(Warszawa) Dobry dom dla dwóch kotków, ale wychodzący

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sie 22, 2005 11:59 (Warszawa) Dobry dom dla dwóch kotków, ale wychodzący

Wczoraj były u mnie trzy panie - Matka, córka i wnusia. Szukają dwóch kotków, najchętniej rodzeństwa, albo chociaż znających się i zżytych.

Dom dobry - panie kociary "od zawsze", matka ma przygarnięte znajdki (i nie przejmuje się zniszczonymi tapetami), córka wychowana z kotami, to dla niej szukamy kotków. Małe dziecko zainteresowane kotami, ładnie się z nimi bawi, nienamolne i nie próbujące kotów łapać, brać na ręce i memłać.

Koty miałyby dobrą opiekę wet, sterylizacje, szczepienia etc.

Ja im kotów nie dam, bo dom jest wychodzący - domek z ogródkiem na Targówku, wśród bloków. Pani zapewniała, że na początku koty byłyby zamknięte, żeby się przyzwyczaiły i przywiązały, ponadto będzie uważać i uczyć koty wychodzić tylko do ogródka. Niestety - nie ma szans na zabezpieczenie ogródka.

Domek jest naprawdę super, gdyby nie to wychodzenie, moje kociaki pojechałyby już wczoraj.

Piszę ten post, bo może ktoś jest skłonny oddać koty tym paniom, jeśli tak - służę szczegółami na pw.

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pon sie 22, 2005 12:06

Jana, rozmawiałam z Elą, bardzo prosi o namiary na tę rodzinkę. Będzie za 2 godziny w domu to PW odbierze i zadzwoni do tych pani.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35117
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto sie 23, 2005 16:19

Temat nieaktualny. Na prośbę Jany zamykam.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35117
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości