Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - WYNIKI str. 15 :)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lut 02, 2014 13:45 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - WYNIKI str. 15 :)

Witamy w lutowej edycji wyborów Miss i Mistera Miau :) W tym miesiącu temat konkursu to Koci Przyjaciele, czyli przyjaźń kocio-kocia, kocio-ludzka i wszelka inna :)

ObrazekObrazekObrazek


Bannerki:

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[URL=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=160246][IMG]http://imageshack.com/a/img843/8743/km2.gif[/IMG][/URL]


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[URL=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=160246][IMG]http://imageshack.com/a/img163/517/mmig.gif[/IMG][/URL]


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[URL=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=160246][IMG]http://imageshack.com/a/img716/8196/zjc.gif[/IMG][/URL]
Ostatnio edytowano Nie mar 02, 2014 10:09 przez Spilett, łącznie edytowano 2 razy

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 13:47 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - WYNIKI str. 15 :)

ZASADY KONKURSU:

Obrazek

1. Każda fotka kandydata to koszt 3 zł

2. Można prezentować też filmiki i gify z kandydatami. Cena 1 filmiku/gifu = 5 zł

3. Kandydatów można prezentować bez limitu zdjęć, miło by też było poczytać co nieco o kandydacie :) Mogą być zdjęcia/filmiki archiwalne, czyli kotów żyjących i tych za TM.

4. Kandydatów podajemy od TERAZ (2 luty) do 18 lutego włącznie do północy.

5. Wybór Miau Najpiękniejsi będzie trwał od 20 do 28 lutego włącznie do północy.

6. Link do zdjęć/filmików należy przesłać do mnie w PW, później fotki i filmiki będą zamieszczane na wątku.

7. Beneficjent bazarku będzie jeden, jeśli Duzi Miss i Mistera zgodzą się przekazać wygrane na jeden cel. Jednakże, jeśli zaistnieje taka potrzeba, Beneficjentów może być dwóch - jeden wskazany przez Miss, a drugi przez Mistera.

8. Beneficjentem może być kot biorący udział w konkursie, ale nie może być to nasze własne kotomstwo.
Np., jeśli wygra kot z DT u państwa X, może on, jako beneficjenta wskazać innego kota biorącego udział w konkursie, ale nie może wskazać sam siebie czy też innego kota z tego samego DT, niezależnie, czy ten bierze udział w konkursie czy nie.

9. Nie dopuszcza się przerabiania fotek w programach do obróbki zdjęć - tzn. nie dopuszcza się dorabiania elementów np. wielkanocnych, walentynkowych itp., nakładania jednego zdjęcia na drugie w celu uzyskania np. zdjęcia tematycznego. Wszelkie takie fotki będą dyskwalifikowane.
Ostatnio edytowano Nie mar 02, 2014 10:09 przez Spilett, łącznie edytowano 1 raz

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 13:51 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

ZASADY GŁOSOWANIA:

Obrazek

1. Głosować może każdy. Niedopuszczalne jest zakładanie drugiego konta, by ponownie zagłosować na swoich faworytów. W razie moich wątpliwości będę prosiła adminów o sprawdzanie IP. Z jednego IP można głosować tylko raz.

2. Nie głosujemy na własne "kotomstwo"!

3. Aby zagłosować, należy w swoim poście wpisać nr kandydatów, ich imiona oraz nick Dużego, oczywiście z podziałem na Kandydatki i Kandydatów.

4. Głosujemy przyznając punkty od 1 do 3 na 3 wybranych kandydatów/kandydatki (przyznajemy punkty, nie miejsca!)

5. Głosujemy tak:

KANDYDATKI:
3 PUNKTY - I MIEJSCE
2 PUNKTY - II MIEJSCE
1 PUNKT - III MIEJSCE

KANDYDACI:
3 PUNKTY - I MIEJSCE
2 PUNKTY - II MIEJSCE
1 PUNKT - III MIEJSCE

gdzie każda cyfra odpowiada ilości przyznanych punktów.
6. Podczas głosowania proszę podawać numery kandydatów lub pisać, od kogo jest. Jeśli np. kandydat nr.1 i kandydat nr.25 będą imiennikami - nie wpisanie przy głosowaniu na nich numeru im przyporządkowanego lub podania, od kogo są-będzie dyskwalifikowało WSZYSTKIE głosy osoby, która się do tego nie dostosuje.

7. Głosujemy tylko raz.

8. Agitowanie na wątkach i wysyłanie pw z prośbą o oddanie głosu na swojego faworyta będzie karane. Dopuszcza się jedynie agitowanie zapraszające do wzięcia udziału w konkursie i zagłosowania wg własnego sumienia. Ale nie na konkretnych kandydatów. Wyłącznie na wątku kandydującego np. w postaci zdjęcia kandydata z napisem: kandydat na mistera miau i banerku w podpisie.

9. Istnieje możliwość (natomiast nie jest to konieczne) przyznania wyróżnienia. Jeżeli dany kandydat zbierze 3 wyróżnienia, dodaje mu się jeden punkt. W przypadku 1 lub 2 wyróżnień - będą one decydowały o miejscu na podium :)


Uwaga!!!
Jeżeli do dnia rozstrzygnięcia konkursu (czyli koniec lutego) nie wpłynie na konto skarbnika przelew od Dużej/go Miss lub Mistera - tytuł ten przejdzie na następnego kandydata, który w kolejności zdobył największą ilość waszych głosów, a wpłata za jego zgłoszenie została uiszczona w terminie.


W tytule przelewu bardzo proszę, byście wpisywali: swój nick-luty 2014.
Tylko w ten sposób będzie wiadomo, od kogo jest dana wpłata :)
Ostatnio edytowano Nie lut 02, 2014 16:26 przez Spilett, łącznie edytowano 1 raz

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 13:51 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Nagrody:

Obrazek
I MIEJSCE: iwaka coś zasponsoruje :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek
II MIEJSCE: MaryLux sponsoruje "Okruszynki Inki" - tomik wierszy o kotach :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek
III MIEJSCE: mamamariana ufunduje coś dla Dużego i coś dla Kotka :1luvu: :1luvu: :1luvu:



Kociaki z najmniejszą ilością głosów otrzymają ode mnie drobny upominek na pocieszenie :)
Ostatnio edytowano Nie lut 16, 2014 18:20 przez Spilett, łącznie edytowano 4 razy

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 13:52 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Skarbnik
Ostatnio edytowano Sob cze 21, 2014 20:09 przez Spilett, łącznie edytowano 1 raz

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 13:52 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Rozliczenie:

Obrazek
+ 1 zł dla równego rachunku ode mnie, czyli...
Razem: 290 zł
Ostatnio edytowano Nie mar 02, 2014 21:27 przez Spilett, łącznie edytowano 2 razy

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 13:58 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Dotychczasowi Beneficjenci:

1. Styczeń 2014
ab. pisze:Grandzioł i ja chcemy przeznaczyć nagrodę na ratowanie bardzo chorego Wojtusia z tego wątku:
viewtopic.php?f=1&t=160242
Maluch walczy o życie, a dług w lecznicy rośnie :cry:
Dane do przelewu prześlę na PW jak tylko dostanę.


charm pisze:
moje burasiątka swoją wspólną część nagrody chciałyby przeznaczyć na katowickie niekochane :oops: czyli koty z katowickiego schroniska, czyli od niedawna fundacja Przystanek Schronisko... takiej ilości kotów zimą nie pamiętam od wieeeelu lat :( (konkretniej nigdy takiej ilości nie było, i najstarsi wolontariusze też nie pamiętają...)
w tym sporo "specjalnej troski", kochana alergiczka Savanka, i kilkadziesiąt innych, z których każdy wymaga opieki...

tu jest wątek niekochanych viewtopic.php?f=1&t=159986
a dane do przelewu:
Fundacja ''Przystanek Schronisko''
43-190 Mikołów ul. Rymera 1a/26
KRS 0000431376
ING Bank Ślaski 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
w tytule przelewu darowizna - koty
Ostatnio edytowano Wto lut 04, 2014 10:28 przez Spilett, łącznie edytowano 1 raz

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 14:00 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Dotychczasowi zwycięzcy:

1. Styczeń 2014 - Kociaki Łobuziaki
Miss: Grandzia od ab. :1luvu:
I vicemiss: Kiri od pirulasińska :1luvu:
II vicemiss: Kicia Krakowianka od mavi :1luvu:

Mister: duet Beeju & Guree od charm :1luvu:
I vicemister: Marcelek od aannee99 :1luvu:
II vicemister: Tamu od pirulasińska :1luvu:
Ostatnio edytowano Nie lut 02, 2014 15:14 przez Spilett, łącznie edytowano 1 raz

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 14:01 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Kandydatki, czyli Kocie Panienki i ich Przyjaciele:

1. Tola od: kotina :1luvu:

Tola i jej duży, którego molestuje parę razy dziennie, musi ją nosić na rękach i miziać, bo się drze jak goopia, dopóki nie zajmie się koteczkiem :love:
ObrazekObrazek

Do mnie też przychodzi, ale tylko pospać wtulona jak dziecko :love: Kładzie się też obok Aziry i prowokuje ją do zabawy, a gdy ma dość drze się jak opętana i ucieka
ObrazekObrazek


2. Tinusia od: kotina :1luvu:

Tinusia prawie od razu zaakceptowała naszą sunię – szybciutko się zaprzyjaźniły – tutaj Tinka myje nochal suni :love:

Obrazek


3. Dziunia od: kotina :1luvu:

Dziunieczka też zaczepia Azirę, przechodzi obok niej i swoim długaśnym ogonkiem wachluje suni przed nosem
Obrazek
razem też śpią
Obrazek


4. Tysia i Tosia od: kotina :1luvu:

A to nasza nierozłączna para Tysia i Tosia. Tosię malutką przyjęła pod swoje „skrzydła” Tysia
Obrazek

do tej pory zawsze są razem
Obrazek

Na tej fotce trzy moje kochane koteczki (Tinka, Tysia,Tola) zaszczyciły mnie swoją obecnością :o
Obrazek


5. Szyszka od: iwaka :1luvu:

Miauuuuuu ja chcę mieć przyjaciela!

Obrazek

Wypatruję go i wypatruję...

Obrazek

I nic :( , pozostała tylko duża, żeby się poczułościować :mrgreen:

Obrazek

6. Pola i Zuzia od: Ewa L. :1luvu:

Pola i jej przyjaciółka Zuzia. :1luvu:
Wspólne wyglądanie przez okienko. :mrgreen:
Obrazek
Wspólne uprawianie balkoningu. :mrgreen:
Obrazek
Pola i jej duuuuży przyjaciel Miś :mrgreen:
Obrazek

7. Delta od: mavi :1luvu:

Swój zawsze ciągnie do swego, a czarny charakterek do czarnego charakterku.
Najpierw się podchodzi na paluszkach:
Obrazek
Potem się kocha:
Obrazek
Pieści:
Obrazek
Całuje:
Obrazek
A na koniec się z nią śpi:
Obrazek

8. Perełka od: Spilett :1luvu:

Cześć! Jestem Perełka. Bardzo ze mnie towarzyski kotek, wiecie? Kiedyś mieszkała z nami Zuzia i było nam razem fajnie.
Razem paczałyśmy przez okno...
Obrazek

Razem obserwowałyśmy chomika...
Obrazek

Nawet spałyśmy razem!
Obrazek

A potem Zuzia pojechała do swojego domku i zostałam z chomikami. Ale też jest fajnie :)
Obrazek


9. Tigrina od: Thorkatt :1luvu:

Tigrina( z prawej) w TRÓJKOCIE - Tigi a oficjalnie Coco Clanad PL vel CocoChanel :wink: - oaza spokoju, miłości, cierpliwości i zgody, czasem tajfun zabawy. Potrafi wszystko wyrazić , długo wpatrując się w osobę, do której ma sprawę. Prawdziwa kobietka - uwielbia i uwodzi mężczyzn powłóczystymi spojrzeniami miodowo-zielonych oczu. Jej milość to tez wołowina maczana delikatnie w wodzie żywiec.
Obrazek

10. Bella i Rysia od: isabell36 :1luvu:

Nadmorskie Pannice - są najlepsiejszymi przyjaciólkami co to śpią razem, myją się nawzajem no i oczywiście razem urządzają gonitwy i nawalanki :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Wto lut 18, 2014 22:05 przez Spilett, łącznie edytowano 7 razy

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 14:01 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Kandydaci, czyli Koci Panowie i ich Przyjaciele:

1. Muszu i Teemo od: Rilla07 :1luvu:

Muszu i jego przyjaciel Teemo.
Muszu znalazłam w zimie 2010 roku a Teemelka adoptowałam we wrześniu 2013r. Od tego czasu kocurki są nierozłączne.
Obrazek

Teemo prawdopodobnie bardzo wcześnie stracił mamę. Teraz za to ma dużego braciszka :)
Obrazek

Codzienna wspólna toaleta to podstawa
Obrazek

Kocurki razem na kanapie
Obrazek

Alien zwany "Teemomusz" śpiący na regale :)
Obrazek

Oglądanie ptaszków i "ludziów" za oknem to jedna z ulubionych form spędzania czasu :)
Obrazek

2. Cynamon od: kotina :1luvu:

Cynamon lubi wskakiwać na kolana i domagać się głasków
Obrazek

kiedyś wskoczył nawet gdy leżał tam już Fituś, który …. „przestraszył” się padającego deszczu i musiał koniecznie przytulic się do swojej dużej
Obrazek

3. Moris od: iwaka :1luvu:

Moris i "przyjaciele" :mrgreen:

Tutaj jestem z moim pierwszym kumplem , jak jeszcze w domu nie było Szyszki :D

Obrazek

Chcę powąchać Szyszkową dupkę, czy aby nie poznała jakiegoś przyjaciela na dworze :D
Obrazek

Zaprzyjaźniam się z ptaskiem :mrgreen:
Obrazek

I mój jedyny prawdziwy przyjaciel , z którym śpię rozmawiam i on jedyny mnie rozumie- krówek :1luvu:
Obrazek

4. Akson i Albert od: basidrak20 :1luvu:

Dzień dobry,
Jestem Akson i Albert(Pręgus).
Póki możemy śpimy razem i razem się bawimy. Zabieramy sobie zabawki, jemy z jednej miseczki i schowaliśmy dużej piłeczkę naszą do zabawy :) Nie pomyśleliśmy że nie będziemy mieć czym się bawić, bo Duża nie może jej odszukać.
Często się przytulamy, jest nam wtedy cieplutko.
A przy okazji Akson ma poduszkę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

5. Kubuś i Dżulia od: Miraclle :1luvu:

Kubuś i Julia (Dżulia)
Cześć Ciocie i Wujki jestem Kubuś. W tym roku skończę 7 lat. Niektórzy już mnie znają, mojego brata i siostrę.
Siostrę mamy psią. Taka czarna, mała, szczekająca. Trochę dziwna, ale to pewnie przez ten wiek, bo wiecie ona już jest stara ale ciiiiiiii.

Jak byłem młodszy to tak sobie spałem z siostrą
Obrazek

Tu razem paczamy na dużą, żeby dała coś dobrego do schrupania
Obrazek

Lubię pilnować Dżulki co by wszystkie chrupki wyjadła i nie zostawiła na potem
Obrazek

Kiedyś nawet razem wyszliśmy na spacerek
Obrazek

6. Gucio od: Ewa L. :1luvu:

Gucio to synuś mojej Zuzi. Po śmierci swojej pani wrócił do DT w którym się wychował i tam długo czekał na swój nowy domek ale udało się. :ok:
Gucio jako kociak zaprzyjaźnił się z dużym czarnym kocurkiem Maksiem. :1luvu:
Obrazek
Gucio z najlepszym przyjacielem swoim braciszkiem. :1luvu:
Obrazek

7. Odik i Maru od: Villentretenmerth :1luvu:

Odik się raczej nie przyjaźni - jest "artystą osobnym".

Obrazek

Obrazek

Dotąd przyjaźnił się wyłącznie ze mną. Teraz coś się zmienia, i dobrze. Stateczny, spokojny Maru może się już zaprzyjaźnić. Oczywiście smarkacza Alberta to nie dotyczy - niech najpierw dorośnie. :mrgreen:

Przyjaźń kocio-kocia w wydaniu potrójnym:
Nowe zdjątko - "Trzej Kamraci" - nie tulą się - bo to samce - tygrysy prawdziwe, ale zapewniam, że się lubią. Czasem wylizują sobie uszy a czasem się piorą i skrzeczą na siebie (zwłaszcza Odiś - ten najwyżej, z oczami Nefretete)... Kocham ich.

Obrazek

Przyjaźń kocio-ludzka:
Leniwe sobotnie poludnie...

Obrazek

Tak wygląda kocio - ludzka przyjaźń - leżymy sobie:D


8. Kostek od: Thorkatt :1luvu:

"Pojawiłeś się w Wigilię, w pierwszą Wigilię bez Mamy, tak jak wysłannik, który ma zająć czymś rozdarte smutkiem serce i przekazać wieści o wielkiej miłości. Byłeś kotkiem bezproblemowym, gotowym by kochać i dawać miłość. To przekazywanie miłości i budowanie stosunków miedzy nami następowało bardzo szybko - tak jakbyś czuł, że nie mamy za dużo czasu.Jak przyjemnie było przyjść do Ciebie, bo wiadomo,że powitasz , będziesz nawoływać i radośnie odpowiadać. Mogłam wtulić się w Twoje miękkie, aksamitne futerko,poczuć wąsiska na twarzy usłyszeć te wszystkie miaukania, mruczanki i odczuć udeptywanki, gdy wytupywałeś w polar swoją wielką miłość. Z ulubionego fotelika wchodziłeś wprost w moje ramiona i od razu dawałeś znać, jak ci dobrze, wchodziłeś mi na ramiona jak papuga i jako Kot Kapelusznik mogliśmy spacerować. Z Tobą na kolanach mogłam szydełkować, sprawdzać sprawdziany, dziergać na drutach. Na czarnej spódnicy zostawiałeś takie śliczne odciski łapek i żałuję, że nie pokazałam ich innym. Z Tobą na kolanach, a więc razem skończyliśmy dzierganie wełniaczka, którego dla kotów nie skończyła moja Mama [*], a Ty bawiłeś się kulką od drutów i chwytałeś włóczkę. Robi się coraz cieplej - brakuje Ciebie bardzo :( "

Obrazek
Kostek Kapelusznik
Obrazek
Na barana
Obrazek
Kostek jako papuga

9. Kacperek od: jolabuk5 :1luvu:

Kacperek to śliczny czarno biały kocurek. Mieszka w DT u jolabuk5 i czeka na swój własny domek.Jest żywiołowy i lubi się bawić z innymi kotkami.
Na zdjęciu ze swoim przyjacielem Melusiem.
Obrazek

Obrazek

10. Pysio od: agusialublin :1luvu:

Jestem Pysio :D
Obrazek

Wyluzowany Misio :ok:
Obrazek

A to mój super kumpel GUMISIO :D
Obrazek

Obrazek

11. Tymuś i Maniuś od: mamamariana :1luvu:

Oto Tymuś i Maniuś. Poznali się w DT u magdaradek , kiedy byli takimi maleńtasami,sierpień 2012:
Obrazek

Długo czekali na swój DS, a ich przyjaźń się zacieśniała. To zdjęcie z ogłoszenia adopcyjnego, w listopadzie 2012, kiedy się w nich zakochałam:
Obrazek

Z przyczyn od nas niezależnych (deweloper, twu!), Chłopcy czekali na nas ,aż pół roku. Ale dzięki temu,odwiedzając ich w DT, zaprzyjaźniliśmy się z magdąradek i Jej Rodziną :1luvu:
W maju 2013 roku Tymuś i Maniuś w końcu poszli "na swoje":

Razem wygrzewamy się na słońcu.
Obrazek
Razem kotłujemy się w świeżym praniu.
Obrazek
Poróżnic nas może tylko micha :wink:
Obrazek
"Zeżarłeś ostatniego chrupka, chamie!"


12. Mimi i Tofik od: vacances2020 :1luvu:

Szary kotek w typie neva to Mimi,znalazlam go w Casablance na targu rybnym,byl taki malusienki ze spal mojemu mezowi na rece,teraz ma 5 lat,jest ozdrowiencem z pp. Rudy kotek Tofik to rodowodowy maine coon kupiony w hodowli w Polsce niestety jest troszke chory podejrzewamy dysplazje,ale radzi sobie niezle, ma 6 i pol miesiaca.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

13. Marcelek od: aannee99 :1luvu:

Marcelek na początku raczej bał się Luny, gdy podchodziła do niego, to uciekał, chował się pod łóżko. Szybko jednak jego nastawienie do naszej suni, zmieniło się - najpierw zaczepiał ją wskakując na klatkę i wkładając tam swoje łapki, a kilka dni później .. spał już razem z nią. Nasze futrzaki bardzo się lubią :1luvu: Chciałam też wspomnieć króciutko o miłości mojej córci do Marcela, jest naprawdę wielka. Wiki uwielbia naszego kocurka, z wzajemnością oczywiście :)

Obrazek

Obrazek

14. Zen od: magdar77 :1luvu:

Zen jest moim trzynastoletnim tymczasem ze schroniska w Szczytnie. To siła spokoju i łagodności. Moje dziecię to ADHD, tornado i huragan, do tego głośne :) W myśl zasady, że przeciwieństwa się przyciągają, zakumplowali się na całego.
Zdjęcie zrobione jakieś pół godziny po przyjeździe Zena do nas:
Obrazek
a potem już było tylko lepiej :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

15. Deser, Batman i Kicia od: wanda164 :1luvu:

Batman dostał kiedyś eksmisję z własnego domu; wychowany w bloku, został wyrzucony do warsztatu, gdzie omal nie zginął. Nikt go nie chciał... Zamieszkał z nami i teraz to on tu rządzi :)
Deser jako kocię przyniesiony do uśpienia, odratowany i wyadoptowany miał tego pecha, że po paru miesiącach zachorował. Pan oddał kota, bo kto by chciał chorego... W sumie i tak dobrze, że nie wyrzucił :( Wolontariuszka przez pół roku leczyła kota w klatce w piwnicy, bo nie miała warunków. Kiedy go zabrałam, nie miał nawet wąsów - wypadły od tarcia o pręty... Roczny kot na nowo uczył się biegać, skakać i przytulać :) A jest taki słodki, jak to deser! Maleńka Kicia była znaleziona ukryta pod maską mojego auta, ale to już inna bajka.

Batman i Deser:
love for ever
Obrazek

dwa kłębuszki
Obrazek

ciepło... miękko... mrrrrrrrr...
Obrazek

jak się człowieki nie zmieszczą do łóżka, to niech idą na fotel
Obrazek

Batman i Kicia:
czasem odwiedzają mnie młode laski ;)
Obrazek

Deser i Kicia:
ja też lubię spać z dziewczynami :)
Obrazek

16. Beeju & Guree od: charm :1luvu:

Burasiątka - tzn Beeju i Guree :)
nierozłączni bracia, adoptowani wspólnie z dt, gdy zaczynałam dopiero swoje życie z kotami - miał być jeden, są dwa, no bo przecież ich nie można rozdzielać :1luvu:

Często razem się relaksują
Obrazek

razem śpią
Obrazek

Obrazek

razem się bawią
Obrazek

i razem dotrzymują mi towarzystwa, gdy jest mi smutno, źle, albo gdy jestem chora (zdjęcie zrobione telefonem jak miałam mega grypsko... martwiłam się tylko, żeby burasiątek nie zarazić :oops: ) - dla mnie to też najlepsi koci przyjaciele, jakich można sobie wymarzyć :1luvu:
Obrazek

Jak to się kiedyś dawno temu na studiach nauczyłam: symetria musi być i spontaniczne złamanie symetrii możliwe jest tylko przy odpowiednio dużych energiach :ryk:
Obrazek
Ostatnio edytowano Czw lut 20, 2014 9:49 przez Spilett, łącznie edytowano 18 razy

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 14:02 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Komisja wyborcza:
:arrow: Spilett
:arrow: Marcyśka
:arrow: Myszolandia
:arrow: charm


Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do udziału w konkursie :) :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ostatnio edytowano Czw lut 06, 2014 20:32 przez Spilett, łącznie edytowano 3 razy

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 14:08 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

zapisuje sobie
Kostek[*] nie zdążył wziąć udziału w poprzedniej edycji, to pokaże się w tym, bo to wielki przyjaciel dla człowieka był.
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 02, 2014 14:09 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

jesteśmy i pewnie się wystawimy :ok:
czynię banerki, na przykład takie jak te poniżej. jeśli potrzebujesz - ślij PW, zaradzimy.
Obrazek Obrazek

Maupa

Avatar użytkownika
 
Posty: 3038
Od: Pon cze 04, 2012 23:38
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Post » Nie lut 02, 2014 15:14 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Tym razem za na pewno weźmiemy udział :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Nie lut 02, 2014 15:17 Re: Wybory Miss i Mister Miau - luty '14 - "Koci Przyjaciele

Ja też jestem i jeśli nagroda związana ze świętami wielkanocnymi może być :D - to zgłaszam się nieśmiało na sponsora III miejsca.
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości