Ostrzeżenie dla DT z kociątkami!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sty 14, 2017 19:23 Ostrzeżenie dla DT z kociątkami!!

Znalazłam takie ostrzeżenie na grupie "Kocie adopcje - Koty". Nie wiem, na ile słuszne, ale ponieważ tutaj jest sporo DT mających kociątka do adopcji, wklejam na wszelki wypadek....

Spod tego nr +48 536785011 (na OLX figuruje jako polin25germany) wydzwania osoba, która chce adoptować a raczej wziąć każą ilość kociaków i chce je zabrać za granicę.
Proszę ostrzegajcie bo pewnie te kociaki trafią do jakiś niemieckich burdeli :(((


I link do wydarzenia z komentarzami: https://www.facebook.com/groups/6160309 ... 667540838/

Thea*

 
Posty: 61
Od: Sob gru 10, 2016 17:00
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sty 14, 2017 19:52 Re: Ostrzeżenie dla DT z kociątkami!!

:!: :!: :!:
Od wielu z nas trudno koty dostać bo bez wisyty przed adopcyjnej nie idzie nic "na swoje". Nawet w Niemczech mozna PA przeprowadzić.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sty 14, 2017 20:16 Re: Ostrzeżenie dla DT z kociątkami!!

ASK@ wiem, że jest tutaj sporo odpowiedzialnych DT, bo podczytuję to forum, ale jak ktoś nieświadomy, czy początkujący to może wydać takie kotki bez dokładnego sprawdzenia :(.
Mam po prostu ciarki na plecach, jak pomyślę, że ktoś mógłby wyadoptować maleństwa w jakiś niecnych celach :strach: :cry:

Thea*

 
Posty: 61
Od: Sob gru 10, 2016 17:00
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lut 02, 2017 19:51 Re: Ostrzeżenie dla DT z kociątkami!!

Nie wierzę, że kociaki trafiłyby do burdeli :lol:

Po prostu w Niemczech kotów nie ma tyle , co u nas. W związku z czym są droższe, nawet te nierasowe. Najprawdopodobniej więc ktoś "zwietrzył" interes w sprzedaży kociaków z Polski. Zobaczcie jak wielu Polaków na emigracji para się rozmnażaniem nierasowych kotek i sprzedaje kociaki po 100 czy 200 euro

Do burdeli nie trafiają przypadkowe zwierzęta, niestety ten podły proceder jest uprawiany z pełną premedytacją przez niektórych hodowców, głównie psów.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: waanka i 41 gości