Pilne kocięta do adpocji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sie 15, 2005 18:47 Pilne kocięta do adpocji

Są do adopcji przedwczorajsze (czyli z 13 VIII) kocięta, sztuk o ile mi wiadomo 7 (z tego 1-2 już mają dom). Sprawa jest pilna, przynajmniej jeśli chodzi o decyzję, bo inaczej trzeba je uśpić a osoby zainteresowane chcą to zrobić jak najszybciej. Podejrzewam że sama adopcja będzie jednak sensownie później bo na razie to są jeszcze za młode, ale decyzja musi być w parę dni. Koty nie są moje, nie widziałem ich na oczy, ale pisze to na prośbę koleżanki u której w piwnicy okociła się bezdomna kotka, a ona sama nie ma w tej chwili dostępu do sieci. Po szczegóły też odsyłam do niej, tel. 693-268-543.
Torinthiel
 

Post » Pon sie 15, 2005 18:49

Trochę za mało informacji, gdzie są kocięta? Jak umaszczone (przynajmniej mniej-więcej)?

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pon sie 15, 2005 19:04 Więcej informacji

Się dowiedziałem jeszcze paru rzeczy - Oczywiście adpocja jak osiągną sensowny wiek, teraz tylko decyzja.

Jakie to kotki:
2 rudo-białe kocury
2 szylkretowo-białe kotki
2 czarno-białe kocur i kotka
I podobno raczej spore będą jak dorosną.

Do tego być może do adopcji (ale spokojniej) będzie mama, biało-czarno-ruda.
Torinthiel
 

Post » Pon sie 15, 2005 21:40

Jana pisze:Trochę za mało informacji, gdzie są kocięta? Jak umaszczone (przynajmniej mniej-więcej)?


Jak umaszczone to juz napisalem, a gdzie sa - w tej chwili w Miedzyrzecu Podlaskim, ale przywiezienie ich do Warszawy jest o ile wiem mozliwe.
Gość
 

Post » Pon sie 15, 2005 23:13 Re: Więcej informacji

Torinthiel pisze:Się dowiedziałem jeszcze paru rzeczy - Oczywiście adpocja jak osiągną sensowny wiek, teraz tylko decyzja.

Jakie to kotki:
2 rudo-białe kocury
2 szylkretowo-białe kotki
2 czarno-białe kocur i kotka
I podobno raczej spore będą jak dorosną.

Do tego być może do adopcji (ale spokojniej) będzie mama, biało-czarno-ruda.
Piękne umaszczone, na pewno znajdą domki, ale zdjęcia, zdjęcia, dziewczyny i na stronę adopcyjną dajcie :wink: :)
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 16, 2005 17:32 Re: Więcej informacji

anna57 pisze:
Torinthiel pisze:Się dowiedziałem jeszcze paru rzeczy - Oczywiście adpocja jak osiągną sensowny wiek, teraz tylko decyzja.

Jakie to kotki:
2 rudo-białe kocury
2 szylkretowo-białe kotki
2 czarno-białe kocur i kotka
I podobno raczej spore będą jak dorosną.

Do tego być może do adopcji (ale spokojniej) będzie mama, biało-czarno-ruda.
Piękne umaszczone, na pewno znajdą domki, ale zdjęcia, zdjęcia, dziewczyny i na stronę adopcyjną dajcie :wink: :)


Czesc, to ja, czyli wlascicielka kotow. Potwierdzam, do oddania sa wszystkie kotki lacznie z mama, nikogo nie bedzie sie usypiac, a w najblizszym czasie postaram sie o zdjecia.
Tak na marginesie, Torinthiel to nie dziewczyna ;)
Pozdrawiam
Asterope
Gość
 

Post » Wto sie 16, 2005 19:54

mam nadzieję, że mama zostanie wkrótce wysterylizowana :D
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro sie 17, 2005 13:59

[quote="XAgaX"]mam nadzieję, że mama zostanie wkrótce wysterylizowana :D[/quote

Tak byloby najlepiej, choc ja osobiscie nie jestem w stanie jej tego zapewnic :( Na operacje w Warszawie chyba nie bedzie mnie stac, a w Miedzyrzecu, skad kicia pochodzi, nie ma nikogo, kto moglby ja zrobic...

W ogole to kicia jest 'moja' dopiero od paru dni, przedtem byla 'osiedlowa' . Umiescilam juz ogloszenie na stronie adopcyjnej (na kilku roznych ;) ) i mam nadzieje, ze szybko znajdzie sie pare osob o dobrym sercu, bo moje trzy pozostale mruczace ksiezniczki zaczynaja juz byc obrazone...

Asterope

 
Posty: 13
Od: Wto sie 16, 2005 18:49
Lokalizacja: Warszawa/Miedzyrzec Podlaski

Post » Śro sie 17, 2005 14:17

Słuchaj, tak się składa że też jestem z Warszawy :D Znajoma "kociara" właścicielka prywatnego azylu dla tych zwierzaków załatwiła ze znajomym/znajomą lek.wet. że zabiegi sterylizacji będą wykonywane po 70 zł od kotki- taniej nawet w Międzyrzecu chyba nie znajdziesz :D Po namiary zapraszam na pw :D A jakby już było tak źle, że nawet te 70 będzie za dużo, to postaram się załatwić przez azyl, którego jestem wolontariuszką, aby było za darmo :)
Pozdrawiam i proszę o wygłaskanie wszystkich wymienionych w wątku kotów :D
A.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości