Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 04, 2017 14:16 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Ptyś zawsze był spokojnym kotkiem, a teraz, po kastracji to już w ogóle siła spokoju.On jest taki śliczny, kochany, łagodny.Dzisiaj przytulał się do Beni, a ona dokładnie wylizała mu główkę.Ciekawa jestem, czy Balbinka się zmieni po sterylce.Ona nie jest szalona, co to, to nie, ale jakaś zmiana może być.
Ktoś miałby cudowne, grzeczne do bólu kotki, zdrowe i miziaste.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 04, 2017 16:34 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

To kilka zdjęć
Obrazek Obrazek Obrazek
I Ptyś z Benią
Obrazek Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 06, 2017 6:35 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Najgrzeczniejszym, najspokojniejszym kotem jest Ptyś.Zaczęłam nawet go uważnie obserwować, bo a nuż coś mu dolega? Chyba nie, wieczorem szaleje razem z resztą stada, ma apetyt, pięknie korzysta z kuwetki.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2017 7:16 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Ptyś i Balbinka mają imiona kreskówkowe, ale mogłyby nazywać się jak ciasteczka :D Są przesłodkie.A w ogóle to u mnie koty mają swój rytm.Raniutko dostają śniadanie, potem na zmianę chodzą do kuwety. Otwieram okno z moskitierą, aby wywietrzyć pokój i wtedy jest kolejka chętnych kotów, również do wietrzenia.Chwila zabawy, gonitwy w tunelach i spanko.Ostatnio zauważyłam, że trzy burasy tworzą kłąb na posłanku.Ptyś lubi też leżeć na kanapie, zajmuje moje miejsce.Wczoraj chciał się przytulić do rudej Guci, ale spojrzała na niego takim wzrokiem, że zrezygnował.Ona taka jest.Koty jej nie przeszkadzają, o ile nie ingerują w jej prywatność, że się tak wyrażę.W stosunku do mnie jest bardzo miziasta, pakuje się na kolana, śpi przy mnie, ale tak się zachowuje, jakby brzydziła się innych kotów.Ptyś jest po kastracji, Balbinkę niosę jutro na zabieg, są już duże, ale nadal sprawiają wrażenie, jakby potrzebowały matki.Benia im matkuje, ona bardzo lubi, kiedy kociaki przytulają się do niej.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2017 9:24 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

A Gucia po prostu WIE, że jest Twoja :D Poza tym królowa jest tylko jedna :king:

Kciuki za Balbinkę :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 07, 2017 21:56 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Dzięki :1luvu:
Czasem odnoszę wrażenie, że Gucia myśli, że nie jest kotem, że należy do innego gatunku, a kotami się brzydzi.Ona jest bardzo kochana, bardzo grzeczna, ustępuje z drogi każdemu kotu, nigdy o nic nie walczy. Jeżeli w misce jest coś, na co ma ochotę, ale inny kot się jedzeniem zainteresuje to Gucia odchodzi.Czasem mnie to denerwuje, bo taka ciapa z niej.
Ptyś jest oazą spokoju, ale wystarczy, że spróbuję mu odsunąć miskę, a łapa jest w użyciu.Wciąż mnie to bardzo śmieszy :D Chłopak pamięta, że musiał walczyć o jedzenie.Balbinka jest wciąż kocim dzieckiem, przesłodkim, towarzystwo innego kota jest jej potrzebne jak powietrze.Uwielbiam patrzeć jak śpi wtulona w któregoś.Ze zdjęć wynikałoby, że moje koty tylko śpią :mrgreen: Otóż nie, ale zdjęć w ruchu nie zrobię.Jak one wszystkie biegają przez tunele, śmigają po drapaku i bawią się torami z piłeczką.Wszystkie, naprawdę.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2017 22:08 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Na jutro za Balbinię :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Wto lut 07, 2017 22:34 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Dzięki :1luvu:
Balbinka dzisiaj, jeszcze przed zabiegiem.
Obrazek
Benia lubi taki malutki tunelik z Biedronki, ledwo się w nim mieści :D
Obrazek
A to Ptyś w nowej budce.
Obrazek
Świetna rzecz, naprawdę, warta każdej złotówki.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lut 08, 2017 18:45 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Balbinka już w domu, ciężko przestraszona, zwiewa przede mną.Ubrałam jej fartuszek na wszelki wypadek, bo w nocy chciałabym trochę pospać, a nie pilnować jej cały czas.Chodzi jak paralityk, ale nie jest ospała, nawet bardzo pobudzona, tak bym to określiła.Koty ją wąchają, bo jakoś dziwnie chyba dla nich pachnie.
Zapłaciłam 210 zł, w tym była też morfologia i biochemia, leki i fartuszek, ale tego nie brałam, bo mam w domu cały zestaw.
Wyniki wkleję jutro.Są w normie, chociaż leukocyty w górnej granicy, ale to może być efekt przebytej toksoplazmozy.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 09, 2017 7:03 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Balbinka w świetnej formie, powiedziałabym nawet, że lepszej niż przed zabiegiem 8O Pszczoły świetnie zniosły sterylki, ale Balbinka to coś niesamowitego, nie poznaję jej.Fartuszek już jej nie przeszkadza, śmiga jak samochód wyścigowy.Ma ogromny apetyt, już wczoraj wieczorem domagała się obfitej kolacji, ale bałam się dać jej dużo.Dzisiaj rano była pierwsza przy miskach.Ucieka przede mną, ale jak ją złapię i wezmę na ręce to się przytula, widać, że głaskanie sprawia jej przyjemność.Noc spędziła w objęciach Beni.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 09, 2017 7:57 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Najpierw zdjęcia Ptysia w objęciach Beni.Wklejam tylko niektóre, bo Benia była w trakcie toalety, dokładnie wylizywała się pod ogonkiem i takich zdjęć po prostu nie wypada publikować.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Takie ma Balbinka wyniki
Obrazek Obrazek
Balbinka dostała już tolfedine.Teraz to takie małe tabletki, łatwo podać.
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 09, 2017 15:26 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Zdjęłam Balbince fartuszek, nie zauważyłam, aby majstrowała coś przy szwie.Spyla przede mną aż się kurzy :mrgreen: Źle mnie kojarzy, ale mam nadzieję, że jej przejdzie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lut 10, 2017 7:16 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Nie przeszło.Nadal wieje, boi się mnie :( Ma apetyt, przychodzi do misek, nie wiem natomiast, czy była w kuwecie.Tego nie sprawdzę, nie przy tylu kotach.Balbinka nie majstruje przy szwie, który jest malutki, wygląda ładnie, fartuszek więc nie jest używany.Zmieniło się coś innego.Otóż, Balbinka nie gryzie już ręki, kiedy ją głaszczę.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 11, 2017 7:14 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Zaczynam już się martwić :( Balbinka boi się mnie, ucieka.Brzuszek ma śliczny, nie wylizuje się, czyli nie boli ją.Muszę ją łapać, aby podać tabletkę.Ptyś jest inny.Sam nie wskoczy na kolana, ale chyba mnie lubi, leży obok mnie, nie ucieka, lubi być głaskany.Aha,ważyłam wczoraj koty.Waga może nie jest bardzo dokładna, tak 10 dkg może być w obie strony, ale wg niej Ptyś waży 3,5 kg, a Balbinka to kruszynka, tylko 2,7 kg.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 12, 2017 7:31 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Wciąż Balbinka się mnie boi :( Ile czasu musi upłynąć, aby znów mi zaufała? Ptyś jest inny.Wczoraj zasypiałam z trzema kotami na łóżku.Ruda Gucia w moich objęciach, a Ptyś i czarna Gucia spały w nogach łóżka.Jak miło patrzeć, że koty się lubią, że przytulają do siebie.Wczoraj czarna Gucia przytulała Balbinkę, myła jej główkę, a Balbinka zamykała oczka z rozkoszy.Potem była zmiana.
Tutaj Ptyś z Balbinką.Ona jest w rzeczywistości dużo mniejsza od brata
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 319 gości