OTW16- a bo to u nas jest jak jest ;)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon mar 27, 2017 12:49 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

meg11 pisze:
ASK@ pisze: A on to chce mieć tylko deczko spokoju dlatego zapitala w urlopy z kotami. [/i]
Amen

8O 8O

Bo jak nie będzie zapitalał to mu żonka tak będzie głowę suszyć że chłop woli pozapitalać i mieć spokój :mrgreen:
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6929
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Pon mar 27, 2017 12:54 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

meg11 pisze:
ASK@ pisze: A on to chce mieć tylko deczko spokoju dlatego zapitala w urlopy z kotami. [/i]
Amen

8O 8O

Ode mnie chce mieć spokój :mrgreen: Mojego gadania i takich tam. :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon mar 27, 2017 14:42 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

Oczywiście że nie jest kociarzem :mrgreen: - to nie on dosmacza kotełkom i nie on się żali u weta jaką krzywdę biednym futerkom robią :ryk:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon mar 27, 2017 16:03 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

cóż ja Ci dziewczyno powiem :roll:




jak bym mojego męża słyszała
:twisted:


tylko dorzuć do tego pół tony psa
:mrgreen:



:ryk:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon mar 27, 2017 19:16 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

No cisza i co zczynisz, że każdy czyta a nikt nie pisze :roll:
A TWÓJ mąż to kochany mąż choć kociarzem nie jest :wink:
Ale w sumie jak ja mojego nie męża na kota namawiałam i z nim wracaliśmy a ja darłam swe gardełko coby kocie sie nie darło, bo krzywda mu sie nie działa to patrzył na mnie jak na idiotkę, bo jak można do kota gadać a teraz sam rozmowy wychowawcze jej przeprowadza- punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia...

pami8976

 
Posty: 25
Od: Czw lut 02, 2017 18:16
Lokalizacja: Puławy

Post » Wto mar 28, 2017 7:36 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

Wtoreczek. Pięknie jest rano. Tak widno. A dziś promieniście dzięki słońcu co postanowiło poświecić. Krojąc nery dzikom byłam świadkiem jak budzi się świat za oknem. Jeszcze za ciemnicy słychać było ptaki. Jeden trelował wytrwale. Nieodmiennie dziwię się jak można mieć tak piękny i czysty głos. Tak dźwięczący jakby dzwoneczki dyndały delikatnie poruszone wiatrem. Czar prusł jak sztukasy się pobudziły. Formacja srok załączyła swe karabiny maszynowe zagłuszając każdy dźwięk. Nie odmiennie się dziwie, że takie krzykacze są także wśród pticorów. Uwija się wszystko gorączkowo, buduje gniazda, plotkuje... Dla mnie najpiękniejsza pora roku. Lubię jak drzewa i krzaki zmieniają się. Jak pokazują się kwiaty. czekam na forsycję. Dla mnie ona jest najpiękniejszym krzakiem wiosennym. Choć po ostatnim popisie ubiorowym naszej premier zaczynam mieć inne skojarzenia :mrgreen:
Lubię ten kolor w ubraniu.Ale nie każda okazja jest dobra by odziać się w niego. To mówię ja, blondinka w czerwonych paputkach. :wink: Znawca koloru i mody :oops:
Dziś miałam mniej chodzenia do dzików. Las obrobi Janusz. Od kilku dni przychodzi tylko Szylka. Marwię się. Para dziewczyn piwnicznych, Krówka i Ruda, też znikły. Pani Teresa chodzi i szuka je od trzech dni. Wczoraj obydwie bloki przetrzepałyśmy na zewnątrz zerkając w okienka czy nie zamknięte. Zima miałą to do siebie, że każde czekało na gary. Koty wiedziały ,że jak nie zjedzą "teraz" to lody będą mieć. Może pozwlają sobie na większy luz.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto mar 28, 2017 7:43 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

ASK@ pisze:teraz my
czyli Fartek z Prysiem. Widok co mi oczy wywalił 8O
ObrazekObrazek


Nikt niezwrócił uwagę na miłość jednopciową?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto mar 28, 2017 11:38 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

ASK@ pisze:
ASK@ pisze:teraz my
czyli Fartek z Prysiem. Widok co mi oczy wywalił 8O
ObrazekObrazek


Nikt niezwrócił uwagę na miłość jednopciową?

ojtam, ojtam
a niech się kochają
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 28, 2017 11:48 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

:201461
dobrze
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro mar 29, 2017 11:09 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

Siedzę u ortopedy. Wszystko idzie jak po grudzie. A to opisu rezonansu nie mat. A jak już jest to opisana w tytule nie ta część. Numerek mój był w kółku. A to oznacza, że karty nie ma. Tyczy się to z reguły osób co pierwszy raz są ale bywa różnie. Więc na dół dyg. Maszyna od numerków kolejkowych jak zwykle mojego macania nie uznała. Albo mnie tam lubi, że pragnie macanek. Albo nie znosi i złośliwie utrudnia. Wreszcie się dogdałam z cholerą. Potem w kolejkę do kolejki do rejestracji. Z oczami strzelającymi w trzy wyświetlacze. Oczy mi pląsały jak opętane. Ból głowy załatwiony. Wyjęłam portfel by dowód mieć blisko a nie grzebać w przepastnym plecaku. Wreszcie moja kolej nastała
Dygłam przed okienkiem mówiąc " dzień dobry". Od razu skarżąc się, że " karty nie ma bo nie ma kółka przy moim numerku ...a ja nie pierwszy raz wszak...a i nie pierwszy raz karty znow nie ma...to ja poproszę kartę..."
I by ułatwić rozpoznanie przedstawiłam się i położyłam przed kobietką ...kartę płatniczą :mrgreen:
Ale jakoś udało się. Dygłam na piętro i czekam na swoją kolej. Podpierając z wątpliwym wdziękiem ścianę . Uf, zgrzałam się jak norka. Kolor mej facjaty pasuje do czerwieni płaszcza i lakierów nożnych. Stoję...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro mar 29, 2017 11:51 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

Współczuję, trzeba mieć końskie zdrowie , żeby chorować .
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21525
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro mar 29, 2017 12:11 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

ech.. :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 29, 2017 15:24 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

Migrena totalna po powrocie mnie dopadła.
Idę prochy pożreć. Leje za oknem.
Dobrze, że rano zupę ugotowałam. Spać nie mogłam. :mrgreen:
Zmęczona jestem
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro mar 29, 2017 17:29 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

O, od Cie do mnie deszcz przygnało?:( bo Ty po 15 pisałaś a u mnie niedawno zaczeło dopiero. A ja takie piękne pranie w towarzystwie kity w depresji zrobiłam.
I tak czytam, czytam to Ty masz przygody. Ale przy okazji jaka obeznana

pami8976

 
Posty: 25
Od: Czw lut 02, 2017 18:16
Lokalizacja: Puławy

Post » Śro mar 29, 2017 21:24 Re: OTW16- życie toczy się dalej...bo musi.

Biedna Asia, biedna, ojojujemy bolącą głowę (i całą resztę), żeby mnie bolało :201481
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości