnego dnia rano wyszedł na balkon, a nietoperz spadł i nie żył już :(
Na fb jest dużo info o tym, że teraz nietoperze szukają chyba miejsc na kimkę i jeśli zdarzy się, że wleci do mieszkania, to trzeba zgasić światła, zamknąć drzwi, żeby zostało tylko jedno wyjście - przez okno. I nie panikować. Tak więc chyba się to dość często zdarza :roll:

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Czw wrz 01, 2016 14:28 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Tak! SinSay ma śmieszne/fajne koszulki. Od dawna mi się tam podoba, choć dopiero teraz pierwsze zakupy... bo niestety ale mają tandetne materiały, "do pierwszego prania" :roll:

Widok na świat z nowego telefonu :>
Obrazek

ach, jak on na mnie reaguje! jak się słucha! jak działa! Robi zdjęcia od razu, gdy się go naciśnie! I mogę zrobić kolaż, bez przerzucania zdjęć na kompa :D Byłam w Internetach, wchodziłam na Facebooka(!), mam Instagrama. Tyyyle dobroci :D I tyle do odkrycia!

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw wrz 01, 2016 14:38 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Sinsay ma fajne i tanie rzeczy, ale fakt, materiały... Cóż. Niektóre takie... Szmatki.
Ale co tam.
Raz na ruski rok można ;)

Piękna fota, już jej dałam <3 na ig :D

Aia pisze:ach, jak on na mnie reaguje! jak się słucha! jak działa! Robi zdjęcia od razu, gdy się go naciśnie! I mogę zrobić kolaż, bez przerzucania zdjęć na kompa

Szok! :lol:
Żartuję ;)
No, fajna sprawa z porządnym smartfonem, to fakt. Niby same pierdoły się na nim robi, ale jakie to wygodne wszystko :D
No i wbrew pozorom bardzo potrzebne! 8)

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Czw wrz 01, 2016 14:49 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

A szok! :ryk:
Nie trzeba naduszać, przeklinać, czekać aż się ponownie włączy, czekać czy się załaduje i czekać kiedy się ponownie włączy, potrząsać i przeklinać 4 pokolenia wstecz :mrgreen: Mało tego, jak on ładnie do mnie gada, pogwizduje! Aż dziwne, że sprzedają takie cuda każdemu kto wejdzie do sklepu :lol:

Cieszę się, że udało mi się z powodzeniem opublikować pierwsze zdjęcie :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości