Zaadoptuję kota rasy Maine Coon

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lut 05, 2017 18:01 Zaadoptuję kota rasy Maine Coon

Witam serdecznie.
Posiadam adoptowanego 6-letniego pieska w typie Canaan Dog. Dyziek jest po przejściach i strasznie brakuje mu towarzystwa. Kiedy moge współpracuje z Fundacjami jako DT. Teraz przyszła pora na zapewnienie mu kociego towarzystwa. Poszukuje kotka MCO ze względu na jego specyfikę. W Warszawie posiadam duże mieszkanko z ogródkiem, a poza Waw liczne nieruchomości. Oczywiście jestem w stanie zakupić kota z hodowli ale ludziom różne rzeczy sie zdarzają wiec najpierw postanawiam ogłosić sie tutaj... Byłoby świetnie gdyby był przyzwyczajony do psów lub miał raptem kilka miesięcy aby dało radę go ulozyc. Szukam wszędzie takiego kota ale cos nie mam szczęścia. Wiem, ze są piękne i szybko znikają. Jeśli jednak ktoś miałby jakieś info to bede wdzięczna.

natalkadg

 
Posty: 1
Od: Nie lut 05, 2017 17:49

Post » Pon lut 06, 2017 0:22 Re: Zaadoptuję kota rasy Maine Coon

Skontaktuj się z AGN z Kociego Hospicjum - ma na awaryjnym (?) tymczasie coś 17 kotów, w tym w typie norwega. Możliwe że i DT z opcją na DS by ją urządzał.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lut 06, 2017 0:33 Re: Zaadoptuję kota rasy Maine Coon

Agn pisała dziś, że koty będą do wydania dopiero po obróbce - sterylizacji, wyleczeniu i obserwacji, więc chyba opcja DT odpada (było kilka chętnych ujawnionych w komentarzach), ale można poczekać na wieści i oferować się jako DS :)

edit: tutaj na przykład jest kotka nie mco ale duża i puchata :) https://www.facebook.com/ZwierzakizMins ... =3&theater

Yocia

 
Posty: 1598
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Pon lut 06, 2017 13:07 Re: Zaadoptuję kota rasy Maine Coon

natalkadg pisze:Witam serdecznie.
Posiadam adoptowanego 6-letniego pieska w typie Canaan Dog. Dyziek jest po przejściach i strasznie brakuje mu towarzystwa. Kiedy moge współpracuje z Fundacjami jako DT. Teraz przyszła pora na zapewnienie mu kociego towarzystwa. Poszukuje kotka MCO ze względu na jego specyfikę. W Warszawie posiadam duże mieszkanko z ogródkiem, a poza Waw liczne nieruchomości. Oczywiście jestem w stanie zakupić kota z hodowli ale ludziom różne rzeczy sie zdarzają wiec najpierw postanawiam ogłosić sie tutaj... Byłoby świetnie gdyby był przyzwyczajony do psów lub miał raptem kilka miesięcy aby dało radę go ulozyc. Szukam wszędzie takiego kota ale cos nie mam szczęścia. Wiem, ze są piękne i szybko znikają. Jeśli jednak ktoś miałby jakieś info to bede wdzięczna.

Czy wiesz, jak pies odnosi się do kotów? Miał w ogóle kontakt z kotami?
I czemu chcesz mu zapewnić towarzystwo kocie, a nie psie? :)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34251
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon lut 06, 2017 13:28 Re: Zaadoptuję kota rasy Maine Coon

Ma instynkt łowiecki?
Nie ma obawy, że zapoluje na kota?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lut 07, 2017 9:33 Re: Zaadoptuję kota rasy Maine Coon

Duże mieszkanko z ogródkiem? "Mieszkanko" to zdrobnienie, więc połączenie słowa "mieszkanko" z przymiotnikiem "duże" to sprzeczność. 8)
I ten ogródek przy mieszkanku w Warszawie to już jest zabezpieczony, żeby kot nie opuścił go samowolnie?
Do tego liczne nieruchomości poza Waw? Koty nie lubią podróży i zmiany miejsca zamieszkania. Jeśli kot miałby podróżować między licznymi nieruchomościami, to nie jest to styl życia dobry dla kota. A jeśli miałby mieszkać jedynie w mieszkanku z ogródkiem w Warszawie, to informacja o licznych nieruchomościach jest zbędna. 8)

Jeśli wśród kotów do adopcji pojawiają się piękne i rasowe - to fundacje i DT mają mnóstwo potencjalnych chętnych. Bardzo trzeba się wykazać, żeby zostać wybranym jako przyszły opiekun. Potencjalnie groźny pies może być dużą przeszkodą przy wyborze domu.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości