12.04 SGGW-akcja ZAPYTAJ MINISTRA (s.91)

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lut 24, 2011 1:51 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

Mimisia pisze:Zebrałam już parędziesiąt podpisów i wyślę je do znajomej z TOZu do Warszawy :)
Mogę Wam mailem wysłać listy do podpisów.

Dzięki Serdeczne za wykonaną pracę. Listy proszę wysłać bezpośrednio do Koalicji dla Zwierząt , adres do korespondencji:
Fundacja VIVA, ul. Kawęczyńska 16 lokal 42a, 03-772 Warszawa Na kopercie proszę umieścić oprócz adresu odbiorcy również adres osoby wysyłającej zebrane podpisy.

Jeśli starczy Ci energii to zachęcam do dalszego zbierania podpisów.

Zapraszam na stronę Koalicji http://www.koalicja.org.pl , zamieszczone na niej są ważne informacje, materiały do pobrania, listy, plakaty itp. Znajuje się tam również link do strony zawierającej ranking osób, które zebrały najwięcej podpisów.
Twój głos może zmienić sytuację wielu zwierzaków w Polsce, wspólnie jako świadomi swoich praw obywatele możemy tego dokonać.
http://www.koalicja.org.pl # http://zespoldlazwierzat.pl ^Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt -informacja ze strony sejmowej

Bożenowe Tymczasy :)

miluś

 
Posty: 192
Od: Nie wrz 14, 2008 8:43
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw lut 24, 2011 2:01 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

jojo pisze:nie moge sie doszukac, gdzie w katowicach mozna zlozyc podpis :(

Witaj jojo, mieliśmy się okazję poznać, zawoziłem Wacława do DS do Krakowa, pozdrawiam.
Miło, że chcesz wspomóc akcję zbierania podpisów dla Koalicji, najprościej możesz to zrobić drukując listę na podpisy, złożyć podpis i wysłać do Koalicji na wskazany adres do korespondencji : Fundacja VIVA, ul. Kawęczyńska 16 lokal 42a, 03-772 Warszawa , na kopercie proszę umieścić oprócz adresu odbiorcy również adres osoby wysyłającej zebrane podpisy.

Myślę, że jako osoba aktywna nie poprzestaniesz na jednym podpisie i zbierzesz wśród znajomych, przyjaciół, krewnych więcej, więcej podpisów i taki plik wyślesz do Koalicji.
Twój głos może zmienić sytuację wielu zwierzaków w Polsce, wspólnie jako świadomi swoich praw obywatele możemy tego dokonać.
http://www.koalicja.org.pl # http://zespoldlazwierzat.pl ^Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt -informacja ze strony sejmowej

Bożenowe Tymczasy :)

miluś

 
Posty: 192
Od: Nie wrz 14, 2008 8:43
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw lut 24, 2011 7:58 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

kasiaaaaaa pisze:gdzie mogę podpisać?
Jestem z Gliwic.

Nie można to jakoś usprawnić?
Nie wiem może w lecznicach?
Byłaby duża szansa na zebranie większej ilości podpisów.



Miejsca, gdzie w Gliwicach zostawiłam listy do podpisywania to na razie:

Gliwice:

* Gabinet Weterynaryjny ARKAS, ul. Sieronia 6,
* Przychodnia weterynaryjna J.M.Zimińscy - ul. Fredry 4,
* Gabinet dla zwierząt AMICUS - u. Pszczyńska 2,
* Sklep Wege (żywność ekologiczna) - ul. Raciborska 1,
* Sklep Natu (żywność ekologiczna) - ul. Dubois 4/1,

Prócz tego materiały będą umieszczone także w innych sklepach "Natu" na terenie Śląska:
o Katowice, ul. Powstańcow 10,
o Sosnowiec, ul. Targowa 8,

W weekend prawdopodobnie uda mi się przekazać je też do Katowic do kilku zaprzyjaźnionych miejsc - wtedy się dopiszę z adresami.

Gosia B

 
Posty: 1136
Od: Nie maja 17, 2009 9:35
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lut 24, 2011 8:04 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

jojo pisze:nie moge sie doszukac, gdzie w katowicach mozna zlozyc podpis :(


Hej

Mam nadzieję, że niebawem listy pojawią się w Złotym Ośle w Katowicach oraz w dwóch zaprzyjaźnionych kawiarniach/knajpkach. Jak tylko się to stanie - zaraz tutaj napiszę. Pozdrawiam.

Gosia B

 
Posty: 1136
Od: Nie maja 17, 2009 9:35
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lut 24, 2011 12:36 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

miluś pisze:
jojo pisze:nie moge sie doszukac, gdzie w katowicach mozna zlozyc podpis :(

Witaj jojo, mieliśmy się okazję poznać, zawoziłem Wacława do DS do Krakowa, pozdrawiam.
Miło, że chcesz wspomóc akcję zbierania podpisów dla Koalicji, najprościej możesz to zrobić drukując listę na podpisy, złożyć podpis i wysłać do Koalicji na wskazany adres do korespondencji : Fundacja VIVA, ul. Kawęczyńska 16 lokal 42a, 03-772 Warszawa , na kopercie proszę umieścić oprócz adresu odbiorcy również adres osoby wysyłającej zebrane podpisy.

Myślę, że jako osoba aktywna nie poprzestaniesz na jednym podpisie i zbierzesz wśród znajomych, przyjaciół, krewnych więcej, więcej podpisów i taki plik wyślesz do Koalicji.

witam serdecznie :D

wprawdzie moja dyspozycyjnosc jest mocno ograniczona, ale postaram sie zebrac wiecej niz moj podpis :wink:
Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

Obrazek

jojo

 
Posty: 11799
Od: Pon kwi 26, 2004 19:52
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw lut 24, 2011 13:57 Re: Zbierajmy podpisy pod projektem ustawy o ochronie zwierząt

Gosia B pisze:Ja też nie znalazłam DOKŁADNEJ daty, ale w sumie na cała akcję są 3 miesiące, a już trwa od jakiegoś czasu. Więc zostały nam jeszcze chyba ok. 2 miesiące spokojnego zbierania, a potem trzeba będzie dokładnie pilnować terminów...


Ponad 3. Zostały ponad 3 miesiące. 3 miesiące lecą od daty zarejestrowania inicjatywy obywatelskiej, a wg info na stronie koalicji - mają ją zarejestrować 28 lutego.
Obrazek

Shunia

 
Posty: 17373
Od: Wto lip 19, 2005 10:55

Post » Czw lut 24, 2011 16:13 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

Witam , jestem tu prawie nowa. Właśnie wydrukowałam listy i zabieram się za zbieranie głosów. Mam juz 3 :P Robię to m.in. pod wpływem tego artykułu. Podaję adres:
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/szokujace-nagranie-zamordowali-kota-dla-zabawy,1,4192837,region-wiadomosc.html
Szkoda słów.....Debile :evil:

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Czw lut 24, 2011 20:25 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

aktualnie brak tuszu, ale jutro lub w sobotę będzie więc wydrukuję koniecznie i będę zbierać podpisy :)

Pozdrawiam!

24102007

 
Posty: 273
Od: Sob lut 12, 2011 21:17
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lut 24, 2011 23:52 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

a czy jest mozliwosc skladania podpisow poprzez internet tak jak np petycje na stronie chyba petycje.pl

czy musza byc odrecznie ?
Obrazek.

iga5

 
Posty: 770
Od: Nie wrz 26, 2010 23:04

Post » Pt lut 25, 2011 13:22 Re: Koalicja zbiera podpisy - zebrano 8 tyś. , potrzeba 100 tyś.

pprzepraszam za off topa ale zglosila sie do mnie na FB dziewczyna, ktora dzis podczas zajec na Uniwersytetu Ekonom przy ul. Pulaskiego 25 (Katowice) wypatrzył kotka, ktory podobno tam 'pomieszkuje'. Rozmawiala juz z Fundacja For Animals, odbioro kotka z pobliskiej lecznicy, ale trzeba do tam dostarczyc ;/
Kotek jest bardzo przyjazny (sam wchodzi na rece) wiec to nie bedzie polowanie, ale Magda potrzebuje pomocy chocny w postaci transportu kociaka :|

Moze ktos moglby wspomoc Magde :1luvu:
Ludzi można podzielić z grubsza na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. Oscar Wilde

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ogonia

 
Posty: 1297
Od: Pon gru 06, 2010 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 25, 2011 16:24 Re: Koalicja zbiera podpisy - jest 5,3 tyś. , potrzeba 100 tyś.

iga5 pisze:a czy jest mozliwosc skladania podpisow poprzez internet tak jak np petycje na stronie chyba petycje.pl
czy musza byc odrecznie ?

Niestety przepisy są w tej sprawie jednoznaczne, tylko forma papierowa wraz z wymaganymi danymi oraz własnoręcznym podpisem.

Ważna uwaga, podpisywać się pod projektem mogą tylko osoby pełnoletnie, inne podpisy będą nieważne.
Osoby niepełnoletnie mogą zbierać podpisy wśród znajomych, krewnych itp. i w ten sposób wesprzyć Koalicję, taka praca jest bardzo potrzebna.
Ostatnio edytowano Sob lut 26, 2011 6:55 przez miluś, łącznie edytowano 1 raz

miluś

 
Posty: 192
Od: Nie wrz 14, 2008 8:43
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt lut 25, 2011 19:08 Re: Koalicja zbiera podpisy - zebrano 8 tyś. , potrzeba 100 tyś.

To się da zrobić. Może patrzę bardzo optymistycznie, ale... według statystyk na miau jest 35542 użytkowników, na dogomanii 35664. Jeśli każdy podpisze i da do podpisu 10 znajomym...
Tylko dziś w pracy z koleżanką uzbierałyśmy 54 podpisy.

Iga5, tu: http://www.koalicja.org.pl/ masz zasady.

Pozdrawiam.
Obrazek------------------Obrazek------------------Obrazek
Kotek V.2004 - 26.07.2010 ------ Grzybek 1998? - 05.10.2016 ---- Tosia 2005 - 19.08.2019
Mój Pierwszy Koci Aniołek [*] -- -Śpij spokojnie [*]------- ----------Dziękuję, że byłaś [*]

Kotek&Tosia

 
Posty: 998
Od: Śro lut 17, 2010 16:16

Post » Sob lut 26, 2011 7:34 Re: Koalicja zbiera podpisy - zebrano 8 tyś. , potrzeba 100 tyś.

Kotek&Tosia pisze:To się da zrobić. Może patrzę bardzo optymistycznie, ale... według statystyk na miau jest 35542 użytkowników, na dogomanii 35664. Jeśli każdy podpisze i da do podpisu 10 znajomym...

Czy ktoś ma pomysł jak temat Koalcji zamieścić "wysoko i widocznie" na Dogomanii, próbowałem pisać do właściciela serwisu dogomania.pl firmy REDKORN, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
Twój głos może zmienić sytuację wielu zwierzaków w Polsce, wspólnie jako świadomi swoich praw obywatele możemy tego dokonać.
http://www.koalicja.org.pl # http://zespoldlazwierzat.pl ^Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt -informacja ze strony sejmowej

Bożenowe Tymczasy :)

miluś

 
Posty: 192
Od: Nie wrz 14, 2008 8:43
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob lut 26, 2011 14:31 Re: Koalicja zbiera podpisy - zebrano 8 tyś. , potrzeba 100 tyś.

Witam,
popieram w pełni pomysł, zbieram podpisy mam w sumie ok. 30, ale nadal chodzę po znajomych, sklepach zoologicznych itp. Proszę o każdy głos! Zaangażujmy się,bo prawo to podstawa do poprawy losu zwierząt w Polsce.Dziękuję.Asia

jz10

 
Posty: 23
Od: Czw wrz 25, 2008 19:39

Post » Sob lut 26, 2011 15:30 Re: Koalicja zbiera podpisy - zebrano 8 tyś. , potrzeba 100 tyś.

miluś pisze:Czy ktoś ma pomysł jak temat Koalcji zamieścić "wysoko i widocznie" na Dogomanii, próbowałem pisać do właściciela serwisu dogomania.pl firmy REDKORN, ale nie otrzymałem odpowiedzi.[/u]

* ¤ * ¤ * ¤ * ¤ * ¤ * ¤ * ¤
Spróbuj raczej pisać do adminów lub moderatorów.
Bazarek dla Vita do 05.06 godz 20

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=162515

Iljova

Avatar użytkownika
 
Posty: 1244
Od: Śro lip 21, 2010 19:14
Lokalizacja: Bydgoszcz (Chorzów)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości