Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sty 17, 2017 9:49 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Środa, 25.01
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 17, 2017 10:50 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:Poproszę dyżur w niedzielę 29.01
Julia - witamy na dyżurach :) i prośba wielka o zabranie jedzenia przed wyjściem na ogólnym, bo w piątek Dziekanka jedzie na sterylkę ! Czy ktoś będzie ją mógł odebrać po południu, bo ja w pracy jestem i mogę ją dopiero przed 20 odebrać.

No troszkę mnie nie było :oops: będę pamiętać:)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 17, 2017 10:51 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

A to nasz Bocian na "żabę" leżący ;)

Obrazek

Obrazek

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto sty 17, 2017 12:21 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

to ja jeszcze o zasadach, dla tych którzy dawno nie byli w kociarni ;-)
Szpitalik - przyjęcie kota i koty na kwarantannie
1. Każdego kota obowiązuje 14 dniowa kwarantanna w klatce. Nie wolno w tym czasie wypuszczać kota poza klatkę :!:
2. Posłanko przez 2 tyg pozostaje to samo, chyba że istnieje konieczność wymiany, wtedy brudne posłanie albo wyrzucić albo przechować w worku na klatce do końca trwania kwarantanny :!:
3. Transporter, w którym przyjechał kot pozostaje przez 2 tyg. na jego klatce.
4. Każdemu kotu na kwarantannie podawać vetomune i jak potrzeba kalvmet i/lub zylkene.
5. Przy sprzątaniu u kota używać rękawiczek i pamiętać o dezynfekcji rąk MANUSANEM.
6. Po skończonej kwarantannie klatka musi zostać odkażona, posprzątana, włącznie ze zdjęciem bocznej firanki i wypraniem. do sprzątania używamy virkonu bądź preparatu do dezynfekcji MEDI SPRAY (w szafce pod zlewem)

Pamiętajmy o włączaniu lampy na dyżurze.

Zasady ogólne
1. Pamiętać o zmianie odzieży i obuwia.
2. Sprawdzić i podać kotom ewentualne leki rozpisane na tablicy.
3. Używać MANUSAN do odkażania rąk.
4. Łopatki, transportery, kuwety myć w wannie w Virkonie.
5. Zachować porządek w kuchni, wyrzucać zgrzewki z folią po puszkach. Nie zagracajmy kuchni, bo pomału robi się drugi składzik!
6. Gourmety są tylko dla niejadków lub do podania leku. Oszczędzajmy je.
7. Nie wolno przekarmiać kotów, mokre jedzenie podawane powinno być raz i koniec. Jeśli pozostanie jedzenie w otwartej puszce to można zostawić je na wyjście w jednej góra dwóch miskach. W karmnikach sucha karma nie powinna się wysypywać z powodu ogromnej ilości (jest dużo karmników, więc ogólnie po trochu wystarczy w każdy nasypać). W zależności od ilości kotów na ogólnym ta porcja powinna się zmieniać.
8. Pamiętajmy o praniu ręczników dla nas z kuchni i szpitalika. A najlepiej używać ręczników jednorazowych jak są dostępne.
9. Zgłaszać wyrzucany sprzęt typu szczotka, transporter itp.
10. Ustaliliśmy osobę odpowiedzialną za daną pracę:
- Agnieszka (Pietraszka) - parapety
- Marta (mgska) - drapaki
- Iza (pyma) - okna do połowy
- Krystian i Ania (Krystian C.) - szafki i blaty
- Agata (Pinezkowa) - karmniki
- Kasia (dilah) - kocyki, posłanka - wymiana na czyste, a brudne do prania
- Ola (olala1) - Mata przed wejściem i czyszczenie wózka ze szczotkami
- .....pozostawiamy listę otwartą np sprzątanie toalety i kuchni i mycie kuwet (1 na dyżurze)...

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 17, 2017 20:15 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dyżury


środa (18.01) - pandap
czwartek (19.01) - kociarkowaaa
piątek (20.01) -
sobota (21.01) - dilah
niedziela (22.01) - pandap
poniedziałek (23.01) - mgska
wtorek (24.01) -
środa (25.01) -
czwartek (26.01) -
piątek (27.01) -
sobota (28.01) -
niedziela (29.01) - Pietraszka
poniedziałek (30.01) -
Ostatnio edytowano Śro sty 18, 2017 9:21 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto sty 17, 2017 20:19 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

9. Zgłaszać wyrzucany sprzęt typu szczotka, transporter itp.


To ja zapomniałam :oops: , że:
- jakiś czas temu wyrzuciłam szaro pomarańczowy transporter, bo był pęknięty
- na przedostatnim dyżurze szczotkę i szufelkę od Miśka, bo mocno śmierdziała szczochem
- na ostatnim dyżurze drabinkę od drapaka z pokoju Kami, bo była umazana w kupie.

Lubię sobie powyrzucać 8)
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto sty 17, 2017 20:22 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

pyma pisze:
9. Zgłaszać wyrzucany sprzęt typu szczotka, transporter itp.


To ja zapomniałam :oops: , że:
- na przedostatnim dyżurze szczotkę i szufelkę od Miśka, bo mocno śmierdziała szczochem

a to my z Agą całe dochodzenie zrobiłyśmy o tę szczotkę od Miśka. ale koty na ogólnym dobrze Cię kryły - nie puściły pary z ust ;)
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Wto sty 17, 2017 20:45 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pinezkowa pisze:
pyma pisze:
9. Zgłaszać wyrzucany sprzęt typu szczotka, transporter itp.


To ja zapomniałam :oops: , że:
- na przedostatnim dyżurze szczotkę i szufelkę od Miśka, bo mocno śmierdziała szczochem

a to my z Agą całe dochodzenie zrobiłyśmy o tę szczotkę od Miśka. ale koty na ogólnym dobrze Cię kryły - nie puściły pary z ust ;)

A ja wlasnie kojarzylam ten fakt ze iza wyrzucala jakas szufelke i szczitke i kupialm nowa. Ale w poniedzialek wszedzie byly i zglupialam :twisted:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 17, 2017 21:15 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

pyma pisze:Tak, dr Ania jest specjalistką od takich kotów jak Kami :1luvu:
Kami dostała 3 zastrzyki w budce, na spokojnie, za bardzo się nie zestresowała bo zaraz potem wyszła pojeść parówkę.
Antybiotyk dostała na 48h i jeżeli jej nie przejdzie trzeba będzie przedłużyć od środy - synulox 1 x dziennie w dawce 50 lub 1/5 tabletki w dawce 250 (mamy w kociarni)

Rozmawiamam dzisiaj z Ania i powiedziala ze mamy od srody jej dawac ten synulox niezaleznie od tego czy jest juz lepiej... upewnilam sie kilka razy.
Wiec pewnie dobrze by jej bylo dawac te bioprotect
Ale nie wiem jak dlugo ten synulox. Jutro bede w lecznicy to dopytam

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 17, 2017 21:45 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

dyżur :)

U Kami w porządku, widać, że jej lepiej, bo ciekawsko wyglądała z budki co ja robię. Ale jak wyciagnelam do niej dłoń, to się bardziej wychylila z budki jednak mniej przyjaźnie :(
Brak kupy

Misiek przeszkadzający i oberwalam od niego pazurami :( Kupa idealna ale wiecie gdzie? ;)

W szpitaliku bardzo w porządku. Wypowiedzcie się tylko czy Misza oprócz lyzine ma brac jeszcze immunodol, bo nie wiedzialam i wpisalam, najwyżej trzeba wykreślić.

Unidox i tolfine Zurawowi dałam w kulce zrobionej ze smilli, nawet nie poczuł.
Lyzine podalam Zurawowi, Malcie (bo idzie do domu tak w razie czego), Dziekance, Bockowi i w szpitaliku wszystkim. Żuraw dziś wyglądał bardzo ładnie, Bocian trochę kichał. Podanie kropli poszło mi lepiej jak trzymałam na kolanach niż za kark. U Dziekanki oczka już ładne.
Kupy pół na pół i ładne i nie ładne.

Kontener Tabby oddany. Tabby ma super opiekunkę, pani jest zakochana, a panna ma juz tyle zdjęć, że ho ho. :D
Zostawilam dwa namoczone kontenery i pranie na sznurku, juz nie ogarnęłam, przepraszam.
Podłogi umyte. Mata dolana.

U Malty w książeczce wpisany komplet :ok:

Można się wprowadzać do szafy.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 17, 2017 22:43 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Poproszę o zmianę dyżuru ze środy 25 na niedzielę, 22.01
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 18, 2017 12:33 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

piątek (20.01) - Krystian i Ania
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Śro sty 18, 2017 12:52 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

pandadp pisze:Poproszę o zmianę dyżuru ze środy 25 na niedzielę, 22.01

Dorota, a wydałabyś Dziekankę w niedzielę?
umowę naszykuję.
Magda w tygodniu pracuje po południu i nie mam sie z nią jak umówić.
Pasuje jej niedziela, mnie niestety nie bardzo :-(

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 18, 2017 15:49 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:Dorota, a wydałabyś Dziekankę w niedzielę?


Pewnie, to będzie bardzo adopcyjny dzień :wink: ale na razie ciiiiiiiii... Będę 14-17.

Dziś na ogólnym w 3 miejscach nasikane na podłodze, a przed drzwiami szpitalika kupa. Bardzo ładna zresztą :twisted: Wszystkie kupy dzisiaj ładne, a u Miśka nawet w kuwecie.
Kami bardzo podejrzliwie jadła mięso z antybiotykiem.
Obrazek

Koty miały dzisiaj gości, zostały wybawione i właściwie to pod koniec czekały żebyśmy sobie poszły.
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 18, 2017 15:55 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

pandadp pisze:Koty miały dzisiaj gości, zostały wybawione i właściwie to pod koniec czekały żebyśmy sobie poszły.


Dorota, to można powiedzieć, że dyżur w 100% zaliczony :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 172 gości