Wystawa CCB, [ walne str.2 ]

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pt lis 14, 2008 17:01 Wystawa CCB, [ walne str.2 ]

Mam pytanie czy wystawa zimowa CCB odbędzie się w 2009r.Planuje grafik wystawowy i chciałam na niej być ale nie jestem pewna czy jest organizowana??
Obrazek

dumka

 
Posty: 39
Od: Wto sie 29, 2006 8:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt lis 14, 2008 17:03

Ania róbcie !!! ja od 2 grudnia mogę zaczynać klasę otwartą dla swojej maluni niebieskiej :D
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lis 14, 2008 17:12

Zawieszenie członka FPL

Zarząd FPL "Felis Polonia" informuje, że ze względu na niewywiązywanie się ze statutowych zobowiązań wobec członków indywidualnych CCB jak i Federacji "Felis Polonia" "Cat Club Baltic" został zawieszony w prawach członka FPL z dniem 10.11.2008.


taką wiadomość dostałam na poczte od CCS dziś o 16, więc nie wiadomo co będzie z wystawą :roll:

Monia_mco

 
Posty: 53
Od: Nie lis 09, 2008 16:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt lis 14, 2008 17:56

Tak wogóle to ta wystawa została odwołana przez CCB jeszcze na początku tego roku, jak również wystawa w Elblągu we wrześniu. Nie wiem dlaczego do tej pory znajdowała się na listach.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Pt lis 14, 2008 21:05

Monia_mco pisze:
Zawieszenie członka FPL

Zarząd FPL "Felis Polonia" informuje, że ze względu na niewywiązywanie się ze statutowych zobowiązań wobec członków indywidualnych CCB jak i Federacji "Felis Polonia" "Cat Club Baltic" został zawieszony w prawach członka FPL z dniem 10.11.2008.


taką wiadomość dostałam na poczte od CCS dziś o 16, więc nie wiadomo co będzie z wystawą :roll:


Enya to prawda?
Skomentujesz to?

J.
Obrazek

Aldaker

 
Posty: 733
Od: Śro sty 12, 2005 20:45

Post » Pt lis 14, 2008 21:13

to samo jest na stronie FPL
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lis 14, 2008 22:28

kinus pisze:to samo jest na stronie FPL

Taaaaaa.... trudno nie zobaczyć 8O.
Enya co Ty na to? Powiesz coś?


J.
Obrazek

Aldaker

 
Posty: 733
Od: Śro sty 12, 2005 20:45

Post » Sob lis 15, 2008 11:18

catani

 
Posty: 747
Od: Wto sty 22, 2008 13:49

Post » Sob lis 15, 2008 11:34

Monia_mco pisze:Zawieszenie członka FPL


taką wiadomość dostałam na poczte od CCS dziś o 16, więc nie wiadomo co będzie z wystawą :roll:


8O jako sensacyjkę czy wiadomość oficjalną ???
bo dziś jest 15 listopada i nie ma oficjalnego powiadomienia klubów przez FPL o zaistniałej sytuacji

trochę to niepoważne i niesmaczne żeby dowiadywać się o takich sprawach z forum towarzyskiego :evil:

Aldaker pisze:Enya co Ty na to? Powiesz coś?


J.


w tej sytuacji Enya nie ma obowiązku tlumacznia się ,mówienia i wyjaśniania
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lis 15, 2008 12:36

a po co Ci extra na klubowego maila taka info ? skoro masz na stronie FPL ?

poza tym zauważyłam że jak oficjalnie wysłałam do klubów informację to Ty jako jedyna użyłaś jej publicznie na forum towarzyskim - co raczej w porzadku nie jest :evil:
almathea
http://www.almathea.com.pl
smoke & solid & cameo persian cattery
FIFe & CFA registered

almathea

Avatar użytkownika
 
Posty: 1059
Od: Pt kwi 29, 2005 8:25
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 15, 2008 12:52

almathea pisze:a po co Ci extra na klubowego maila taka info ? skoro masz na stronie FPL ?

nie muszę czytać ani forum ani stony FPL :wink: mogę nie mieć internetu też , jeszcze jest poczta ,są znaczki . a płacenie comiesięcznej składki na rzecz FPL jest sobie a muzom ? :D
almathea pisze:poza tym zauważyłam że jak oficjalnie wysłałam do klubów informację to Ty jako jedyna użyłaś jej publicznie na forum towarzyskim - co raczej w porzadku nie jest :evil:

Aneta akurat w stosunku do tej osoby (z dużo krzywdy zrobiła!!!! ) przeważyły u mnie osobiste intencje :evil: po Twojej uwadze post poprawiłam
ale jak widzę ją na forum nie wytrzymuję :evil:
pozdrówka :D
Ostatnio edytowano Sob lis 15, 2008 12:56 przez danunka, łącznie edytowano 1 raz
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lis 15, 2008 12:54

Danunka ale uchwala jest z 10.11 - przeciez to poniedzialek byl, potem swieto, myslisz ze poczta dziala jak ekspres? :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lis 15, 2008 12:57

danunka pisze:
8O jako sensacyjkę czy wiadomość oficjalną ???
bo dziś jest 15 listopada i nie ma oficjalnego powiadomienia klubów przez FPL o zaistniałej sytuacji

trochę to niepoważne i niesmaczne żeby dowiadywać się o takich sprawach z forum towarzyskiego :evil:


mam rozumiec, ze informacja z tego linku http://felispolonia.pl/art/index.php?k=35 jest "nieprawdziwa sensacyjka" ?
to skad nalezy czerpac prawdziwe informacje? 8O

catani

 
Posty: 747
Od: Wto sty 22, 2008 13:49

Post » Sob lis 15, 2008 12:59

danunka pisze:
almathea pisze:a po co Ci extra na klubowego maila taka info ? skoro masz na stronie FPL ?

nie muszę czytać ani forum ani stony FPL :wink: mogę nie mieć internetu też , jeszcze jest poczta ,są znaczki . a płacenie comiesięcznej składki na rzecz FPL jest sobie a muzom ? :D
almathea pisze:poza tym zauważyłam że jak oficjalnie wysłałam do klubów informację to Ty jako jedyna użyłaś jej publicznie na forum towarzyskim - co raczej w porzadku nie jest :evil:

Aneta akurat w stosunku do tej osoby (z dużo krzywdy zrobiła!!!! ) przeważyły u mnie osobiste intencje :evil: po Twojej uwadze post poprawiłam
ale jak widzę ją na forum nie wytrzymuję :evil:
pozdrówka :D



wiem Dana czasem nerwy biora górę

ale bardzo Ci jestem wdzięczna ża uczynienie poprawki ! dziekuję !!
i pozdrawiam
almathea
http://www.almathea.com.pl
smoke & solid & cameo persian cattery
FIFe & CFA registered

almathea

Avatar użytkownika
 
Posty: 1059
Od: Pt kwi 29, 2005 8:25
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 15, 2008 13:12

kinus pisze:Danunka ale uchwala jest z 10.11 -


"uchwała" ?? takiego słowa tam nie widziałam :-(
http://felispolonia.pl/ "Nowości na stronie"
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość