Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezierza

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro maja 16, 2012 19:09 Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezierza

Bazarek prowadzony jest przeze mnie i forumowiczkę Karolek.
Część wystawionych tu przedmiotów (1-8) należy do niej, ona również odpowiadać będzie na wszelkie ewentualne pytania. O pozostałe (1a-6a) można wołać do mnie :P

Zebrane pieniążki przeznaczone będą na koty z Przyjezierza (okolice Inowrocławia, kuj-pom., wszystkich z okolic zapraszamy do zapoznania się z ich wątkiem), o których pierwsza napisała lidka02 i o których to więcej można przeczytać TUTAJ

Pomoc w każdej postaci jest pilnie potrzebna.

Koszty wysyłki wg. cennika PP pokrywa kupujący.

Z czasem pojawiać się będą nowe przedmioty, proszę zaglądać tutaj regularnie :)

Kilka rzeczy ode mnie:
1a. Joy Fielding - Pierwszy raz
Cena: 8zł
:!: KUPIŁA: johaśka

2a. Linda Nagata - Struktor Bohra
Cena: 7zł
:!:KUPIŁA: Divali

3a. Cztery dramaty Shakespeare'a - Spektakl Teatru BBC (płyta + książeczka ze sztuką), Sen nocy letniej, Król Lear, Otello, Wiele hałasu o nic
Obrazek
Cena: 8 zł/sztuka

4a. Dziesięć pudełek po płytach - na płyty
Obrazek
mogą nosić bardzo delikatne ślady użytkowania
Cena: 50 gr/sztuka

5a. Spódniczka FILA
Obrazek
pas - 2 x 40
dł. - 30
Cena: 9 zł

6a. Straceni
Obrazek
Dla Seana liczy się każda sekunda, został zarażony tajemniczym wirusem i jeśli nie wkroczy do akcji, na zawsze zamieni się w krwiożerczego wampira. Sean zabiera po drodze Nicka, autostopowicza, który podąża tropem bandy wampirów. Razem próbują wytropić i zgładzić roznosiciela wirusa, kilkusetletniego wampira.
Cena: 5 zł

7a. Gra Ultimate Mahjongg
Cena: 10 zł
:!: KUPIŁA Ziółko

8a. Torebka - breloczek do kluczy
Cena: 5 zł
:!: KUPIŁA: johaśka

9a. Dwory, zamki, pałace 2, Marta Dvorak
Obrazek
Atlas zabytków Malownicze dwory, piękne pałace, zabytkowe kościoły - te najsłynniejsze są nam znane. Wiele z nich odwiedziliśmy, inne poznaliśmy dzięki fotografiom, i opisom w książkach oraz przewodnikach. Jest jednak wiele cennych zabytków architektury, o których nigdy nie słyszeliśmy, ukrytych nierzadko w małych miejscowościach. Często stanowią one wspaniałe przykłady stylów i są prawdziwymi dokumentami epok, w których powstały...
Przykładowe strony:
:arrow: strona 1
:arrow: strona 2
Cena: 12 zł

Zebrana suma na chwilę obecną:
30 zł + 2 zł reszty za przesyłki = 32 zł

:!: Uwaga, niżej ciąg dalszy bazarku! :!:
Ostatnio edytowano Pon cze 25, 2012 18:23 przez zuzens, łącznie edytowano 13 razy
Obrazek

zuzens

 
Posty: 126
Od: Sob sie 27, 2011 16:39
Lokalizacja: okolice Inowrocławia, kuj-pom.

Post » Śro maja 16, 2012 19:48 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

to na dobry początek poprosze 1a :)
Obrazek Obrazek

johaśka

 
Posty: 5001
Od: Nie mar 14, 2010 22:25
Lokalizacja: czestochowa

Post » Śro maja 16, 2012 19:55 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

Doszłyśmy z Zuzens do wniosku, ze podzielimy sie na dwa posty z fantami, żeby każda mogła sobie aktualizować i dodawać nie czekajac na pojawienie się drugiej osoby.
Cel jest ten sam
ceny można negocjować
Chętni mogą także przelewać pieniążki bez zakupów - dobrowolnie wysłane pieniążki będą na stały zakup karmy dla bezdomnych kotów z Przyjezierza
:!: :!: :!:
1. Torebka nr 1

Obrazek
Wymiary: 22x39cm
Cena: 8 zł :arrow: 6zł

2. Torebka nr 2
Obrazek
Wymiary: 35x35cm
Cena: 10 zł :arrow: 8zł

3. Torebka nr 3
Obrazek
Wymiary: 22x29cm
Cena: 12 zł :arrow: 10zł

4. Pomocy Osiem osób na obiedzie a ja niewiele wiem o gotowaniu
Ponad 50 niezawodnych przepisów ułożonych w formie tematycznych menu obiadowych (np. obiad wegetariański, cały różowy, dla rodziców z dziećmi, w stylu francuskiego bistro, z gotowych składników itd.)
Obrazek
Cena: 5 zł

5. Magiczne pałeczki chińskiej damy
Ponad 50 przepisów na zwykłe, codzienne dania z kuchni chińskiej, uwzględniające oryginalne, ale dostępne w supermarketach składniki.
Cena: 5 zł
:!: KUPIŁA: Kirin :1luvu:

6. Smaczne dania dla dzieci w wykonaniu pomysłowych mam
50 łatwych przepisów, które rzeczywiście smakują dzieciom, a w ich przygotowaniu mogą mieć spory udział.
Cena: 5 zł
:!: KUPIŁA: Arwennna :1luvu:

7. Puzzle, 2 x 1000 fragmentów
Cena: 17 zł
:!: Kupiła Babajaga :1luvu: :1luvu:

8. Puzzle 1000 fragmentów
Cena: 10 zł
:!: Kupiła: Ziółko :1luvu:

9. Spodnie Jeans Damskie rozmiar 14/42
pas 2x46m, długość nogawki od pasa w dół 103cm, od kroku 80cm
ObrazekObrazek
Cena: 10zł

10. "Stół pięknie nakryty" - czyli jak można pięknie udekorowac stół
Obrazek
Cena: 11zł

11. "TABLICE: Matematyczne, Fizyczne, Chemiczne i Astronomiczne" w jednej książce
Obrazek
Cena: 13zł

12. "Zbiór Zadań z Matematyki (dla liceum)
Obrazek
Cena: 10zł

13. "Jak uczyć się szybko i skutecznie"
Obrazek
Cena: 9zł

14. Kasety magnetofonowe oryginalne
Obrazek
Cena: 3zł sztuka

15. Koszulka "Metallica ReLoad" rozmiar L
Cena: 7zł
:!: Kupiła: Divali :1luvu:

16. Pasek skórzany DIESEL 1m długości
Cena: 7zł
:!: Kupiła: Ziółko :1luvu:

17. Dziecięce szelki
Obrazek
Cena: 3zł sztuka

18. Śmieciarka - gra i jeździ na 4 paluszki - sprawdzona działa
Cena: 7zł
:!: Kupiła kasimaga :1luvu:

19. Puzzle 1000 elementów
A1)B1)C1)ObrazekD1)
Cena: 10zł sztuka
:!: A1 i B1 Kupiła: Ziółko :1luvu:
:!: D1) Kupiła Babajaga :1luvu:

20. Puzzle 500 elementów - jak nowe, raz układane
Cena: 7zł
:!: Kupiła: Ziółko :1luvu:

21. Puzzle 500 elementów
A1ObrazekB1Obrazek
Cena: 6zł

22. Puzzle 750 elementów
Obrazek
Cena: 7zł
Ostatnio edytowano Wto wrz 25, 2012 9:08 przez Karolek(ona), łącznie edytowano 21 razy
www.pomagam.pl/przeponazosi młoda kotka adoptowana ze schroniska pilnie zbiera na operację przepukliny przeponowej

Karolek(ona)

 
Posty: 22686
Od: Wto lip 05, 2011 19:33

Post » Śro maja 16, 2012 20:16 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

johaśka pisze:to na dobry początek poprosze 1a :)

już zaznaczone, dzięki piękne. zaraz podeślę PW z info.

Karolek(ona) pisze:na bierząco cos sie będzie tu dokładać bo na razie ubogi bazarek - jak są chętni do dorzucenia fantów to zapraszamy

dokładnie! :D
Obrazek

zuzens

 
Posty: 126
Od: Sob sie 27, 2011 16:39
Lokalizacja: okolice Inowrocławia, kuj-pom.

Post » Śro maja 16, 2012 20:40 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

zaznaczę sobie
dla Lidki :1luvu:
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Czw maja 17, 2012 5:47 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

Post rozliczeniowy (bez kosztów wysyłki kwoty)
1. Arwennna - 5zł (doszedł przelew,wysłane)
2. Babajaga - 17 + 10zł =27zł (doszedł przelew, wysłane)
3. Kirin - 5zł (doszedł przelew, wysłane)
4. Ziółko - 10zł + 7zł + 10zł + 10zł + 7zł =44zł (doszedł przelew, wysłane)
5. Divali - 7zł (doszedł przelew, wysłane)


Bez zobowiązań wpłaty, czyli poza bazarkiem:
Dolabra - 22zł
:1luvu:
Ostatnio edytowano Śro cze 13, 2012 15:40 przez Karolek(ona), łącznie edytowano 8 razy
www.pomagam.pl/przeponazosi młoda kotka adoptowana ze schroniska pilnie zbiera na operację przepukliny przeponowej

Karolek(ona)

 
Posty: 22686
Od: Wto lip 05, 2011 19:33

Post » Czw maja 17, 2012 6:22 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

zapraszamy!!!! :ok:
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Czw maja 17, 2012 9:29 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

to ja zacznę dania dla dzieci :)

arwennna

 
Posty: 524
Od: Pon lip 21, 2008 14:32
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw maja 17, 2012 13:25 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

i do góry :D
www.pomagam.pl/przeponazosi młoda kotka adoptowana ze schroniska pilnie zbiera na operację przepukliny przeponowej

Karolek(ona)

 
Posty: 22686
Od: Wto lip 05, 2011 19:33

Post » Czw maja 17, 2012 13:26 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

arwennna pisze:to ja zacznę dania dla dzieci :)

to co wysylac ci juz obie ksiązki czy jeszcze cos bedziesz ogladac? zeby z wysylka bylo taniej
www.pomagam.pl/przeponazosi młoda kotka adoptowana ze schroniska pilnie zbiera na operację przepukliny przeponowej

Karolek(ona)

 
Posty: 22686
Od: Wto lip 05, 2011 19:33

Post » Czw maja 17, 2012 13:52 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

nr 6 "Smaczne dania.." proszę.
Obrazek

Yasmin

 
Posty: 3505
Od: Pon lip 07, 2003 13:35
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw maja 17, 2012 14:31 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

Yasmin pisze:nr 6 "Smaczne dania.." proszę.

Niestety już Arewnnna zamówiła, tylko autorka wątku jest w pracy i nie dopisała jeszcze
www.pomagam.pl/przeponazosi młoda kotka adoptowana ze schroniska pilnie zbiera na operację przepukliny przeponowej

Karolek(ona)

 
Posty: 22686
Od: Wto lip 05, 2011 19:33

Post » Czw maja 17, 2012 15:38 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

arwennna pisze:to ja zacznę dania dla dzieci :)

już zaznaczam! :D

Yasmin pisze:nr 6 "Smaczne dania.." proszę.

oj, arwennna była szybsza. może zdecydujesz się na którąś z pozostałych książeczek?
Obrazek

zuzens

 
Posty: 126
Od: Sob sie 27, 2011 16:39
Lokalizacja: okolice Inowrocławia, kuj-pom.

Post » Czw maja 17, 2012 16:48 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

zuzens pisze:
arwennna pisze:to ja zacznę dania dla dzieci :)

już zaznaczam! :D

Yasmin pisze:nr 6 "Smaczne dania.." proszę.

oj, arwennna była szybsza. może zdecydujesz się na którąś z pozostałych książeczek?


przepraszam. nie zauważyłam :roll:
Obrazek

Yasmin

 
Posty: 3505
Od: Pon lip 07, 2003 13:35
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw maja 17, 2012 18:42 Re: Puzzle, torebki, książki i inne... na stadko z Przyjezie

Yasmin pisze:
zuzens pisze:
arwennna pisze:to ja zacznę dania dla dzieci :)

już zaznaczam! :D

Yasmin pisze:nr 6 "Smaczne dania.." proszę.

oj, arwennna była szybsza. może zdecydujesz się na którąś z pozostałych książeczek?


przepraszam. nie zauważyłam :roll:

nie masz co przepraszac, nie bylo odchaczone ale to sila wyzsza, autorki nie bylo od rana.
Może skusisz sie na inna ksiazeczke albo moze szukasz jakiejs bo ja mam jeszcze ksiazki i nie wystawilam wszytskich, bedziemy dodawac na bierzaco jak cos zejdzie i miejsce sie zrobi :D
www.pomagam.pl/przeponazosi młoda kotka adoptowana ze schroniska pilnie zbiera na operację przepukliny przeponowej

Karolek(ona)

 
Posty: 22686
Od: Wto lip 05, 2011 19:33

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości