Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 18, 2016 8:05 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Ufff.... :ok: za zdrówko :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 18, 2016 13:54 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Dzięki :1luvu:
Ogromnie żałuję, że nie udaje mi się zrobić zdjęcia Balbince, kiedy obejmuje drążek drapaka.Ona jest malutka, grubiutka, ma dość krótkie nóżki i wygląda wtedy prześlicznie.Ma swoją ulubioną zabawkę, to taka mechata grzechocząca kulka z dyndającymi sznureczkami.Co ona z nią wyprawia :D Poluje na nią, nosi w ząbkach, żongluje..itd.Muszę kupić taką drugą, skoro się tak podoba.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 19, 2016 7:23 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Kotki nie przyjdą same na kolana, ale to miziaczki.Wczoraj kilkanaście minut trzymałam Ptysia na kolanach, głaskałam i przytulałam, a jemu to się tak podobało :D On może być dużym kotkiem, ale takim spokojnym, leniwym, rozmruczanym.Na razie to jeszcze kocie dziecko, które lubi się bawić.Balbinka jest dużo mniejsza od brata i powinna chyba być wyadoptowana z Benią :lol: Wciąż traktuje Benię jak mamę, czuje się taka bezpieczna, kiedy jest przy niej.Wczoraj widziałam jak obie kotki wylizywały sobie nawzajem uszka.Przesłodki widok.Balbinka jest też miziaczkiem, ale ma brzydki zwyczaj podgryzania ręki, kiedy się ją głaszcze.Nie, to nie agresja, jej nikt nie uczył, że tak nie wolno.Ja nad tym pracuję.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 19, 2016 13:35 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Ptyś
Obrazek
Balbinka
Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 20, 2016 15:49 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Maluszki są urocze :1luvu: Ptyś to będzie megamiziak, naprawdę.Balbinka to koci dzieciak, wciąż potrzebuje mamy.Ssie Benię, to mi się akurat nie podoba, ale Benia nie protestuje.Ona naprawdę traktuje Balbinkę jak swoje dziecko, sama nigdy dzieci nie miała i mieć nie będzie.Ma jednak potrzebę opiekowania się innymi kotami.Tak to wygląda
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Balbinka wygląda na dużą kotkę, ale waży 2,7 kg, nie jest duża.Benia prawie 7 kg i jest ogromna.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 23, 2016 6:18 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Kochane są te moje tygryski :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A w takim malutkim pudełku każdy kot się zmieści :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 23, 2016 9:03 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Obrazek

Jak rodzinka 2+2 z mamusią i tatusiem :D
Niemożliwe to Twoje stadko tymczasowo-rezydenckie, tworzące kocią rodzinę.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Śro lis 23, 2016 11:13 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

No jakoś tak jest :D Wszystkie się lubią.Zauważyłam jednak, że Ptyś paca łapą, jeśli inny kot zagląda mu do miski.Tylko on tak robi.Balbinka je mniej, często zostawia trochę jedzenia, ale ona z kolei ssie Benię. Dostają serek Bieluch, śmietankę, ale to ssanie to chyba raczej potrzeba pieszczoty.Benia to rozumie i zdaje się nawet to lubić :wink:
Wydaje mi się, że moje koty cieszą się, kiedy w domu pojawia się jakiś tymczas.Tylko rudej Guci to obojętne.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 24, 2016 6:44 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Wciąż mnie to wzrusza
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wczoraj Ptyś podszedł do mojej rudej Guci i wyglądało to tak, jakby chciał ją całować w pyszczek.Chwilę to zniosła, potem było pacnięcie łapą, jakby chciała powiedzieć "spadaj, mały" :mrgreen: To jedyna moja kotka, która nie życzy sobie bliższych kontaktów z innymi kotami.Taka jest i już.Nie syczy, nie przegania żadnego, usuwa się , ale na przytulanki przychodzi do mnie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 24, 2016 15:20 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Balbinka wciąż szuka towarzystwa Beni, fantastycznie czuje się przytulona do dużej i ciepłej kocicy.Tutaj wersja z Gabrysiem, który lubi kociaki, chętnie się do nich też przytula, ale i biega z nimi jak szalony.
Obrazek
Ptyś i Balbinka to grzeczne kotki.Pięknie jedzą, korzystają z kuwetki, a jako jedyne nie są zainteresowane wychodzeniem na balkon.Mają chyba dość wolności, która dała im w kość, marzły i były głodne, a mama nie chciała się nimi opiekować.Teraz mają ciepło, pełne miseczki, zabawki i miłe koty do towarzystwa.Chyba czują, że jest im dobrze, jako drzewiej nie bywało..Balbinka odkryła też uroki spania w pościeli, pakuje się na poduszkę zanim pościelę łóżko.W nocy śpi ze mną tylko czarna Gucia.Ptyś jest najspokojniejszym z kociaków.To chłopczyk, a one zwykle są takie trochę ciapowate.Przypomina mi Michasia, który przesypiał większość dnia i nic nie było w stanie zakłócić mu snu.Ptyś też wysypia się za wszystkie czasy.
Naprawdę fajne są te tygryski, uwielbiam je trzymać na kolanach i głaskać.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 24, 2016 17:18 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Zwykle siedzę sobie na kanapie na wprost telewizora ,a ruda Gucia kładzie się koło mnie i domaga mizianek.Dzisiaj jednak ubiegł ją Ptyś.Kocurek przytulił się do mnie i chciał, abym go głaskała.Ależ on ma milutkie futerko.Oczywiście głaskałam, a on mruczał i podnosił główkę, żebym go miziała pod bródką.Potem zasnął.Biedna Gucia patrzyła na mnie z wyrzutem, bo to przecież jej miejsce.
Tak się zastanawiam, czy są koty, których nie da się oswoić? Koty z działek, łapane na sterylki, a więc już dorosłe miały być wypuszczone, między innymi Benia, nawet ma obcięty koniuszek uszka.Jej siostry i brat cioteczny są w domkach, Nika/Annuszka to teraz megamiziak.Ptyś i Balbinka były dzikuskami, a takie z nich przylepy.Pojęcie dzikości jest więc bardzo względne.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 26, 2016 7:01 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Ależ miłe są te małe tygryski, zwłaszcza Ptyś.Przychodzi do mnie na mizianki, no słodziak z niego :1luvu: Balbinka raczej sama nie przychodzi, ale uwielbia być głaskana, mruczy przy tym pięknie.Kotki są śliczne, mają przemiłe w dotyku futerka.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 26, 2016 18:28 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Jak ja lubię te moje tygryski.Nie mogę się powstrzymać i wciąż je "molestuję".Takie są mięciutkie, cieplutkie, jak przytulanki.A teraz sobie powklejam zdjęcia.
Obrazek Obrazek
Benia ma różowy brzuszek, bo Balbinka wciąż ją próbuje ssać.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 28, 2016 6:05 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Wczoraj przysnęłam sobie na kanapie :oops: , obudziłam się z Ptysiem przytulonym do mnie.To taki słodziaczek :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 28, 2016 14:55 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

ewar pisze:Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Na większości jest Balbinka? Podaj numerki z Ptysiem :P

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości