OTW16- a bo to u nas jest jak jest ;)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob paź 29, 2016 10:15 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

:D

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 29, 2016 15:18 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

OKI pisze::D


OKI, chciałabym o coś spytać na PRIV, ale nie umiem wysłać do ciebie wiadomości.
Możesz do mnie napisać? ;)

braberry

 
Posty: 2
Od: Wto wrz 13, 2016 18:41

Post » Sob paź 29, 2016 18:12 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

braberry pisze:
OKI pisze::D


OKI, chciałabym o coś spytać na PRIV, ale nie umiem wysłać do ciebie wiadomości.
Możesz do mnie napisać? ;)

Wysłałam maila - nie możesz pisać pw dopóki nie będziesz mieć 5 postów :)

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 29, 2016 18:28 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Witam się i ja.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 30, 2016 7:22 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Witam serdecznie
Niedziela. Janusz wyszykował się do pracy. Cicho, cichutko sie zrobiło. Błogo.
Jego "cicho" to jak moje "prawo/lewo". :mrgreen: Ten typ tam ma, że na pokoje nie ruszy jak kaputek nie wdzieje. A te kaputki luzem zostawione są obiektem jazdy kociej. Ranek więc zaczyna się od delikatnego powitania dnia zaczętego poszukiwaniem obucia. W miarę przedłużania sie macanek po okolicach głos staje się bardziej gromki. Szuranie nożynkami po podłodze świadczy ,że poszukiwania odniosły sukces. TZ nie kroczy. On sunie. Tak by mu za duże obówie domowe nie spadło. Mnie już powieka drga. TZ nie lubi mroku. Zanim dosunie do kuchni zapala jedno światło. Potem drugie światło. Potem światło w kuchni. Przypomina sobie o swoim kuwetkowaniu i zapala żarówkę w łazience. Po czym wraca do kuchni by z brzękiem zrobić sobie napój gorący. O końcu tej czynności świadczy łomotanie mszalne łyżeczki o szklankę. Siorb jeden i drugi. A sufity płoną jasnością niestrudzenie. Mnie już drga druga powieka. W pokoju koty już grzeją poduszeczki. Ale nie spieszą się już od dawna w locie do kuchni. Wiedzą ,że karmienie to nie jest proces szybki. Więc czekają, czekają. A żaróki świecą i świecą. Moje oczy są już otwarte. Niedziela rano. Cholera ,rano jest. Kliknięcie otwieranej puszki wystarcza by futra ruszyły. Po mnie, nie po mnie... ale wystartowały. Kliknięcie drugiej puszki jest już witane przez całe stadko. Siorb trzeci i czwarty. A światło łuną bije po mych źrenicach. A w głowie jest widmo szlającego licznika. Ale leżę. Dzielna jestem. Nie, nie wstanę.Szur. Szur. Skrob, skrob. Czyszczą się kuwety. Uff, wyrobił się. Stadko wraca. Uzupełniwszy siły ma ochotę na zabawę. Jakiś tunel. Jakiś nakręt od butelki, piszcząca zabawka, warki na siebie ... Werwa jest. Leżę. Jeszcze leżę ale zaczyna mnie nosić. Futra wystartowały znów. Szelest folii od chleba dał znać o robieniu kanapek. A takich rzeczy się nie przegapia. Pacanie wędliny o podłogę i zdenerowane mruczenie daje znać ,że dla mnie może nie starczy . Karcące gadanie dla bezczelnych podkradaczy bezpośrednich. Wszystko w blasku pełnego oświetlenia. Nie wytrzymałam. Drę ryja w powitaniu zgaś wreszcie te lampiony! Szur, szur. Zgasło jedno, zgasło drugie. Powrót do kuchni. A łazienka?! Mrok zapadł. Tylko kuchnia jarzy się jeszcze. Wstałam. Gar fasolki się pichci.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 30, 2016 9:57 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Jakbym własnego TŻ słyszała o oświetleniu ,lubię widno i basta :mrgreen: :ok:
nawet żarówki wymieniłam na ledy ,aby rachunek za prąd nie doprowadził do depresji mężusia :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie paź 30, 2016 10:06 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

tak dlugo przechodziłam przez te piękne zdjęcia kotów , że aż mi do glowy przyszło, że jako pierwsza zawitam :oops:
No ale nie oczywiście :D
melduje się Asiu i buziaki

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Nie paź 30, 2016 10:28 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

asia2 pisze:tak dlugo przechodziłam przez te piękne zdjęcia kotów , że aż mi do glowy przyszło, że jako pierwsza zawitam :oops:
No ale nie oczywiście :D
melduje się Asiu i buziaki

Witaj Asiu
Zdjęcia są dziełem mimbli64 . Piękne są istotnie.
Jak widzisz sporo kotów na tymczasie mamy. Deczko mnie to przeraża.

Iwonko, Janusz wszędzie gdzie wchodzi zapala wszystkie światła bo mu ciemno. Nie tylko u siebie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 30, 2016 10:32 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

"Iwonko, Janusz wszędzie gdzie wchodzi zapala wszystkie światła bo mu ciemno. Nie tylko u siebie."
normalka ,też tak mam ,mnie też wszędzie ciemno :roll:
Zobaczysz Asiu ,jak w kuchni kociego domu odwaliłam ledowe oświetlenie ,słoneczny dzień ,normalnie nocą :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie paź 30, 2016 11:47 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

To nastała jasność u ciebie jak widzę :mrgreen:

Coś mi Gawronek wymiotuje. Nie jest tak jednak z nim źle (mam nadzieję) skoro nie daje się obejrzeć. To okrutny panikarz jest.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 30, 2016 11:49 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Cześć Asiulka :D

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 30, 2016 11:52 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Asiu, pozdrowienia od Rafika/Mruczusia oraz kolegów. Kotki mają się dobrze. Czytam Twój wątek regularnie i nieustająco trzymam kciuki. Bardzo się dziś ucieszyłam, że Beza się znalazła. Jak długo trwały poszukiwania? Ona jest znów u Ciebie?

aseret

 
Posty: 59
Od: Pt mar 23, 2012 0:16

Post » Nie paź 30, 2016 17:15 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Melduję się i ja, chociaż rzadko piszę to czytam Was regularnie :ok:

Ucieszyłam się jak zobaczyłam na pierwszej stronie, że Beza się znalazła :201461
19.11.10 - Tosia (*) - kocie dziecko, któremu los dał tak mało czasu
26.08.11 - Czikita (*) moja pierwsza kocia miłość - przyszła, zabrała moje serce i odeszła tak szybko
14.12.12 - Felciu (*) zawsze będziesz z nami
26.04.14 - Papaja (*) najsłodsza strachliwa królewna, takiej już nie będzie
31.07.17 - Rudolf (*) moja najukochańsza kocia pierdoła

AgaPap

 
Posty: 8937
Od: Pt sie 31, 2007 6:49
Lokalizacja: Katowice i trochę Świdnica

Post » Nie paź 30, 2016 19:18 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Nareszcie dotarłam i odkryłam nowy wątek :oops: -właśnie wyjechał Krzyś :(
Zapalone światło... zapalone nawet w samo południe - wypisz wymaluj mój Wojtek :twisted:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 30, 2016 19:22 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

kussad pisze:Nareszcie dotarłam i odkryłam nowy wątek :oops: -właśnie wyjechał Krzyś :(
Zapalone światło... zapalone nawet w samo południe - wypisz wymaluj mój Wojtek :twisted:

Widać to menska choroba to napalanie się

Jakiś doopek zalał mi fotel. Pokrowce należało wyprać.
Gawełek ,koniec świata, sam wlazł mi na kolana 8O Może będą z niego koty jeszcze :lol:
Nela nadal dziczy si e choć już lepiej jest w kontaktach ze mnę.
Gaja i Guńka zdania nie mają. Kochają obie starszaki futerkowe. Oponia i Wulkan mocno im matkują. Więc po co i ja :roll:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 202 gości