Łódź - 2maleństwa - udało się! Buraś ma domek na zawsze!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie wrz 04, 2005 22:27

:cry:
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 04, 2005 22:30

Maleńkiego nikt nie zechciał. Najprawdopodobniej pojutrze pojedzie do domku tymczasowego. Jestem wstępnie umówiona na wtorek na odbiór malucha. Dziś dostał szczepionkę (zniósł to bardzo dzielnie). Wlał mojej amstaffce, z którą spedził dzis pól dnia i biedna psina ma pocharataną gębusię. Potem wyżarł jej z miski troche karmy. Wodę musiał pić oczywiście z 3 litrowej miski mojej psicy mimo, że jego malutka miseczka stała tuż obok. On jest naprawdę niezły aparat!
Opadłam troche z sił po stracie malutkiej, ale liczę na to, że chociaż chłopaczkowi się uda. W domku tymczasowym będzie miał sporo towarzystwa, a tymczasowa Pańcia będzie mu szukać nowego domku. Ja zresztą też będę szukać.

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 04, 2005 22:36

Aha! I jeszcze jedno! Osoba, która weźmie do siebie burasia potrzebuje na kilka dni domu tymczasowego dla dwóch 8 tyg kociątek. To ma byc taka kwarantanna połączona z odrobaczeniem, żeby maluchy mogły wejść do nowego domku. Jeżeli ktoś z Was ma pomysł na to gdzie można by umieścić dwa kocie dzieciaczki tylko na kilka dni, to ta Pani przyjeżdżając po burasia WE WTOREK mogłaby kociątka przywieść i odebrać je potem za klika dni. Maluchy wyglądają na zdrowe, tylko są wychudzone biedaczki. Pomyślcie, bo potrzeba tylko kliku dni przetrzymania i małe maja sznse na nowe życie.

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 05, 2005 11:51

hop
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 05, 2005 20:09

Zadeklarowalam się wcześniej w innym wątku, że mogę przetrzymać kota z Krakowa (czy Katowic?), ale ponieważ sprawa jest na razie nieaktualna (zadzwoniłam tam i tak mi powiedziano), więc mogę wziąć na kwarantannę na kilka dni te dwa kotki. Namiary na mnie podałam na pw CoolCaty.
Gość
 

Post » Pon wrz 05, 2005 20:21

Przepraszam, to byłam ja. Zapomnialam się zalogować.

kotszprot

 
Posty: 42
Od: Pon maja 30, 2005 10:24

Post » Pon wrz 05, 2005 21:39

Kochani!!! Oznajmiam, że moimi boginiami na dzień dzisiejszy i najbliższą przyszłość zostają justyna_ebe i vikus!!!!!!

Dzięki tym kochanym kobitkom maleńki bury nicponiek pojechał właśnie przed chwilą do nowego domku. Baw się dobrze w nowym domku maleńki, bądź grzeczny dla swojej nowej koleżanki i słuchaj się ile tylko dasz radę. Twoja ludzka ciociunia jest teraz bardzo szczęśliwa!
Dziewczyny! Bardzo Wam dziękuję! Bardzo, bardzo!!!

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości