WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie kwi 07, 2013 14:54 WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W KWIETNIOWEJ EDYCJI MISS I MISTER MIAU.

WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ 2013R. - „ŚNIADANIE MISZCZUUUF”

W tym miesiącu pokażcie jak jedzą, co jedzą, w jakich miejscach... Wasze KOCIASTE :wink:
ZAPRASZAMY NA ŚNIADANIE MISZCZUUUF :wink:


Obrazek

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU!!!

BANERKI:
Ostatnio edytowano Nie kwi 07, 2013 15:13 przez KITA - RZESZÓW, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 14:59 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

ZASADY BAZARKU:

Obrazek

1. Każda fotka kandydata to koszt 3 zł.
PROSZĘ O ZACHOWANIE ODPOWIEDNIEJ WIELKOŚCI ZDJĘĆ MAX. 600x450 PIKSELI.

2. Można prezentować też filmiki z kandydatami. Cena 1 filmiku = 5 zł

3. Kandydatów można prezentować bez limitu (Mile widziane krótkie bio o kocie). Mogą być zdjęcia/filmiki archiwalne,
pod warunkiem, by były to fotki/filmiki kota żyjącego.

4. Kandydatów podajemy od TERAZ do 19 KWIETNIA włącznie do północy.

5. Wybór Miau Najpiękniejsi będzie trwał od 21 do 30 KWIETNIA włącznie do północy.

6. Link do zdjęć/filmików należy przesłać do mnie prv, później fotki i filmiki będą zamieszczane na wątku

7. Beneficjentów bazarku będzie dwóch- 1 wskazany przez Mistera i 1 wskazany przez Miss (wpływy bazarkowe podzielimy na pół, chyba, że strony dogadają się między sobą i wspólnie ustalą jednego beneficjenta).

8. Beneficjentem może być kot biorący udział w konkursie, ale nie może być to nasze własne kotomstwo.
Np., Jeśli wygra kot z DT u państwa X, może on, jako beneficjenta wskazać innego kota biorącego udział w konkursie, ale nie może wskazać sam siebie czy też innego kota z tego samego DT, niezależnie, czy ten bierze udział w konkursie czy nie.

9. Nie dopuszcza się przerabianie fotek w programach do obróbki zdjęć-tzn.nie dopuszcza się dorabiania elementów np. wielkanocnych, walentynkowych itp., nakładania jednego zdjęcia na drugie w celu uzyskania np. zdjęcia tematycznego... Wszelkie takie fotki będą dyskwalifikowane.

Bardzo też proszę o pisanie numerów kandydatów podczas typowania, to ułatwi mi znacznie odszukanie kandydata na liście oraz w przypadku zbieżności imion.
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:00 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

ZASADY GŁOSOWANIA:

Obrazek

1. Głosować może każdy. Nie dopuszczalne jest zakładanie drugiego konta, by ponownie zagłosować na swoich faworytów. W razie moich wątpliwości będę prosiła adminów o sprawdzanie IP. Z jednego IP można głosować tylko raz.

2. Nie głosujemy na własne "kotomstwo"

3. Aby zagłosować, należy w swoim poście wpisać nr kandydata i kandydatki

4. Głosujemy przyznając punkty od 1 do 3 na 3 wybranych kandydatów i 3 wybrane kandydatki.(przyznajemy punkty, nie miejsca!)

5. Bardzo proszę o podawanie WSZYSTKICH wytypowanych w 1 poście pisząc:

KANDYDATKI:

1.
2.
3.

KANDYDACI:
1.
2.
3.
gdzie każda cyfra odpowiada ilości przyznanym punktom.

6. Jeśli ktoś nie jest do końca zdecydowany, ma np. obstawione kandydatki a kandydatów jeszcze nie-proszę nie głosować cząstkowo, dopóki nie będziecie pewni również, co do kandydatów.

7. Cząstkowego głosowania: tzn. kandydatki dziś podam a kandydatów za tydzień jak się zdecyduję, na kogo stawiam-nie będę traktowała poważnie, nie będę wliczać tych głosów.

8. Zabrania się głosowania w inny sposób, np.: 1 punkt: on i ona, 2 punkty: on i ona 3 punkty: on i ona. To utrudni mi bardzo podliczanie głosów.

9. Podczas głosowania proszę podawać numery kandydatów lub pisać, od kogo jest. Jeśli np. kandydat nr.1 i kandydat nr.25 będą imiennikami-nie wpisanie przy głosowaniu na nich numeru im przyporządkowanego lub podania, od kogo są-będzie dyskwalifikowało WSZYSTKIE głosy osoby, która się do tego nie dostosuje.

10. Głosujemy tylko raz.

11. Agitowanie na wątkach i wysyłanie pw z prośbą o oddanie głosu na swojego faworyta będzie karane.
Pierwsza kara-nie zaliczenie głosów osoby agitującej
druga kara-wykluczenie wszystkich kandydatów agitującego.
Wszelkie sytuacje związane z agitowaniem, tak jak to miało miejsce między innymi podczas poprzedniego konkursu-jest spamowaniem, będzie zgłaszane do moderatorów i traktowane, jako próba kupienia głosów.

12. Dopuszcza się jedynie agitowanie zapraszające do wzięcia udziału w konkursie i zagłosowania wg własnego sumienia. Ale nie na konkretnych kandydatów. Wyłącznie na wątku kandydującego np. w postaci zdjęcia kandydata z napisem: kandydat na mistera miau i banerku w podpisie

13. Istnieje możliwość natomiast nie jest to konieczne, otóż możecie przyznawać wyróżnienia. Dotąd czasem takie sytuacje miały miejsce, ale te głosy nie były brane pod uwagę.
Od teraz możecie przyznać po 1 wyróżnieniu dla 1 wybranego kocurka i 1 wybranej koteczki. (można też albo kocurkowi albo koteczce). Wyróżnienie to przyznajemy na zasadzie jak dotąd było to nieoficjalnie - nie przyznając punktów.
W ogólnej klasyfikacji te głosy nie będą nadal doliczane, brane będą pod uwagę w razie remisu na podium, a liczba zdobytych wyróżnień przesądzi w takim przypadku o zwycięstwie. (kto zdobędzie więcej wyróżnień - wygrywa). Także w tym przypadku nie można głosować na swoje "kotomstwo" i także agitowanie jest niedopuszczalne.


Uwaga!!!
Jeżeli do dnia rozstrzygnięcia konkursu nie wpłynie na konto skarbnika przelew od Dużej/go Miss lub Mistera - tytuł ten przejdzie na następnego kandydata, który w kolejności zdobył największą ilość waszych głosów a wpłata za jego zgłoszenie została uiszczona w terminie.


W tytule przelewu bardzo proszę, byście wpisywali: swój nick-kwiecień2013.
Tylko w ten sposób będzie wiadomo, od kogo jest dana wpłata, a kogo mamy "ścigać z odsetkami za opóźnienia"


Uwaga!!!
Podczas oddawania głosów bardzo, ale to bardzo ważne i o to bezwzględnie proszę:
typując swoich kandydatów piszcie:
albo imię kandydata i numer mu przypisany
albo imię kandydata i Nick osoby, od której kot jest, osoby zgłaszającej.
Mogą się zdarzyć duble w imionach, a dokładne doprecyzowanie pozwoli uniknąć nieporozumień, o którego kota chodzi, któremu kotu przyznać punkt. W przeciwnym razie nie będziemy zaliczać w razie wątpliwości żadnych głosów od osoby, która głosowała mało precyzyjnie.
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:02 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

NAGRODY:

Obrazek
I MIEJSCE:
Dla Zwycięzcy zostanie wykonana nagroda od halinki1403 :1luvu:


Obrazek
II MIEJSCE:
Dla Dużego isabell36 wykona drobiazg biżuteryjny :1luvu:


Obrazek
III MIEJSCE:
Od Ewa L. powędrują cudowne przytulanki :1luvu:


Dla tych z ostatniego miejsca, którzy "przespali " coś się wymyśli :wink:
Ostatnio edytowano Pt kwi 12, 2013 18:36 przez KITA - RZESZÓW, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:02 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

SKARBNIK:

Pieniążki proszę wpłacać:

Barbara Orzechowska - Piekiełek
Numer rachunku :
78 1140 2004 0000 3902 7455 7503
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:03 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

POST ROZLICZENIOWY:

:arrow: Ewa L. - 39zł :1luvu:
:arrow: Thorkatt - 5zł :1luvu:
:arrow: milena88 - 12zł :1luvu:
:arrow: AgaS1987 - 30zł :1luvu:
:arrow: KITA - RZESZÓW - 40zł :1luvu:
:arrow: katarzyna1207 - 15zł :1luvu:
:arrow: Josie - 18zł :1luvu:
:arrow: mavi - 15zł :1luvu:
:arrow: czarno-czarni - 5zł :1luvu:
:arrow: isabell36 - 3zł :1luvu:
:arrow: michalinadzordz - 6zł :1luvu:
:arrow: AnnikAKrk - 6zł :1luvu:
:arrow: ewa_mrau - 12zł :1luvu:
:arrow: halinka1403 - 5zł :1luvu:

RAZEM: 211zł
Ostatnio edytowano Pt maja 03, 2013 16:02 przez KITA - RZESZÓW, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:07 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

DOTYCHCZASOWI BENEFICJENCI:

STYCZEŃ 2013R. "KOCHAM SPAĆ"
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=149691
Fundacja KOTylion
95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a
03-772 Warszawa
457ZŁ


LUTY 2013R. "DUETY"
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=150611
Kociamka bardzo potrzebuje pomocy finansowej dla wiejskich kotów
z tego wątku http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=150254
254ZŁ


MARZEC 2013R. "KOCIE PIĘKNOŚCI"
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=151446
:arrow: Fundacja EBRA
73 1560 0013 2386 1997 7656 0002

71,50ZŁ
:arrow: lidka02 dokarmia na mieście 55 kotów mając 24 swoje w domu
71,50ZŁ
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:09 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

DOTYCHCZASOWI ZWYCIĘZCY:

STYCZEŃ 2013R. "KOCHAM SPAĆ"

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=149691

MISS: ABI od CoolCaty
I VICEMISS: KOLA od Aaaśka
II VICEMISS: BELLA od isabell36

MISTER: GUCIO od dilah
I VICEMISTER: FILEMONEK od EVA2406
II VICEMISTER: KLEKS od becia_73



LUTY 2013R. "DUETY"

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=150611

I MIEJSCE - 19. Małgosia i Bazylek od Danusia
II MIEJSCE - 2. Morfeusz i Kefir od czarno-czarni
III MIEJSCE - 13. Laki i Karmel od Duszek686
IV MIEJSCE - 17. Rysio i Tosia od Iwonami
V MIEJSCE - 21. Dori i Tita od KITA - RZESZÓW


MARZEC 2013R. "KOCIE PIĘKNOŚCI"
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=151446

MISS: 11. TULINKA od puszatek
I VICEMISS: 2. RYSIA od isabell36
II VICEMISS: 1. KATJA od milena88

MISTER: 2. MICIUŚ od czarno-czarni
I VICEMISTER: 1. MIKSER od bakakaj
II VICEMISTER: 5. RUDI od halinka1403
Ostatnio edytowano Czw kwi 11, 2013 11:25 przez KITA - RZESZÓW, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:10 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

KANDYDATKI:

1. ZUZIA od Ewa L.

sosik pychota mniam-mniam!!
Obrazek

nie przepadam za mokrym jedzonkiem chyba że ma dużo sosiku :D
Obrazek

nie jestem chytra i z koleżanką jedzonkiem też się podzielę :1luvu:
Obrazek

zawsze pamiętam że po jedzeniu należy popić :piwa:
Obrazek

no co?a ty nie popijasz? 8O
Obrazek

może jeszcze troszkę? :wink:
Obrazek
Zuzia to obecnie 6 - letnia,milutka,cichutka i spokojniutka koteczka. Prawie 4 lata temu znaleziono ją na terenie szpitala z 4 kociętami [same chłopaki :D ]. Po sterylizacji przebywała w DT jolabuk5. Od ponad 2 lat ma u mnie stały kochający domek.

2. POLA od Ewa L.

w przeciwieństwie do mojej koleżanki Zuzi uwielbiam pasztety i musy :kotek:
Obrazek

choć suchym też nie pogardzę :wink:
Obrazek

uwielbiam do picia wodę z borówek :love:
Obrazek

turystyczną też nie pogardzę :wink:
Obrazek

chętnie skosztowałabym Zuzi jedzonka :ryk:
Obrazek

ale wodę też lubię :D
Obrazek

no co? pijącego kota nie widziałaś? :twisted:
Obrazek
Pola to 2 letnia zwariowana krówka. Trafiła do mnie gdy miała 2 mieś z Opola - stąd jej imię.
To kochana i bardzo miziasta koteczka.


3. BESTLA od Thorkatt

Koci savoir vivre czyli jak zachować się na/ przy stole czyli czego kot nie zrobi, by zdobyć smakołykowy okruszek.
http://www.youtube.com/watch?v=xhX0IsWtnqk

4. KATJA od milena88

Katja - Mruczący treser i kojący okład dla wybranych, pro-zwierzęcych serc.
Obrazek

Barfne śniadanko. Mięsna przekąska dobrze robi na koci brzuszek.
Obrazek

i tak Cię dorwę...rybko moja
Obrazek

Obrazek

Obrazek

5. KOTOŚ od AgaS1987

Przepadam za mleczkiem dla kotków. Zawsze ładnie o nie prosze – No daaaaaj mi mleczka Duża albo sama je wezmę!
Obrazek

Piję ile sił w języku :catmilk: , a nawet piję „całą sobą”. No może nie całą sobą, ale całym pyszczkiem to na pewno ;)
Obrazek

Teraz już wiem skąd te białe kropeczki na podłodze :twisted: … Dobra uciekam stąd!
Obrazek

Oj, a jednak mnie zatrzymali. I jeszcze parafinę dają. Ale to nic, bo ja kocham parafinkę i to tylko prosto z buteleczki :1luvu:
Obrazek
Nazywam się Kotoś :D Wiem, wiem zastanawiacie się co robię w Kandydatkach a nie Kandydatach, skoro mam takie imię. Jednak ja jestem Koteczką. I to nie byle jaką. Jestem szylkretową kicią :kotek: . I pomimo mgiełki na oku widzę więcej od Was ;) Powiem Wam jeszcze w tajemnicy (ponoć Kobitki nie powinny tego zdradzać), że ważę 3,5 kg i jestem na specjalnej diecie weterynaryjnej, którą bardzo lubię, a to chyba dlatego, że moim ulubionym jedzonkiem jest suchy pokarm :D

6. DORI od KITA - RZESZÓW

mama mówi, że warzywa są zdrowe :wink:
Obrazek

mleczko, pycha :piwa:
Obrazek

piersi... moje ulubione :lol:
Obrazek

i z której miseczki jeść? :roll:
Obrazek

kradzione ze stołu :mrgreen:
Obrazek

moja pomidorowa :ryk:
http://www.youtube.com/watch?v=8sm6FNzSPB8&feature=youtu.be

Dori najpiękniejsza kocia królowa, miłość Bzyla (mój mąż). Podopieczna Kociej Przystanie, w lutym minął rok, jak zamieszkała z nami :D
Byłam chora i nie dawali mi szans na życie, ale dzięki Mikuś udało się :1luvu: mam cudowny dom.
Jest kocią damą o francuskim podniebieniu, która przychodzi na pieszczoty, tylko wtedy, kiedy sama ma na nie ochotę.


7. TITA od KITA -RZESZÓW

uciekaj!!! to moja miseczka :twisted:
Obrazek

to był kotlet taty :wink:
Obrazek

kotlet już pływa :ryk:
Obrazek

warzywka??? ale tylko do zabawy :ryk:
Obrazek

udało się!!! kradłam z Dori ze stołu :mrgreen:
Obrazek

polowanie na skrzydełka :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=sYF7Pi8WH84&feature=youtu.be

Jestem Tita, Titunia :) Przyszłam na świat 11 kwietnia w Poznaniu.
Mama wypatrzyła mnie na fb, i sprowadziła mnie do Rzeszowa.
Jestem małą psotnicą, która wejdzie wszędzie :)
Uwielbia papierkowe roboty :wink: i skrzydełka :ryk: .
Kocham swoich dużych, a oni kochają mnie.
Mam siostrę Dori, z którą brykam i szaleję. Jesteśmy szczęśliwą rodziną.
Życzę Wszystkim kociakom :kotek: takich dużych i takiego domu.


8. BĄBEL od katarzyna1207

Obrazek
Bąbel ... jaki jest każden widzi ... :mrgreen: Bąbel - wbrew imieniu jest panienką ... i jest persę , co powinno wszystko tłumaczyć ... :lol: [b]

9. ŚNIEŻKA (to ta biała :wink: ) od Josie


Obrazek

Obrazek

Wygibasy przy jedzeniu.
Obrazek
Śnieżka (to ta biała)
Najmniejsza z rodzeństwa, najpóźniej otworzyła oczka, a mimo to najruchliwsza
Maluchy z mamusią trafiły do mnie na tymczas zaraz po świętach. Dzika kotka złapana przez Kocią Przystań zaraz przed świętami w celu sterylizacji okazała się ciężarna i w niedzielny świąteczny poranek okociła się. Maluchy mają obecnie dwa tygodnie i jak skończą trzy miesiące będą szukały kochających domków.


10. KICIA KRAKOWIANKA od mavi

Nie przeszkaaaaa...
Obrazek

Nie przeszkadzaj mi kobieeee...
Obrazek

Nie przeszkadzaj mi kobieto podczas jedzenia!
Obrazek

Kolacyjka na kuchennym stole z miaukonkursowym kalendarzem w tle.
Obrazek

A po kolacyjce nie zaszkodzi chwila gimnastyki mięśni grzbietu.
Obrazek
Kicia Krakowianka. Z charakteru - słodka zołza, z pochodzenia - arystokratka z krakowskiego kociego sierocińca.

11. BABA NELLY od czarno-czarni

podano do stołu :wink:
Obrazek
baba Nelly staruszka, która w schronisku leczono bez skutku, chciano nawet uśpić, bo stan był ciężki, podejrzenie nowotworu... a w domu tymczasowym nabrała ciałka, ochoty do życia i do mordowania sznurków. Apetytu też - jak widać ;-) czeka na dom, taki na zawsze....
Ostatnio edytowano Pt kwi 19, 2013 14:59 przez KITA - RZESZÓW, łącznie edytowano 16 razy
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:10 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

KANDYDACI:

1. MACIEK od AgaS1987


Hej :D Jestem Maciek. Mam 4 lata i ważę 7 kilo :twisted:
Chciałbym Wam pokazać co najbardziej lubię jeść.
Pewnie wszyscy pomyślicie, że wszystko bo jestem troszkę grubiutki ;)
Ale nie. Mam swoje ulubione potrawy :1luvu:
a mój dzień z jedzeniem wygląda tak:

Rany! Puste miski 8O Ej Duża, nie żartuj, że mam zjeść tych kilka ziarenek na śniadanie!
Obrazek

W końcu dostałem jeść! Uwielbiam mokre! Mógłbym je jeść tonami.
Obrazek

Dlatego też zjem i z drugiej połówki :D Co mi tam, przecież nie muszę dbać o linię ;)
Obrazek

O rany! Odkryłem, że na stole zostawili jedzonko! I to z kurczaczkiem ! No to też je zjem! :ryk:
Obrazek

A teraz czas na relaksik „na trawce”. Mmm nie ma to jak zielsko na biedny brzuszeczek :lol:
Obrazek

Mam cie- zjem cie! :twisted:
Obrazek

2. SURI od isabell36

mmmmmmmmmm smaczne to kakao :wink:
Obrazek
Suri jeden z trzech kotów mojej siostry należy zauważyć, że do połowy grudnia zeszłego roku siostra nie miała ani jednego kota :mrgreen:

3. BUBUŚ od katarzyna1207

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
A to Bubuś, zwany także Bubencjuszem ... przyjechał na tymczas ze schronu w Łodzi ...prawie 3 lata temu :mrgreen:
Ma około 10 lat ... i teraz już bardzo dba o swój brzusioooo ... :wink: starając się jak najmniej przemęczać ... nawet przy jedzeniu ...
Kto zna jego historię, to pewnie pamięta, jak ciężko chorował i jaką walkę stoczyłam o to, żeby jadł ...cokolwiek


4. RAMBO od Josie

Siostry już poszły spać ale ja jeszcze piję mleczko żebym był dużym i silnym Kocurkiem, bo jak urosnę to będę dużo psocił.
Obrazek

Jedzenie w wersji hard - z siostrą śpiącą na głowie.
Obrazek

Obrazek
Rambo (ciemnoszary)
Największa ciapa. Jak tylko się czegoś wystraszy chowa się za siostrami.
Maluchy z mamusią trafiły do mnie na tymczas zaraz po świętach. Dzika kotka złapana przez Kocią Przystań zaraz przed świętami w celu sterylizacji okazała się ciężarna i w niedzielny świąteczny poranek okociła się. Maluchy mają obecnie dwa tygodnie i jak skończą trzy miesiące będą szukały kochających domków.


5. MŁODY od michalinadzordz

Obrazek

Obrazek
Młody i jego mama to kotki zgarnięte z ulicy do sterylizacji. Są tak "dzikie", że mogę głaskać je po brzuszkach i tulić :) Młody bardzo kocha mamę i wszystko robi razem z nią - śpi w jednym pudełku, urządza wspólną toaletę, bawi się jej ogonkiem i... konsumuje wszystkie posiłki, w tym śniadanie :)
Kandydat prosił bym nagłośniła, że jego największym marzeniem jest pokój na świecie, a hobby to fotografia - no przecież jest fotogeniczny, czyż nie?


6. FILIPEK od AnnikAKrk

nie przeszkadzać, bo jem!
Obrazek

miaUem, ale zjadłem. A teraz chcę jeszcze :D
Obrazek
Filipek jest jedynym kotem w naszym domu, oprócz dużych towarzyszy, teren naszego mieszkania dzieli z puchatymi króliczkami i narwanym psem, także na pewno się nie nudzi. Przyjechał do nas z Oświęcimia - w grudniu. Wariat lubi wskakiwać na kuchenkę oraz blat kuchenny i włazić do gara z zupą pomidorową (o czym była żywa dyskusja ;)), wykradać surowe kurczaki albo wylizywać miseczki po lodach w zlewie.

7. CEZARY GRZYBOWSKI od ewa_mrau

... na razie wypatrujemy
a niektórzy to nawet kończą poranną toaletę, wstyd powiedzieć którego miejsca!
tłoku nie ma, ale zapewne zaraz się zacznie!

Obrazek

ja na wszelki wypadek siedzę wyżej, co by mieć lepszy ogląd
Obrazek

no i doczekaliśmy się!
Obrazek

a po śniadaniu ćwiczę jogę, bacząc uważnie na to, co by się zanadto nie przeforsować!
Obrazek
pisałam ja, Cezary Grzybowski - 5,5 kg syndromu urologicznego

8. RUDI od halinka1403

Czy ja się w końcu doczekam tej repety :?: :!:
Obrazek
Ostatnio edytowano Sob kwi 20, 2013 9:47 przez KITA - RZESZÓW, łącznie edytowano 6 razy
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:11 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

ZAPRASZAM!!!

ZBIERAM CHĘTNYCH DO KOMISJI WYBORCZEJ :wink:

SZUKAM SPONSORÓW :ok:
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Nie kwi 07, 2013 15:21 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

pierwsza!
ale mi się udało
... i mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 07, 2013 15:24 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

komisja jak zawsze, bannerki w trakcie produkcji :ok:
czynię banerki, na przykład takie jak te poniżej. jeśli potrzebujesz - ślij PW, zaradzimy.
Obrazek Obrazek

Maupa

Avatar użytkownika
 
Posty: 3038
Od: Pon cze 04, 2012 23:38
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Post » Nie kwi 07, 2013 15:30 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

My sobie zaznaczymy :)
Tu jesteśmy http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=152188
Człowiek szczęśliwy to nie ten, który wszystko ma, ale ten, który cieszy się wszystkim, co ma.
Gabi 14.07.2016 (*), Duffy 06.04.2009 - 02.11.2020 (*)

bozena640

 
Posty: 28669
Od: Nie sty 11, 2009 17:23

Post » Nie kwi 07, 2013 15:35 Re: WYBORY MISS I MISTER KWIECIEŃ '13 "ŚNIADANIE MISZCZUUUF"

też zaznaczę
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości